לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חקירות אישות

  חקירות אישות הן חקירות שנוגעות ליחסים שבין בני זוג. ישנם מקרים רבים בהם אחד מבני הזוג חושש כי השני לא נאמן וכי הוא בוגד או מסתיר דברים. לכן, ישנם מקרים רבים בהם בני זוג מחליטים להיעזר בחוקר פרטי שיאסוף מידע ויסייע בהוכחת האמת. מדובר בנושא רגיש במיוחד שצריך להתבצע על ידי חוקר מיומן, מקצועי, מנוסה ובעל רגישות גבוהה. על כך נרחיב במאמר הבא. 

   

  מהן חקירות אישות?

  חקירות אישות הן תהליכים פרטיים שנערכים במסגרת היחסים האישיים בין בני זוג. הן מתבצעות כאשר קיימים חששות או ספקות לגבי הנאמנות והאמינות של בן או בת הזוג. בחקירות אלה נעשה שימוש בחוקרים מיומנים על מנת לגלות את האמת ולאסוף ראיות רלוונטיות.

  חקירות אישות יכולות לכלול חקירת נאמנות, חקירת השגחה על פעילות באינטרנט וברשתות חברתיות, מעקב אחר תנועות הטלפון הנייד ומעקבים על פעילות בחוץ על ידי צילום או הקלטת וידאו.

  המטרה העיקרית של חקירות אישות היא לספק מידע וראיות מקובלות לגבי התנהגותו של בן הזוג במיוחד בנוגע לנאמנות. זהו תהליך רגיש שדורש דיסקרטיות מקסימלית ושימוש בחוקרים מוסמכים המתמחים בתחום זה.

  חשוב לציין כי חקירות אישות מהוות כלי פרטי ולא חלק מהתהליך המשפטי הרשמי. בנוסף, הן נערכות תוך הקפדה על הוראות חוק הפרטיות וכללי האתיקה המקצועית כדי לשמור על זכויות האדם והפרטיות של האנשים המעורבים.

   

  מדוע מתנהלות חקירות כאלה?

  מטרת חקירות אישות היא להביא לסיום של ספקות וחשדות בנוגע לנאמנות ובגידה ביחסים בין בני זוג. במקרים שבהם יש חשד לבגידה אך אין הוכחות מספיקות, נהוג לשכור חוקר פרטי כדי לבצע חקירות אישות ולנסות לגלות את האמת המוסתרת. תהליך החקירה עלול לשמש כראייה בבתי המשפט במטרה לאמת את החשדות.

  בתיקי גירושין, חקירות אישות הן נפוצות ביותר מאחר והן מהוות חלק משמעותי בהוכחת הבגידה בבתי הדין הרבניים. החקירות הללו מתבצעות כאשר אחד מבני הזוג שוכר חוקר פרטי במטרה להסיר ספקות בנוגע לבגידת בן הזוג השני. החוקר הפרטי מבצע מעקבים, איסוף מידע, חקירה נסתרת ושימוש באמצעים נוספים הזמינים לו על מנת לאסוף ראיות.

   

  סימנים לכך שבן הזוג מסתיר משהו

  חקירות אישות בתחום הבגידות מתבצעות כאשר אחד מבני הזוג חושד שהשני מנהל רומן מאחורי גבו. הפניה לחוקר פרטי היא אחת האפשרויות לאימות החשדות. המטרה העיקרית של חקירה פרטית היא גילוי האמת ואימות או הפרכת החשדות של בן הזוג. במהלך החקירה, החוקר הפרטי יבצע מעקב אחר חייו של בן הזוג על מנת לגלות עם מי הוא נפגש, מתי, איפה ומה הפעילויות שהוא מבצע.

  קיימים סימנים שונים שיכולים לעיתים להעיד על הסתרה מצד בן הזוג-

  • שינויים בהתנהגות- שינויים בהתנהגותו של בן הזוג עשויים להעיד על הסתרה כוללת ובגידה. ייתכן שיהיו שינויים בהפגנת אהבה, ריחוק רגשי, חוסר שקט תמידי, סיבות שונות ליציאה מהבית ועוד.
  • התנהלות חשודה עם הטלפון הנייד- בני הזוג משתמשים בטלפון הנייד בדרכים שונות שיכולות לעיתים לעודד הסתרה ובגידה. התנהלות חשודה כוללת אלמנטים כמו שימוש תמידי וצמוד לטלפון, שינוי סיסמה, מחיקת שיחות והודעות, מחיקת היסטוריית גלישה, טלפון במצב שקט, ושיחות טלפון שאינן בנוכחותכם.
  • דאגה מוגברת למראה החיצוני- בן הזוג עשוי להשקיע יותר מהרגיל במראה החיצוני שלו, כולל אימונים נוספים, רכישת בגדים חדשים, דאגה לתזונה נכונה, שמירה על גזרה, שינוי ברוטינת הטיפוח וההיגיינה ועוד.
  • שינויים ביחסי המין- שינויים ביחסי המין בין בני הזוג לעתים יכולים להעיד על בגידה. לדוגמא במקרים של חוסר חשק מיני או הגברת החשק המיני בצורה קיצונית, יצירתיות ביחסי המין או ניסיונות בשיטות חדשות שלא הייתם רגילים אליהן עד כה.
  • שינוי בהתנהלות הכלכלית- שינויים בהתנהלות הכלכלית של בן הזוג עשויים להעיד על הסתרה של פעילויות מסוימות. יכול להיות פתיחת חשבון בנק נפרד, משיכת סכומים גבוהים מהחשבון, הוצאות במסעדות, בתי מלון, חנויות תכשיטים ועוד.

  מומלץ לזכור כי סימנים אלו לא מהווים הוכחה חד-משמעית לבגידה, אך יכולים לשמש כרמזים להתחשבות ולפניה לחוקר פרטי לצורך ביצוע חקירה אישית על מנת לבדוק את החשדות בבן הזוג ולגלות את האמת. חשוב לתת ערך לתחושות ולסימנים המופיעים, וגם לתת הזדמנות לבן הזוג להסביר את השינויים או ההתנהלות החשודה לפני שנגיע למסקנות סופיות.

   

  ניהול חקירות אישות בגירושין

  חקירות אישות יכולות גם לסייע ולתמוך במקרים של גירושין מכוערים, בהם יש הסתרת נכסים והעברת חשבונות בנק לשמות אחרים. בנוסף, החקירה יכולה לעזור לגלות מידע חשוב בנושא זכויות הילדים והמשמורת עליהם. לכן, באמצעות חקירה פרטית, החוקר יכול לבדוק את מצבו/ה הכלכלי של בן/בת הזוג, לחשוף את ההתנהלות הפיננסית שלו/ה, לחשוף את הנכסים שבבעלותו/ה ועוד. בנוסף, ישנם מקרים בהם אחד מבני הזוג מכפיש את בן הזוג השני ומנסה למנוע ממנו לקבל משמורת על הילדים. במקרים אלה בן הזוג המוכפש יוכל להיעזר בחקירה פרטית על מנת להוכיח את צדקתו. כל אלה יכולים לשמש כראיות נוספות בתהליך המשפטי ולתמוך בדיני גירושין והחלטות על משמורת הילדים. 

   

  מתי נפנה לחוקר פרטי?

  הפניה לחוקר פרטי לביצוע חקירות אישות מתבצעת בדרך כלל כאשר קיימת סיבה מוכחת או ספקות רבות לגבי בגידה או שקרים בין בני הזוג. אולם, לא כל זוג נוהג באותו הצורה. יש זוגות שהספקות ביניהם רבים, אך לא כולם מעוניינים לבצע חקירות אישות ומעדיפים לשמור על המערכת הקיימת. הפניה לביצוע חקירה היא פניה אישית וכוללת סיכון. חקירות אלה מתבצעות בזהירות רבה כולל הקפדה על פרטים קטנים, בתהליך איסוף מידע על הנחקר ובמעקבים שונים. ברוב המקרים, האמת נחשפת בקלות עקב מקצועיותו של החוקר ושימוש בכלים טכנולוגיים החדישים. כדאי לפנות לחוקרים מקצועיים בכל בעיה, במיוחד בנושא האישות, על מנת להסיר ספקות ולהקנות ביטחון בין הצדדים המעורבים. 

   

  כמה זה עולה?

  המחירים של חקירות אישות אינם חד משמעיים ונעים בין 350 ל-700 ש"ח לשעה מעקב. עם זאת, ייתכן שבמקרים מסוימים יהיה צורך בתשלום יקר יותר. ישנם גורמים שונים שמשפיעים על המחיר הסופי בהם מורכבות החקירה, היקף צוות החוקרים הנדרש, השימוש בכלים מיוחדים, מיקום החקירה ועוד. 

  ישנם גורמים נוספים שמשפיעים על מחירי החוקרים הפרטיים. לדוגמה, עלויות נוספות עשויות להיות במקרים של עבודה בשבתות ובחגים, כאשר תחול תוספת של 150% לתעריף הרגיל. כמו כן, במקרים בהם יש צורך בהגעה לבית המשפט והצגת ראיות, תגבה עלות ההצגה בטווח של כ-1,500 ש"ח עבור חוקר יחיד, והעלות תשתנה בהתאם למספר החוקרים המעורבים.

  חשוב לזכור כי מחירי החקירות עשויים להשתנות בין חוקרים שונים ולפי תנאים ספציפיים של כל מקרה. 

   

  סיקורית חקירות לניהול חקירות אישות מוצלחות

  משרד סיקורית חקירות, בבעלותו ובניהולו של יצחק מאיר, מציע מגוון שירותי חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות בתחומים רבים. השירותים הכלולים כוללים את התחומים הבאים: חקירות אישות, מסחריות, כלכליות, חקירות בגידה סמויות תוך שמירה על הפרטיות, חקירות איתור אנשים, איסוף מידע, איסוף מסמכי נפטרים, מודיעין עסקי הגנתי ותוקפני, חקירות התנהלות כלכלית בעסקים ובמשפחה, בדיקות האזנת סתר ועוד. המשרד מקפיד על מקצועיות רבה בביצוע החקירות, ומשתמש בכלים וטכנולוגיות מתקדמות על מנת לספק תשובות ומידע מדויקים. אל תהססו לפנות אלינו, ותהנו משירות מקצועי שיספק לכם תשובות מסוימות.

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   סוגי-חקירות-פרטיות-מעקבים-ותצפיות-בכל

   חוקר פרטי בגידות

   במקרים בהם יש חשש לבגידה בין בני הזוג, פעמים רבות הוכחת האמת מתבצעת על ידי חוקר פרטי. חשיבות התהליך עם...

   חקירות פרטיות

   חקירות פרטיות מתבצעות על ידי חוקרים פרטיים במגוון תחומים שונים כמו חקירות עסקיות, חקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות פליליות, חקירות...

   חוקר פרטי - חקירות כלכליות

   חקירות כלכליות הן חקירות המנוהלות על ידי חוקרים ומומחים כלכליים על מנת לאסוף, לנתח ולבחון מידע כלכלי בקשר לאדם או...

   חקירות פליליות

   במקרה של חשד לפלילים בדרך כלל הגורם הראשון שנרצה לפנות אליו הוא משטרת ישראל. אך לצערנו, פעמים רבות המשטרה סוגרת...

   חקירות עובדים

   כאשר מתכננים לבצע חקירות עובדים עבור ארגון, מומלץ בחום לשתף פעולה עם חברת חקירות פרטיות המבינה במלואה את המערכת המשפטית...

   חקירות במגזר החרדי

   בניהול חקירות במגזר החרדי, חשוב להכיר ולהבין את הייחודיות והמורכבות שבמגזר החרדי ולהכיר בהשפעות הדתיות והחברתיות על התנהגותם של האנשים...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים