לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089
  03-9646198

  חקירות כלכליות מעקבים ותצפיות

  חקירה כלכלית המבוצעת ע"י סיקורית חקירות ומשולבת במעקבים ותצפיות, היא כלי אפקטיבי לאיסוף נתונים אודות היכולת או ההתנהלות הכלכלית של הנחקר במישור האישי והעסקי. החקירה הכלכלית אפקטיבית גם בשלב ההיערכות לגירושין. היא מאפשרת לחשוף את היכולת הכלכלית האמתית של בן הזוג, הסתרת נכסים ועוד.

  החקירה הכלכלית נפוצה מאוד גם במגזר העסקי ובעזרתה ניתן לאגור מידע עסקי על לקוחות, שותפים ומתחרים, לאתר חייבים ואת הנכסים שבבעלותם, לאסוף מידע לקראת ביצוע עיקולים ועוד. באמצעות חקירות כלכליות המשלבת בין השאר  סוכן סמוי הפועל  בכיסוי ודיבוב, תוכלו לדעת האם מועלים בכספיכם, לאתר את אלו שחייבים לכם כספים, לאתר נכסים מוברחים ועוד. מעבר לכך, במסגרת חקירה כלכלית ניתן להבין האם אחד מלקוחותיכם  הנו מוגבל על ידי הבנקים, האם הוא היה מעורב בתביעות אזרחיות ופליליות, האם הוא תובע או נתבע, האם נפתחו נגדו הליכי הוצל"פ, האם הוא בתהליכי חדלות פירעון ועוד.

  להגיע אל האמת באמצעות חקירות כלכליות

  על מנת להתחיל בחקירה כלכלית ולנהל אותה כראוי, יש לפנות אל משרד סיקורית חקירות. המשרד נוסד ומנוהל על ידי יצחק מאיר, קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון  LL.B  במשפטים, מטעם אוניברסיטת בר אילן. ליצחק ניסיון עשיר בהפעלת חוקרים פרטיים, עוקבים ותצפיתנים,   אנשי מודיעין ובלשים – במגוון רחב של תחומים, בין השאר בהפעלת חוקרים בכיסוי, הפעלת סוכנים סמויים מדובבים ומדובבות במספר שפות. למותר לציין, כי לנוכח היכרותו את השטח, יצחק מקושר היטב במקורות ובנקודות מפתח, דבר המסייע להפיק עבור הלקוחות דוחות חקירה איכותיים.

  מתי חייבים לבצע חקירה כלכלית במגוון תחומים?

  לאורך הליך גירושין

  כאשר אתם חושדים כי בן או בת הזוג העבירו, או למעשה הבריחו רכוש וכספים על שם אדם אחר, קרי  מעגל ראשון שני ושלישי – בתנועות סיבוביות כולל הברחת הכספים לחשבונות בנק בחו"ל על שם אדם אחר,  יצרו חובות פיקטיביים על מנת ליצור איזון שיקרי במשאבים, כאשר הם מנהלים פעילות עסקית  במגמת זדון לצורך הפחתת הרווחיות, או שמא מדובר במקרה אחר או אז, יש לבצע חקירה כלכלית  מקיפה.

  לפני יצירת שותפות עסקית

  על מנת לוודא כי  השותף העסקי העתידי אכן אדם אמין וכי יכול הוא לעמוד בהתחייבויותיו, חובה לבצע חקירה כלכלית מקיפה. כך ניתן יהיה לבחון היטב  את חוסנו הכלכלי, כמו גם לבחון  היטב את  המסמכים שהציג.

  איתור רכוש

  כאשר קרוב משפחה נפטר והגדיר אתכם כיורשים, או אז, יש לאתר את מכלול הכספים והנכסים אשר היו בבעלותו – בין אם מדובר בנדל"ן או כספים המושקעים בחסכונות  או פיקדונות ומניות  בחשבונות בנק, בבתי השקעות או חברות ביטוח וכן הלאה.

  לצורך ביצוע חקירה כלכלית מקיפה שורשית ויסודית, מומלץ לפנות למשרד סיקורית  חקירות המחזיק בידע וקשרים בתחום החקירות הכלכליות מזה ארבעה עשורים.

  יצחק מאיר מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות מחזיק ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות החל משנת 1980. יצחק חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל כמו גם חבר בארגון הבלשים הבינלאומי, מקושר היטב עם בעלי משרדים בארץ ובחו"ל  ועובד עם 120 חוקרים פרטיים כולם עצמאיים.

  חוקר כלכלי  – לסייע ללקוח במקצועיות ובאחריות

  חקירה כלכלית מיועדת למגוון גופים וגורמים: החל מבעלי חברות עסקים  וארגונים, אנשים אשר יש בכוונתם להיכנס לשותפויות, זוגות הנמצאים בהליכי גירושין,  קרובי משפחה מסוכסכים בנושא ירושה ועוד.

  באמצעות חקירה כלכלית, ניתן יהיה לקבל תמונת מצב מלאה ומדויקת ולפעול בהתאם. לשם כך, מומלץ  ליצור קשר עם יצחק מאיר בעל משרד סיקורית חקירות.

  חקירה כלכלית גירושין

  בתחילתה של חקירה כלכלית גירושין, יש לבחון מספר היבטים מרכזיים:

  מהו מצבם העסקי כלכלי  של בני הזוג? האם מצבם הכלכלי יציב? האם אחד מבני הזוג מסתיר כספים רכוש ונכסים? מה ניתן לעשות  על מנת  להבטיח כי זכויותיכם תשמרנה  וכי  בבוא  העת  תקבלו  את כל מה  שמגיע לכם?

  על מנת לנהל את החקירה הכלכלית כראוי ולשמור על  כל מה שמגיע לכם לאורכו של הליך הגירושין, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות. משרד מוביל זה נוסד בשנת 1980 על ידי יצחק מאיר קצין מצ"ח לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון   LL.Bבמשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

  חקירה כלכלית גירושין – קלף מיקוח חשוב

  כאשר אנו מתחתנים עם בן או בת זוג אנו עושים זאת מתוך אהבה ואמונה כי הקשר יחזיק מעמד. לאורך השנים, אנו בונים בית ומשפחה, מגדלים ילדים וצוברים רכוש. עם זאת, כאשר ההחלטה להתגרש קורמת עור וגידים ואנו נכנסים להליך שאיננו יודעים מתי יסתיים, או אז,  זה הזמן לשקול ניהול של חקירה כלכלית  בהליך  גירושין.

  חקירה כלכלית משמעותה איסוף מדוקדק ומוקפד של נתונים; מידע המצביע על התנהלותו הכלכלית של אדם או של עסק זאת, בהתאם למזמין  החקירה.

  במסגרת החקירה, ניתן יהיה לקבל מידע, בין השאר , לגבי כספים נזילים, נכסי נדל"ן של הנבדק, כלי הרכב שברשותו ו/או בשימושו, חשבונות הבנק  שבבעלותו או כספים שהוברחו לצד ג' הביטוחים המשויכים לו – החל מביטוח חיים, ביטוחי מנהלים ביטוחי רכבים וביטוחים אלמנטריים ועד קרנות השתלמות וקרנות פנסיה וכן מקורות הכנסה נוספים.

  נתונים אלו יסייעו לצד המבקש את החקירה ולמנוע מצב בו זכויותיו יקופחו ולא יוכל לקבל את המגיע לו.

  מעבר לכך, כל מידע לגבי הממון והרכוש  האמיתי של הנבדק, ישמש לטובת מזמין החקירה ולקביעת גובה דמי מזונות הקטינים, איזון משאבים, חלוקה הוגנת של הרכוש והכספים, משמורת וזמני שהות ועוד.

  ביצוע מדויק של מגוון חקירות

  הליך הגירושין הנו תקופה מטלטלת לכל המעורבים, כאשר לאורך כל  התקופה מתגלה, המצב הכלכלי האמתי של שני הצדדים.

  כדי לוודא שתצאו מהליך הגירושין כשידכם על העליונה, כמו גם על מנת שתדעו במדויק מהו מצבו הכלכלי של הצד ממנו אתם מתגרשים, מומלץ לפתוח בחקירה כלכלית. לשם כך, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות המחזיק בידע איתן מזה ארבעה עשורים בחקירות כלכליות מקיפות עומקיות ושורשיות.

  משרד סיקורית חקירות עובד בתחום החקירות הכלכליות עם חוקרים שכל עיסוקם הוא אך ורק ניהול וביצוע חקירות כלכליות. לצד ניהול חקירות כלכליות, ניתן לפנות אל  סיקורית חקירות גם לצורך ביצוע חקירות עסקיות ומסחריות, איתור צוואות יורשים וירושות, חקירות בתחום דיני עבודה, איתורים מגוונים, ניטור ובדיקת האזנות סתר, רכישת מוצרי בילוש ומודיעין, בדיקות פוליגרף, אימות או הפרכת טענות, איסוף מיידעים ומסמכים  ממקורות קשים במיוחד, הפעלת סוכן סמוי,  הפעלת חוקרים בכיסוי ודיבוב, חקירות במישור הפלילי, חקירות  בתחום הנוער, חקירות מחשב וסייבר, חקירות לצורך איתור מפיצי דיבה ולשון הרע ברשתות החברתיות ובאינטרנט, חקירות רקע על אנשים פרטיים חברות עסקים וארגונים, מודיעין עסקי תחרותי, חקירות זכויות יוצרי קניין רוחני סמני מסחר ומותגים, חקירות בינלאומיות בשיתוף עם משרדי חקירות מקומיים בחו"ל, חברים בארגון הבלשים הבינלאומי ועוד.

  לצורך יעוץ ופגישת יעוץ ללא התחייבות בפגישה ראשונית התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.

  טל' 053-620-2089, 03-9646198

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מחירון חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות -053-6202089-03-9646198.

   מחירון חוקרים פרטיים -שעת יעוץ ראשונה ללא עלות. כל שעה נוספת 500 ש"ח -.חקירה כלכלית: 2,200 ש"ח- 7,500 ש"ח -.חקירות עסקיות:2,300 ש"ח -...

   חוקר פרטי בגידות - בארץ ובחו"ל

   חוקר פרטי בגידות -בארץ וברחבי תבל. מה הם הגורמים לבגידות בחיי הנישואין וכיצד לפעול במקרה של חשד לבגידה? "לא תנאף", הציווי שמלווה...

   חוקר פרטי- מעקבים ותצפיות הם סוד ההצלחה.

   מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי  הם  סוד ההצלחה במגוון רחב של  סוגי החקירות כולנו חיים בעולם טכנולוגי המאפשר לנו לאסוף מידע...

   חוקר פרטי בחולון

   חוקר פרטי בחולון ינהל עבורכם חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות במגוון רחב של תחומים. גורם מוסמך ומנוסה זה ילווה את החקירה שלב...

   איתורים מיידעים ומתן פתרונות

   מעוניינים לקבל מיידעים במגוון רחב של תחומים כגון: חקירות אישות וחשיפת בגידות, חקירות כלכליות, חקירות מסחריות, חקירות עסקיות, בדיקות  נאותות,...

   חוקר פרטי – חקירות כלכליות מורכבות

   חוקרים פרטיים המנהלים חקירות כלכליות מסתייעים במגוון נרחב למדי של מתודות ופרקטיקות בעבודתם. מובן שחוקרים מקצועיים משתמשים בשיטות חוקיות בלבד...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים