לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089
  03-9646198

  חוקר פרטי – חקירות אישות

  חקירות אישות – מעמד אישי, מטבע הדברים הן חקירות רגישות מאוד,  מלוות באמוציות,עצבות ועצבנות,מתחים ולעתים מלוות  גם בעייפות יתר, חוסר ריכוז, טורדנות, חוסר שינה ועוד.

  בסיקורית חקירות מודעים  לבעיות הפסיכולוגיות,  הנפשיות והפיזיולוגיות בהקשר זה, לפיכך, כאשר לקוחות פונים אלינו בנושאים של בינו לבינה, או אז,  אנו קודם כל מקשיבים ומאפשרים ללקוחות לספר את סיפור בעייתם, אנו מאוד אמפטים, ברם, איננו מתיימרים להיות אנשי מקצועה בתחומי הרפואה – זה בוודאי ידוע ללקוחות שכן, הם  מגיעים אלינו על מנת שנספק להם פתרונות יצירתיים, רוצה לומר פתרונות חקירתיות – מגובים בהוכחות וראיות של ממש. במקרים בהם מדובר  בחשד לבגידה, או אז,  פונים אלינו לצורך ביצוע  מעקבים ותצפיות  והספקת ראיות  לביצוע מעשה בגידה, מראית עין, מעשה כיעור ועבירות על חוקי הדת.

  אנו יודעים כי שמירה על דיסקרטיות רבה,  ללא פשרות, היא אבן יסוד בניהול וביצוע חקירות ומעקבי אישות, לפיכך, אנו שומרים היטב על האינטרסים של הלקוחות, נזהרים בכספם ומקפידים לספק ראיות ועובדות.

  ראיות ועובדות הם יסוד שלא ניתן לחלוק עליהם, לכן, כאשר הלקוחות מקבלים החלטה להתגרש אנו פועלים על פי האינטרסים שלהם בלבד -ע"פ חוק,  מפנים אותם למספר עורכי דין בתחום דיני משפחה גישור  וגירושין. אנו לא מחליטים עבור הלקוחות, אנו  מסייעים, ברם, הלקוחות הם שמחליטים עם מי נוצרה הכימיה ועם מי  הם רוצים לעבוד.

  במקרים של חשדות לבגידה אנו מבצעים מעקבים ותצפיות מתוך מגמה ברורה לספק ללקוחות אך ורק עובדות וראיות – מגובים בצילומוי איכות, סרטי וידאו והקלטות סמויות וחוקיות.

  מנהל ובעל המשרד יצחק מאיר  והחוקרים הפועלים באמצעותו  – בעלי ניסיון וידע  איתן במעקבי אישות וחשיפת בגידות, שומרים היטב שלא להיחשף למושא החקירה, כל זאת תוך שימוש בציוד טכנולוגי ודיגיטלי מהמעלה הראשונה – לראיית יום ולילה, מקפידים ללא פשרות על שמירת החוק האזרחי והפלילי כאחד ואם בני הזוג הגיעו להסכמה להתגרש או אז אנו מתייצבים למתן עדויות בביתי המשפט  לענייני משפחה, ביתי הדין הרבניים, בתי הדין השרעים למאמיני דת האיסלם ובתי הדין השרעים.

  חקירות אישות  בשילוב חקירות כלכליות

  בחלק מחקירות האישות אנו מבצעים חקירות כלכליות לצורך איזון במשאבים. חקירות כלכליות טרום גירושין ובמהלכם, נועדו לבדוק היטב את מצבו הכלכלי של הצד הבוגד ולגלות האם ביצע הברחת כספים ונכסים לצד שלישי, במגמה ברורה  ליצור אי צדק בעת חלוקת הרכוש והכספים ולצורך הקטנת מזונות קטינים.

  חקירה כלכלית מקיפה תחשוף את ממונו ורכושו של הצד שתכנן את הגירושין מראש, את חשבונות הבנקים  והנדל"ן שברשותו,  השקעותיו הפיננסיות, זיקתו לחברות עסקים וארגונים, הכנסותיו הכספיות  האמתיות, ואיתור הברחותיו אלו לצד ג'. במקרים  מיוחדים בתי המשפט מאפשרים לצד הנפגע הרמת מסך, בעטיו אמורים להתגלות  ממונו ורכושו של הצד הפוגע, ברם על הצד הנפגע קיימת חובת הוכחות לטענותיו – אודות הברחת הנכסים. במקרים בהן בתי המשפט לגווניהם השונים דוחים את הבקשה להרמת מסך או אז סיקורית חקירות נכנסת לתמונה  ואנו נבצע הרמת מסך מודיעינית.

  חקירות אישות והגדלת דמי מזונות קטינים

  במקרי מסוימים מתחוור כי הצד שעליו רובץ  "רוב דמי" המזונות קטינים, מעלים כספים אותם הוא מרוויח, ואת כספי פרנסתו הוא מקבל בחלקים שונים, רוצה לומר חלק בתלוש שכר או חשבוניות מס כחוק וחלק בכסף שחור ולא מוצהר. זו אף זו, ישנם שכירים שבית המשפט לענייני משפחה פסקו לחובתם סכום חודשי קבוע ברם, על פי החוק הם חייבים בדמי מזונות גבוהים יותר שכן, הם התעשרו באופן פתאומי ובלתי מוסבר הרבה יותר  לאחר הגירושין, מכפי שהוחלט בעיניינם בביהמ"ש  לגבי מזונות קטינים – בעת הסכם הגירושין. על כן, צריך להוכיח זאת במהלך דרישה להגדלת  דמי מזונות חדשים נוספים.

  הוכחות אלו יושגו באמצעות סיקורית חקירות הן בחקירות כלכליות, הן בהרמת מסך נוספת, הן בחקירות בכיסוי ודיבוב וכמובן באמצעות מעקבים ותצפיות שיוכיחו בעליל כי הצד החייב ברוב רובו של מזונות הקטינים מרמה  בעליל!

  גם במקרים אלו נבצע חקירה כלכלית והרמת מסך מודיעינית, נבצע חקירות בכיסוי ודיבוב, נערוך מעקבים ותצפיות ונוכיח לבית המשפט כי הצד החייב בהגבהת דמי המזונות – מרמה את הצד התובע ולפיכך על בית המשפט לפסוק   לטובת הצד התובע   להגבהת  דמי מזונות ילדיו.

  חקירות אישות – ניכור הורי ומשמורת משותפת

  במקרים רבים הצד  המטפל בקטינים (בדרך כלל האם) מסית את הילדים המשותפים ומנכר אותם מההורה השני  (בדרך כלל האב) ואז הקטינים אינם מעוניינת כלל וכלל להיפגש אם ההורה השני. לא זו בלבד שהילדים הקטינים אינם מעוניינים להיפגש עם ההורה השני, אלא  הם אפילו מפתחים כלפיו שינאה  שאינה מוצדקת בעליל.

  גם  במקרים אלו בהם ההורה המטפל מנכר את ילדיו כלפי ההורה  אשר אינו מטפל, ניתן להוכיח זאת לביתי המשפט השונים כי  קיים  ניכור הורי בזדון מוחלט!

  הוכחת ניכור הורי מתבצעת בסיקורית חקירות באמצעות חוקרות בכיסוי ודיבוב ולוקחות לעיתים זמן רב.

  לצורך יעוץ הכוונה ומתן פתרונות ללא כל עלות בשיחה ופגישה ראשונה התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.

  טל' 053-6202089, 03-9646198.

  זמני פעילות

  ימי א-ה בין השעות 2300-0800

  יום ו' בין השעות 1600-0800

  חוקרים: חוקרי סיקורית חקירות פעילים כל ימות השנה ועובדים 7\24

  טל' 053-6202089, 03-9646198

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מחירון חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות-משרד סיקורית חקירות מספר 1 בישראל 053-6202089.

   מחירון חוקרים פרטיים -שעת יעוץ ראשונה ללא עלות. כל שעה נוספת 500 ש"ח -מעקבים ותצפיות נייחים וממונעים 2 עוקבים ( חוקרים בעלי...

   חוקר פרטי בגידות

   חוקר פרטי בגידות מה הם הגורמים לבגידות בחיי הנישואין וכיצד לפעול במקרה של חשד לבגידה? "לא תנאף", הציווי שמלווה אותנו משחר ההיסטוריה...

   חוקר פרטי מעקבים ותצפיות הם סוד ההצלחה וותק וניסיון משנת 1980.

   מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי  הם  סוד ההצלחה במגוון רחב של  סוגי החקירות כולנו חיים בעולם טכנולוגי המאפשר לנו לאסוף מידע...

   חוקר פרטי בחולון- מתחייב לתוצאות אמת 053-6202089.

   חוקר פרטי בחולון ינהל עבורכם חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות במגוון רחב של תחומים. גורם מוסמך ומנוסה זה ילווה את החקירה שלב...

   איתורים מיידעים ומתן פתרונות - אימינות יסודיות ותוצאות

   מעוניינים לקבל מיידעים במגוון רחב של תחומים כגון: חקירות אישות וחשיפת בגידות, חקירות כלכליות, חקירות מסחריות, חקירות עסקיות, בדיקות  נאותות,...

   חוקר פרטי – חקירות כלכליות מורכבות

   חוקרים פרטיים המנהלים חקירות כלכליות מסתייעים במגוון נרחב למדי של מתודות ופרקטיקות בעבודתם. מובן שחוקרים מקצועיים משתמשים בשיטות חוקיות בלבד...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים