לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי במגזר הערבי

   

  ידע הוא כוח,  ברם, בידיים הלא נכונות הוא עלול לעורר בעיות. אם אתם חושדים כי מאזינים או מצלמים אתכם בסתר, מומלץ לפנות אל חוקר פרטי במגזר הערבי – יצחק מאיר מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות. מומחה זה יגיע אל חקר  האמת בהצלחה, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר, החל מניטור ובדיקת  האזנות סתר  בבית, בעסק, במקום העבודה, ברכב, במחשבים נייחים, במחשבים ניידים  במרכזיות טלפוניה, או בכל מקום חשוד אחר. משרד סיקורית חקירות יסייע לכם   במתן יעוץ מקצועי לגבי כל בעיה משפטית וחקירתית. כמו כן, משרד  סיקורית חקירות יסייע לכם במסגרת חקירות אישות, מעקבים ותצפיות אחר בוגדים ובוגדות וחשיפתם, תוך תיעוד מעשיהם במצלמות ומסרטות וידיאו והקלטות סמויות.

  למותר לציין, כי משרד סיקורית חקירות  מעסיק חוקרים פרטיים רשויים בלבד! בין השאר מעסיק המשרד חוקרים פרטיים ממוצא  ערבי – ערבים מוסלמים, ערבים נוצרים  ודרוזים תושבים ואזרחי  מדינת  ישראל, כל זאת בפריסה ארצית. זו גם זו, אנו מקבלים בעת הצורך  סיוע   באיסופי מיידעים בשטחי הרשות הפלסטינית.

  מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים.

  למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות הכלכלית של נחקרים, הן במישור האישי והן במישור העסקי. הן  אפקטיביות גם בשלב ההיערכות לגירושין ומאפשרת לחשוף את היכולת הכלכלית, העסקית והמסחרית האמתית של בני זווג, כמו גם של  אנשי עסקים המסתירים נכסים השקעות וכספים.

  לפיכך, החקירות העסקיות המשלבות מעקבים ותצפיות –  נפוצה מאוד גם במגזר העסקי ובכל הקשור לדיני עבודה,  בעזרתן ניתן לאגור מיידעים עסקיים על לקוחות, שותפים ומתחרים, לאתר חייבים ואת הנכסים שבבעלותם, לאסוף מידע לקראת מתן אשראי מתמשך, וכן  לצורך  ביצוע עיקולים ועוד.

  באמצעות חקירות מעקבים ותצפיות, המשלבות בין השאר  חוקר   פרטי הפועל  בכיסוי ודיבוב, תוכלו לדעת האם מועלים בכספיכם, האם מאזינים לכם בסתר, לאתר את אלו שחייבים לכם כספים, לאתר נכסים מוברחים לחברות קש או הברחת הכספים והנכסים בתנועות סיבוביות לצד שלישי   ועוד. מעבר לכך, במסגרת חקירות מיוחדות  המשתלבות במעקבים ותצפיות  ניתן להבין האם אחד מלקוחותיכם  הנו מוגבל על ידי הבנקים, האם הוא היה מעורב בתביעות אזרחיות ופליליות, האם הוא תובע או נתבע, האם נפתחו נגדו הליכי הוצל"פ,   האם הוא בתהליכי חדלות פירעון או הפטר ועוד.

   

  למותר לציין, כי החוקרים המועסקים במשרדנו  מהמגזר הערבי, מקצועיים במתן יעוץ, הכוונה ומתן  פתרונות לאנשים פרטיים, בעלי עסקים, בעלי חברות וארגונים.

  זו אף זו, אנו נותנים סיוע מקצועי בישוב סכסוכים בקרב בני משפחה, ישוב סכסוכים בין בעלי עסקים  וישוב סכסוכים בין  שכנים. 

  יודגש כי מנהל ובעל המשרד יצחק מאיר וחוקרי סיקורית חקירות הערבים ישראלים,  מקושרים היטב לכוהני דת שיחים ובוררים –   במגזר הערבי.

   למותר לציין, כי  משרדנו מומחה  משנת 1980 במעקבים ותצפיות לצורך גילוי וחשיפת בגידות, בעלי ידע איתן בתחום דיני עבודה  חקירות בכיסוי ובדיבוב  ומשכך פועל רבות למניעת גנבות ממעסיקים, מבצע חקירות סמויות לאיתור עובדים מדליפי מיידעים סודיים ממחשבים לחברות מתחרות, מבצעים חקירות מחשב וסייבר הגנתי, חקירות בינלאומיות בשיתוף משרדים מקומיים בארץ ובחו"ל החברים בארגון הבלשים הבינלאומי, חקירות כלכליות מורכבות, חקירות עסקיות, חקירות מסחריות, חקירות רקע לאנשים פרטים בעלי עסקים חברות וארגונים, איתורים במגוון רחב של תחומים: איתורי כתובות וטלפונים, איתור מקום עבודה, איתור מקורות הכנסה, איתור זיקה לחברות, עסקים, מוסדות, ארגונים  ומפעלים – איתור חשבונות בנק בארץ ובחו"ל, איתור ממון ורכוש מוסתר, איתור נדל"ן מלא בארץ ובחו"ל, איתור קרקעות כולל שטרי מכר, איתור חסכונות, איתור מצב מניות, איתור רשימת לקוחות וספקים, איתור זכויות ביטוחיות כולל: ביטוחי חיים, ביטוחי דירות ועסקים, ביטוחי רכב, איתור ממון ורכוש מוסתרים, איתור יורשים צוואות וירושות, איתור כספים המושקעים בבתי השקעות, חקירות לצורך  הרמת מסך מודיעינית, איתור הברחות נכסים וכספים בתנועות סיבוביות לצד ג' עד למעגל שלישי, איתור חייבים ונמלטים מפירעון חובות בארץ ובחו"ל, בדיקות בבתי המשפט לאיתור תיקים בהן הנבדק תובע או נתבע, בדיקות ברשם החברות, רשם הירושות, רשם המשכונות, בדיקות  בהוצל"פ, כנ"ר, פש"ר, בדיקות במכס ובמנהל מקרקעי ישראל, איתור רכבים, איתור כלי צמ"ה וכלים ימיים ואוויריים,  חקירות ומעקבים לצורך איתור מנהג בעלים,  איסוף מודיעין עסקי תחרותי – ריגול תעשייתי על פי חוק בלבד, השתלת סוכני איסוף, הפעלת סוכן סמוי, איסוף מסמכים ממקורות קשים במיוחד באמצעות חקירות בכיסוי והפעלת מדובבות ומדובבים, איתור מידע רפואי, חקירות צווארון לבן, חקירות צווארון כחול, תשאולים פרונטליים וגביית עדויות חתומות, חקירות הונאה ועוקץ, חקירות במישור הפלילי, חקירות בתחום הנוער לצורך בדיקת מעשיהם קרי האם משתמשים או סוחרים בסמים או בכל פעילות עבריינית אחרת בטרם יתפסו על ידי משטרת ישראל,  בחינת תיקים פליליים מתוך מגמה לסתור את טענות התביעה והפרקליטות, הכנת עורכי דין לחקירות נגדיות במישור הפלילי, חקירות פורנזיות- חקירות משפטיות – במחשבים ובמקומות אירועים, הפעלת מדובבות ומדובבים במספר שפות לצורך איסוף מיידעים קשים במיוחד,  הפעלת מודיעין ומבצעים בשטח, הפעלת סוכני איסוף, בדיקות וניטור האזנות סתר עם הציוד המתקדם בענף, בדיקות פוליגרף, חקירות רצח והתאבדויות תוך שימת דגש שלא לשבש הליכי חקירה של משטרת ישראל, חקירות לצורך נותני ומקבלי שוחד מרמה והפרת אמונים ועוד

  חוקר פרטי  במגזר הערבי – להוכיח את מעשה הבגידה

  רבים מאתנו שואפים, ביום מן הימים, להקים משפחה לתפארת. בדרך אנו נחפש פרטנר לחיים; בן או בת זוג אשר ילווה אותנו במסענו. כאשר אנו מוצאים את הפרטנר ונישאים לו  או אז, אין מאושרים מאתנו. עם זאת, המציאות עלולה לנחות במהרה, כאשר החשדות על בגידה ומעילה באמון מתעוררים

  הסיבות לבגידה בבני הזוג הן רבות ומגוונות. העידן המודרני בו אנו חיים מביא עמו לחצים שונים, כמו גם שחיקה עצומה. הרצון להפיג מעט את העומס בשדות זרים הוא קל מדי,  לפיכך, רבים בוחרים לעשות זאת, במקום להתמודד עם בעיותיהם.

  בפועל, בני הזוג החושדים כי בוגדים בהם נותרים עם משבר חמור באמון. כעת, עליהם להתחיל לפעול ולבדוק האם חשדותיהם נכונים . בשלב זה  מומלץ לפנות אל חוקר פרטי במגזר הערבי קרי, יצחק מאיר מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות.

  מומחה זה יבצע את הבדיקות המדויקות ביותר, בין אם מדובר בצילום ותיעוד בן\בת הזוג עם המאהב\ת תיעוד חיובי כרטיסי אשראי או מסמכים אחרים המעידים על ביצוע הבגידה וכן הלאה.

  ניהול חקירה מוקפד על ידי חוקר פרטי מקצועי  במגזר הערבי.

  לרוב הופכות ההוכחות על קיום הבגידה לראיות קבילות בביתי  הדין השרעים, לפיכך על החוקר הפרטי להשיג את הראיות החותכות בהתאם לחוקי מדינת  ישראל,  כמו גם להסתייע בחשיבה יצירתית על מנת לשמור על סודיות ודיסקרטיות ללא פשרות.

  כך או כך, על מנת להתחיל בבדיקה, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

  משרד סיקורית חקירות עוסק מזה ארבעה עשורים בחקירות, מעקבים ותצפיות  

  וחשיפת בגידות כולל תיעוד מלא  ושימוש באמצעים טכנולוגים ודיגיטליים – מצלמות ומסרטות וידיאו משוכלות  כולל לראיית  לילה.

  חוקרי סיקורית חקירות העוסקים במעקבים ותצפיות אחר בוגדים ובוגדות מומחים בתחומי פעילותם, בעלי ידע איתן  בתחומי איסוף סמוי,  מקפידים על דיסקרטיות רבה, נזהרים שלא להיחשף, מתרחקים היטב ממושא החקירה –  כל זאת לנוכח המכשור המתקדם שיש ברשותם.

  כל חוקרי סיקורית חקירות רשויים, חלקם אף מחזיקים ברשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות,חברים בלשכת חוקרים פרטיים, חלקם אף חברים בארגון הבלשים הבינלאומי המונה כיום 1000 בעלי משרדי חקירות ב-100 מדינות.

  חוקר פרטי בגידות במגזר הערבי

  בן הזוג מבלה שעות ארוכות בעבודה? בת הזוג מעבירה זמן רב מחוץ לבית?

  אמון הוא דבר נרכש ולכן עלינו להסתובב עם עיניים פקוחות לרווחה ולשים לב ל"נורות אדומות".

  אם מתעורר אצלכם החשד  כי בני זוגכם בוגדים בכם, חוקר פרטי בגידות במגזר הערבי ילווה אתכם

  שלב אחר שלב בחקר כל  האמת ובהתאם לתשובה שתתקבלו, תוכלו להתקדם בחייכם או לפתוח בדף חדש.

   

  למותר לציין כי בתי הדין השרעים, בתי הדין הדרוזים ובתי הדין  הכנסייתיים אינם 

  ממהרים לפסוק גט שכן: הם דורשים סיבות מוצדקות כמו ראיות למעשה ניאוף, מעשה  כיעור, מראית עין ועבירה על חוקי הדת.

   לפיכך, ראיות למעשי בגידה כמפורט לעיל,  צריכות להגיע לבתי הדין אך ורק באמצעות

  חוקר פרטי בלתי תלוי, שיציג את  העובדות, ההוכחות והראיות  הברורות בעליל  למעשה הבגידה.

  אשר על כן, על מנת לבצע את הבדיקות,  החקירות והמעקבים הסמויים  בהצלחה, או 

   או אז, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות  מומחים בכל הקשור לחקירות וגילוי  בגידות במגזר הערבי.

  משרד סיקורית חקירות

  המשרד הוקם  על ידי יצחק מאיר  קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות   

  מיוחדות, בוגר תואר ראשון  LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

  ליצחק  ידע רב במיגון רחב  של חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות, איסוף מודיעין, הפעלת חוקרים פרטיים בכיסוי ודיבוב עוד.  

  בהיותו קצין מצ"ח טיפל  בחקירות קשות במיוחד: פשיעה חמורה  במגוון  תחומים: שימוש וסחר בסמים מסוכנים, חקירות הרג והתאבדויות, חקירות תאונות נזקי רכוש וגוף במהלך אימונים, חקירות בגין גנבות ומעילות מכספי צהל בתנועות סיבוביות

  והעברת הכסף  לצד שלישי ולחשבונות בנקים בארץ  ובחו"ל, חקירות בגין הטרדה מינית  ואונס, חקירות הונאה ועוד.

   

  שירותיו החשובים של חוקר פרטי בגידות במגזר הערבי

  נישואין הם תולדה של אהבה והערכה, אך לאחר שנים רבות יחדיו, נדמה כי כל  זה  נגמר ואיננו. השגרה עושה את שלה, העבודה, הילדים והמשפחה המורחבת – כולם לוקחים את מלוא תשומת הלב ובני הזוג מוצאים את עצמם במקום שני. בשלב כזה או אחר, בן או בת הזוג מתחיל לפזול הצידה ו"לרעות בשדות זרים."

  אם אתם חושדים בבני זוגכם וברצונכם לאשש את החשדות ולפעול בהתאם, מומלץ  ליצור קשר עם חוקר פרטי בגידות במגזר הערבי קרי, סיקורית חקירות. במהלך שיתוף הפעולה תחשפו לדרכי הבדיקה והחקירה השונות. שיטות העבודה כוללות איסוף נתונים, ביצוע מעקבים חשאיים, באמצעותם יתגלו ראיות שאינן משתמעות לשתי פנים. כמו כן, אם אתם חושדים שבן או בת הזוג מגלה דברים שאמרתם או עשיתם – לצד שלישי, אך אין לכם הוכחה לכך ואינכם יודעים כיצד, או אז,  ניתן לפנות אל החוקר הפרטי יצחק מאיר בעל משרד  סיקורית חקירות. מומחה זה יבצע בדיקות לניטור וגילוי האזנות סתר וחשיפתן –  בטלפונים ניידים ונייחים, בבית, במשרד או ברכב ויגלה כיצד המידע הפרטי זלג החוצה.

  חוקר בגידות מוסמך במגזר הערבי – משימה למקצוענים בלבד.

  בין אם מדובר בבגידה וירטואלית, בגידה חד-פעמית או שמא מדובר ברומן ממושך, רצוי לבדוק אם בן הזוג אכן מועל באמונכם. על מנת לבצע את הבדיקה בדיסקרטיות ולהשיג ראיות חותכות, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות. צוות המשרד שומר על דיסקרטיות מוחלטת, משתמש במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר ומבצע חקירות מוקפדות ומדויקות.  כל זאת  על מנת לעמוד בדרישותיכם ולסייע לכם ככל שניתן.

  חקירת בגידות במגזר הערבי באמצעות חוקר בגידות

  איש אינו רוצה להאמין בכך, אבל גם בקרב זוגות  ערבים  נוכל למצוא בגידות. עבור כל אחד ואחת מאיתנו, הרגע בו אנו מתחילים לחשוד בבן או בבת הזוג הוא ללא ספק רגע של משבר אמתי. כאשר מדובר במגזר הערבי, אובדן האמון והבגידה בערכים מקבלים משמעות נרחבת הרבה יותר. לכן, בבואכם לבחון את מצבכם הזוגי ואת קיומה של בגידה אצל הצד השני, היו בטוחים כי אתם יודעים את האמת כמו שהיא. כמו כן, עליכם להיות מוכנים לפעול רק כאשר אתם מגובים בממצאים שתומכים בכם, על מנת לשקף את כל האמת.

  חושפים את האמת, שומרים על הכבוד!

  חקירות אישות במגזר הערבי  באמצעות סיקורית חקירות יתבצעו תמיד כראוי, תוך היכרות מעמיקה עם הקהילה הערבית  ואופן חשיבתה. במקרים מסוימים, החקירה תימשך זמן רב, שכן ישנם אנשים במגזר זה שינסו לטשטש את עקבותיהם ולהעלים ראיות.

  צוות החוקרים הערבים  המנוסה של משרד סיקורית חקירות בהובלתו של יצחק מאיר, יודעים היטב כיצד להיטמע בקרב האוכלוסייה שכן, הם  דוברי ערבית כשפת אם, מכירים היטב את המנהגים וההתנהגויות,  את מנהגי ורזי הדת, כמו גם את מנהיגיהם הרוחניים והלכות השריעה  עליהם הם מקפידים.

  צוות מקצועי זה, כולל חוקרים ובלשים פרטיים – רובם ככולם  מחזיקים ברישיון חוקר פרטי, חלקם מחזיק גם ברישיון לקיום משרד לחקירות פרטיות. לכולם ידע עמוק בתחום הטכנולוגי-דיגיטלי וניסיון רב בחקירות בתחומי המידענות, איסוף ממקורות, סייבר ומומחיות בחקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות  – במגזר  הערבי.

  כללי:

  משרד סיקורית חקירות נוסד בשנת 1980 ומנוהל על ידי מייסדו יצחק מאיר, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

  המשרד מפעיל  חוקרים פרטיים עצמאיים בכל רחבי הארץ ובחו"ל.

  חוקרי סיקורית חקירות רובם ככולם מחזיקים ברשיון חוקר פרטי חלקם הגדול מחזיקים ברשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים,  כולם  חברים בלשכת חוקרים פרטיים בישראל.

  חלקם חברים אף בארגון הבלשים הבינלאומי  המונה 1000 בעלי משרדי חקירות           ב -100 מדינות.

  חוקרי סיקורית חקירות בעלי ידע איתן בתחום הטכנולוגי והדיגיטלי, ממודרים ומקפידים לשמור על דיסקרטיות רבה,  כמו גם על החוק האזרחי והפלילי כאחד, על חוק חוקרים פרטיים, חוק האזנת סתר, חוק כבוד האדם וחירותו ואתיקת המקצוע ללא פשרות.

  משרד סיקורית חקירות  מעניק שירותים ללקוחות פרטיים, עורכי דין,  לחברות, עסקים, מוסדות ארגונים ומפעלים, עיריות, מועצות מקומיות, חברות מזון, חברות אופנה, חברות דלק, חברות תובלה וחברות הייטק.

  כל תיקי סיקורית חקירות עוברים תחת ידיו של מנהל ובעל המשרד יצחק מאיר מתוך מגמה לבחון את התיקים ולבדוק עם יש צורך בהשלמות חקירה, כמו גם להפיק דוחות חקירה איכותיים ובכתיבה משפטית.

  יצחק מביא עמו ידע וניסיון רב שנים במגוון רחב של חקירות ומעקבים ומטפל במהלך ארבעה עשורים בתיקים מורכבים במיוחד.

  תעודות והסמכות:

  • בוגר תואר ראשון LL.B  במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן
  •  רשיון  חוקר פרטי
  • רשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות
  • תעודת חבר בלשכת חוקרים פרטיים
  •  רשיון לעסוק בחקירות בינלאומיות  מטעם האיגוד האמריקאי והאירופאי

  הכשרות:

  במהלך השנים יצחק עבר הכשרות רבות בתחום החקירות הפליליות, דיני  נזיקין, למד היטב את תחומי  המשפט בדיני משפחה, דיני והלכות השריעה, משפט מסחרי, דיני עבודה, חוק האזנת סתר, חוק איסור לשון הרע, חוק הגנת הפרטיות, חוק-יסוד: כבוד האדם וחירותו, חוק האזרחות, חוק אימוץ ילדים, חוק איסור הלבנת הון, חוק איסור צריכת זנות, פקודת המשטרה [נוסח חדש], תשל"א-1971, חוק סדר הדין הפלילי, חוק העונשין, תקנות שעת חירום (דיוני מעצרים), חוק סדר הדין הפלילי (סמכויות אכיפה – מעצרים) ועוד.

  משרדנו נותן שרותי חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות  בפריסה ארצית מרמת הגולן ועד אילת כולל חקירות בינלאומיות ברחבי תבל.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל התחייבות כספית בשעה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או השאירו פרטי באתר, או שלחו הודעת ווטספ, או שלחו אימייל itzik167@walla.co.il ונשוב אליכם בהקדם.

  התקשרו ישירות למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר טל' 053-620-2089

   

   

   

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי בגידות- מעקבים ותצפיות

   חוקר פרטי בגידות  - מעקבים, תצפיות, גילוי  וחשיפת בגידות  כאשר קיים חשד סביר  לבגידה - מה לעשות, או  מה לא לעשות? חושדים...

   חוקר פרטי - סוגי חקירות פרטיות

     תחום החקירות הפרטיות, חוקרים פרטיים, אנשי בילוש, אנשי איסוף מודיעין ומבצעים מיוחדים   - הנו אחד  מהתחומים המרתקים שקיימים , שכן, ...

   חוקר פרטי מתן שרותי חקירות ומעקבים בפריסה ארצית

   אילו שירותים ניתן לקבל ממשרד סיקורית חקירות. משרד חקירות פרטיות סיקורית יסייע לכם במגוון רחב של חקירות פרטיות: מעקבים ותצפיות סמויים...

   תוכנת ריגול לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד - סייבר הגנתי.

   ספייפון תכנת תיעוד \ ריגול לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד תוכנת תיעוד (ריגול) ספייפון נועדה בין השאר לפקח על מעשי ילדיכם הקטינים...

   משרד חקירות כדי לדעת את כל האמת.

     משרד סיקורית חקירות הוקם על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980. בעבר, שימשתי כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות....

   חוקר פרטי מוביל.

   משרד סיקורית חקירות נוסד על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980.יצחק, קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות,  בוגר תואר...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים