לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי – בכיסוי ודיבוב.

  לעתים, הדרך היחידה לחשוף את האמת היא לגרום לאדם שיודע אותה, לחלוק בה. חקירות בכיסוי דיבוב המבוצעות בסיקורית חקירות, הן חלק בלתי נפרד מפעילות החקירתית הכוללת מעקבים ותצפיות והיא מביאה לידי ביטוי את כל הניסיון של המשרד בהבנת ההתנהגות האנושית. סיקורית חקירות תרכוש את אמונו של האדם המדובב ובלי לעורר את חשדו, תגרום לו לרצות לשתף פעולה ולספק מידע איכותי ורלוונטי ממקור ראשון, החיוני לביסוס החקירה ולהשלמתה.

  מעוניינים לאתר מסמכים, להשיג מיידעים וראיות על רכוש וממון של – אנשים פרטיים, בעלי  עסקים, חברות מוסדות וארגונים, לאתר: חשבונות בנק בארץ ובחו"ל כולל מצב עו"ש, אובליגו, חסכונות, מצב כספי נתון  אודות  השקעותיו של אדם  במניות ובתי השקעות, זכויות ביטוחיות – ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, ביטוחים אלמנטריים (בית, עסק, חברה וכו') ביטוחי רכב, כלי צמ"ה, כלים ימיים ואוויריים , מיידעים על כספים וחסכונות נזילים  ואבודים,  קופות גמל, קופות פנסיוניות, קרנות השתלמות,  זיקה של אנשים  לחברות, עסקים וארגונים, רשימת לקוחות וספקים, לאתר צוואות  ירושות ויורשים ומגוון איתורים  נוספים בנושאים שונים?

  משרד סיקורית חקירות משלב את רוב החקירות הפרטיות בתחומים אלו בחקירות תחת כיסוי ודיבוב באמצעות חוקרים פרטיים רשויים שזה תחום פעילותם הבלעדי. חוקרים פרטיים  אלו שרתו בעבר במערכות ביטחוניות בארץ ובחו"ל, מאומנים היטב בשאיבת מידעים ומידענות גם ממקורות קשים במיוחד.

  שרותים נוספים  אשר משרד סיקורית מספק ללקוחותיו

  מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי, מעקבים ותצפיות סמויים  לצורך גילוי וחשיפת בגידות באמצעות חוקרים פרטיים רשויים אשר מתעדים את כל החקירות והמעקבים בצילומי איכות, סרטי וידיאו והקלטות סמויות וחוקיות חקירות,חקירות כלכליות מורכבות, איסוף מידעים אינטרנטיים באמצעות  חוקרי מחשב וסייבר, שיחזור מידע דיגיטלי,  חקירות במישור הפלילי, חקירות רקע  על לקוחות פרטיים חברות עסקים וארגונים, בדיקות אימות או הפרכת טענות,  חקירות בתחום הנוער לצורך בדיקת מעשיהם האם משתמשים וסוחרים בסמים או בכל פעילות עבריינית אחרת בטרם יתפסו על ידי משטרת ישראל, חקירות מקיפות לאיתור צוואות יורשים וירושות, חקירות מקיפות בתחום זכויות יוצרים קניין רוחני סימני מסחר ומותגים בשיתוף:  המכס ומשטרת ישראל,  חקירות פורנזיות -חקירות משפטיות בזירות אירוע ובמחשבים, חקירת נאותות בשילוב עורך דין ורואה חשבון, חקירות לצורך איתור מפיצי דיבה לשון הרע ושיימינג באינטרנט וברשתות החברתיות, איתורים במגוון רחב של תחומים, איתור נעדרים, איתור חייבים ונמלטים מפירעון חובות,  בדיקות וניטור האזנות סתר, מכירת ציוד ריגול, חקירות בינלאומיות בשיתוף משרדי חקירות מקומיים בחו"ל, חקירות ובדיקות  מקיפות:  בעיתונות הדיגיטלית,   ברשות השופטת,  ברשויות האכיפה, ברשויות המסים, בנק ישראל,הרשמים  השונים, טבו,  הוצל"פ, כנ"ר, פש"ר, מנהל מקרקעי ישראל, מכס,  סריקה מקיפה בכל בתי המשפט בישראל  לצורך איתור תיקים משפטיים (תובע -נתבע)   סריקות בכל הבנקים, סריקות בכל בתי ההשקעות  ובכל חברות הביטוח לצורך איתור כספים נזילים ואבודים, חקירות סמויות לצורך מניעת גנבות ממעביד,  חקירות סמויות  במקומות עבודה לצורך גילוי עובדים שסרחו, חקירות במקומות עבודה לצורך איתור עובדים מדליפי מידעים ופטנטים ממחשבים לחברות מתחרות, בדיקות פוליגרף  תעסוקתיות ואישיות, חקירות לצורך איתור גנבים וגנבות, חקירות לצורך איתור גנבות חקלאיות, חקירות הונאה ועוקץ, חקירות לצורך  איתור מקבלי ונותני שוחד, מרמה והפרת אמונים, חקירות צווארון לבן, חקירת מנהג בעלים, הרמת מסך מודיעינית, חקירות לצורך איתור הברחות כספים ונכסים בתנועות סיבוביות  לצדי ג' עד מעגל שלישי. 

  *יודגש  כי משרד סיקורית חקירות פועל אך ורק על פי הוראות החוק האזרחי והפלילי כאחד לפיכך, אפשר לעשות שימוש בדו"ח החקירה ובחומרים הנלווים בבתי המשפט ורשויות האכיפה לגווניהם השונים.

   

  מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים.

  .למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות הכלכלית של נחקרים, הן במישור האישי והן במישור העסקי. הן  אפקטיביות גם בשלב ההיערכות לגירושין ומאפשרת לחשוף את היכולת הכלכלית, העסקית והמסחרית האמתית של בני זווג, כמו גם של  אנשי עסקים המסתירים נכסים השקעות וכספים.

  לפיכך, החקירות העסקיות המשלבות מעקבים ותצפיות –  נפוצה מאוד גם במגזר העסקי ובכל הקשור לדיני עבודה,  בעזרתן ניתן לאגור מיידעים עסקיים על לקוחות, שותפים ומתחרים, לאתר חייבים ואת הנכסים שבבעלותם, לאסוף מידע לקראת מתן אשראי מתמשך, וכן  לצורך  ביצוע עיקולים ועוד.

  באמצעות חקירות מעקבים ותצפיות, המשלבות בין השאר  חוקר   פרטי הפועל  בכיסוי ודיבוב וחוקרי סייבר    או אז, תוכלו לדעת האם מועלים בכספיכם, האם מאזינים לכם בסתר, לאתר את אלו שחייבים לכם כספים, לאתר נכסים מוברחים לחברות קש או הברחת הכספים והנכסים בתנועות סיבוביות לצדי   שלישי   ועוד.

  מעבר לכך, במסגרת חקירות מיוחדות  המשתלבות בין השאר במעקבים ותצפיות,  ניתן להבין האם אחד מלקוחותיכם  הנו מוגבל על ידי הבנקים, האם הוא היה מעורב בתביעות אזרחיות ופליליות, האם הוא תובע או נתבע, האם נפתחו נגדו הליכי הוצל"פ,   האם הוא בתהליכי חדלות פירעון או הפטר ועוד.

  על מנת להתחיל ב"חקירת איתורים" ולנהל אותה כראוי, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

  המשרד נוסד ומנוהל על ידי יצחק מאיר, קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון  LL.B  במשפטים, מטעם אוניברסיטת בר אילן. ליצחק ניסיון עשיר בניהול ובהפעלת חוקרים פרטיים, עוקבים, תצפיתנים, חוקרי מערכות מידע לצורך שאיבת  מיידעים, הפעלת חוקרי  מחשב וסייבר, הפעלת חוקרים רשויים מקצועיים בכיסוי ודיבוב,  מתשאלים מקצועיים  כולם  סמויים תחת כיסוי  ודיבוב  במספר שפות.

  למותר לציין, כי לנוכח היכרותו את השטח, יצחק  מקושר היטב במקורות ובנקודות מפתח, דבר המסייע להפיק עבור לקוחות דוחות חקירה איכותיים וברמה משפטית גבוהה.

  על מנת לוודא כי  השותף העסקי העתידי אכן אדם אמין וכי יכול הוא לעמוד בהתחייבויותיו, או אז, חובה לבצע חקירת רקע  נאותות  עסקית וכלכלית  מקיפה. כך ניתן יהיה לבחון היטב  את חוסנו הכלכלי, כמו גם לבחון  היטב את  המסמכים שהציג.

  איתור כספים אבודים

  כאשר קרוב משפחה נפטר והגדיר אתכם כיורשים, או אז, יש לאתר את מכלול הכספים והנכסים אשר היו בבעלותו – בין אם מדובר בנדל"ן או כספים המושקעים בחסכונות  או פיקדונות, מניות  בחשבונות בנק, בבתי השקעות או חברות ביטוח וכן הלאה.

  לצורך ביצוע חקירות איסוף מיידעים ומידענות  יסודית  ושורשית  מומלץ לפנות  אל יצחק מאיר מנהל ובעל  משרד סיקורית  חקירות המחזיק בידע וקשרים בתחומי חקירות רבים.

  יצחק מאיר מחזיק ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות החל משנת 1980. יצחק חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל כמו גם חבר בארגון הבלשים הבינלאומי, מקושר היטב עם בעלי משרדים בארץ ובחו"ל  ועובד עם  חוקרים פרטיים רשויים בלבד –  כולם עצמאיים.

  יודגש כי רוב  חוקרי סיקורית חקירות בעלי השכלה אקדמית, מומחים של ממש בכל תחומי פעילותם, מחזיקים בידע טכנולוגי ודיגיטלי  ברמה גבוהה.

  חקירת איתורים שורשית  מיועדת למגוון גופים וגורמים: החל מלקוחות פרטים, בעלי עסקים, חברות, מוסדות, ארגונים,   משרדי ממשלה, עריות, מועצות מקומיות,  אנשים אשר יש בכוונתם להיכנס לשותפויות, זוגות הנמצאים בהליכי גירושין,  קרובי משפחה מסוכסכים בנושא ירושה ועוד.

  באמצעות חקירת "איתורים שורשית" ניתן יהיה לקבל תמונת מצב מלאה ומדויקת ולפעול בהתאם. לשם כך, מומלץ  ליצור קשר עם יצחק מאיר בעל משרד סיקורית חקירות.

  בתחילתה של  חקירת איתורים כלכליים טרום גירושין, יש לבחון מספר היבטים מרכזיים:

  מהו מצבם העסקי כלכלי  של בני הזוג? האם מצבם הכלכלי יציב? האם אחד מבני הזוג מסתיר כספים רכוש ונכסים? מה ניתן לעשות  על מנת  להבטיח כי זכויותיכם תשמרנה  וכי  בבוא  העת  תקבלו  את כל מה  שמגיע לכם?

  בחקירות "איתורים שורשיים" אנו פועלים לאתר אנשים אשר נעלמו  כאילו  בלעה אותם האדמה – הן בארץ והן בחו"ל  כל זאת בשיתופי פעולה עם משרדי חקירות  מקומיים ברחבי תבל –   חברים בארגון הבלשים  הבינלאומי   ב-  100  מדינות.  

  זו אף זו, סיקורית חקירות  מפעילים חוקרי מחשבים וסייבר על פי חוק,  מקושרים היטב בקהילת המודיעין האזרחית העולמית,  אשר פועלים לצורכי איסוף מיידעים ומידענות , באמצעותם אנו אוספים מסמכים וצילומים   המעגנים מקום הימצאותם של חייבים ונמלטים, אנשים הדרושים למתן עדויות, ובעלים שהותירו את נשותיהן עגונות.

  באמצעות "חקירת איתורים שורשית" נאסוף עבורכם  מיידעים קריטיים  בהם תוכלו לעשות שימוש משפטי הן ברשויות  החוק והן ברשות השופטת. נדגיש כי איננו   מותירים את לקוחותינו לבדם לאחר ביצוע החקירות המעקבים והתצפיות, ומלווים אותם שלב אחר שלב הן בדרכים משפטיות  והן בדרכי הגנה נוספים כל זאת על פי דרישת הלקוחות.

   

  כללי:

  *מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות יצחק מאיר,  מחזיק ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות החל משנת 1980. יצחק, חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל כמו גם חבר בארגון הבלשים הבינלאומי, מקושר היטב עם בעלי משרדים בארץ ובחו"ל  ועובד בשיתופי פעולה עם  חוקרים פרטיים   רשוים בלבד. 

  יצחק כאמור בוגר תואר ראשון LL.B  במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, מומחה בחקירות אישות וגירושין חקירות נאותות כלכלית מעקבים ותצפיות, הכנת אזורים קשים למעקבים  מורכבים ועוד.

  *חוקרי סיקורית חקירות מחזיקים ברשיון חוקר פרטי, חלקם הגדול מחזיקים ברשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות, חברים בלשכת חוקרים פרטיים, חלקם אף חברים בארגון הבלשים הבינלאומי.

   בעברם  חוקרי סיקורית חקירות שרתו  במערכות ביטחוניות בארץ ובחו"ל.  עבדו  בין השאר כחוקרים, בלשים, אנשי מודיעין, חוקרים בכיסוי ומדובבים במשטרת ישראל, ראשי  אגפים במודיעין בצה"ל, חוקרי מחשבים וסייבר, משחזרי מיידעים דיגיטליים,חוקרי מצ"ח,חוקרי שב"כ ועוד.

  זו אף  זו, חוקרי סיקורית חקירות  מחזיקים בידע טכנולוגי דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר, רובם אקדמאים בוגרי אוניברסיטאות בארץ ובעלי תארים בקרימינולוגיה, משפטים, ראיית חשבון,  חלקם עורכי דין העובדים כחוקרים פרטיים בתחום האישות וחשיפת  בגידות, חלקם כחוקרים פרטיים  בתחומי משפט – פלילי מסחרי כלכלי נדל"ן וחברות, דבר התורם רבות להפיק דוחות חקירה ומעקבים איכותיים מאוד ובכתיבה משפטית.

  *אזורי פעילות: ישראל וחו"ל ב-100 מדינות.

  *רשיונות: אנו מחזיקים ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות.

  *חברויות:  משרד סיקורית חקירות והחוקרים הפרטיים העובדים במשרד חברים בלשכת חוקרים פרטיים בישראל ובארגון הבלשים הבינלאומי.

  *טכנולוגיה מחשבים ודיגיטל: בעל משרד סיקורית חקירות יצחק מאיר וצוות החוקרים מחזיקים בידע טכנולוגי ודיגיטלי – חקירות מחשב וסייבר הגנתי והתקפי ברמה גבוהה בכפוף להראות החוק!

  *שעות פעילות המשרד בימי  א-ה בין השעות 08:00- 22:30 בימיו ו' בין השעות  16:00-08:00, שבת המשרד סגור.

  *זמני פעילות החוקרים –  חוקרי סיקורית חקירות זמינים לביצוע חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות וחקירות בינלאומיות כל ימות השנה ופעילים בשטח 7\24.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל  התחייבות  כספית בשעה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר או השאירו פרטים באתר או שלחו הודעת ווטספ או שלחו אימייל itzik167@walla.co.il.

  התקשרו אל יצחק מאיר

  טל' 0536202089.

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי בגידות- מעקבים ותצפיות

   חוקר פרטי בגידות  - מעקבים, תצפיות, גילוי  וחשיפת בגידות  כאשר קיים חשד סביר  לבגידה - מה לעשות, או  מה לא לעשות? חושדים...

   חוקר פרטי - סוגי חקירות פרטיות

     תחום החקירות הפרטיות, חוקרים פרטיים, אנשי בילוש, אנשי איסוף מודיעין ומבצעים מיוחדים   - הנו אחד  מהתחומים המרתקים שקיימים , שכן, ...

   חוקר פרטי מתן שרותי חקירות ומעקבים בפריסה ארצית

   אילו שירותים ניתן לקבל ממשרד סיקורית חקירות. משרד חקירות פרטיות סיקורית יסייע לכם במגוון רחב של חקירות פרטיות: מעקבים ותצפיות סמויים...

   תוכנת ריגול לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד - סייבר הגנתי.

   ספייפון תכנת תיעוד \ ריגול לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד תוכנת תיעוד (ריגול) ספייפון נועדה בין השאר לפקח על מעשי ילדיכם הקטינים...

   משרד חקירות כדי לדעת את כל האמת.

     משרד סיקורית חקירות הוקם על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980. בעבר, שימשתי כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות....

   חוקר פרטי מוביל.

   משרד סיקורית חקירות נוסד על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980.יצחק, קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות,  בוגר תואר...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים