לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי בגידות- מעקבים ותצפיות

  חוקר פרטי בגידות  – מעקבים, תצפיות, גילוי  וחשיפת בגידות

   כאשר קיים חשד סביר  לבגידה – מה לעשות, או  מה לא לעשות?


  חושדים שבן או בת הזוג שלכם מנהלים רומן מחוץ לנישואין? לדברי איציק מאיר חשוב שתזכרו שמרגע זה, כל מה שתעשו ולא פחות חשוב: לכל מה שלא תעשו, תהיינה השלכות מרחיקות לכת על עתידכם האישי והמשפטי.

  הכללים הבאים שנכתבו עבור נשים אך נכונים באותה מידה עבור גברים, יאפשרו לכם לשלוט בסיטואציה ולשמור על כל האפשרויות פתוחות: לעזוב את בן הזוג, או לשמור על מסגרת הנישואין ולפתור יחד את המשבר.

  .1לא להתעלם
  חושדת שבן הזוג בוגד בך? אל תעצמי עיניים ואל תדחיקי את המצב הבעייתי. התעלמות זו תיצור מצג שווא של הסכמה שבשתיקה וככל שתקופת הבגידה תהיה ארוכה יותר, כי יפחתו הסיכויים לשיקום הקשר ביניכם.
  לכן, היעזרי בחוקר פרטי כדי לדעת בוודאות אם חשדך מוצדק, אספי הוכחות והגדירי לעצמך תוכנית פעולה.

  2.לא לאפשר לכעס לבגוד בך
  הלם, כעס ושאיפה לנקמה הן תחושות טבעיות במצב שיש חשד לבגידה של בן הזוג. במקרים רבים תחושות אלו באות לידי ביטוי בדרישה מבן הזוג לצאת מהבית, או בעזיבה מרצון של בן הזוג הנבגד, שלא יכול לשאת את המצב.
  חושדת שבן זוגך בוגד בך? שמרי על שגרת החיים ושכרי חוקר פרטי שישלים עבורך את המידע החסר באמצעות חקירות ומעקבים אשר יאששו או יבטלו את החשדות שלך. אם אכן יימצא שבן זוגך בוגד, החוקר הפרטי יאסוף את כל ההוכחות והראיות לבגידה ואלו ישרתו אותך לצורך קבלת החלטה מושכלת ונקיטת הליכים נכונים ומתוזמנים היטב.

  3.להשאיר את הכביסה המלוכלכת בבית
  הבטן מלאה ואת מרגישה שאת חייבת לספר לחברה קרובה על החשד לבגידה, או לשתף אותה בהוכחות לבגידה? אל תעשי זאת, מכמה סיבות: לעולם אינך יכולה להיות בטוחה שהחדשות המסעירות לא יודלפו לבן הזוג הבוגד שיטשטש את צעדיו. כמו כן, אם בהמשך את ובן זוגך תצליחו להתגבר על המשבר ולהתפייס, "אות הקין" של הבגידה ימשיך לרחף מעליכם בארוחות המשפחתיות ובכל המעגלים החברתיים שלכם.

  .4 לתזמן את העימות עם בן הזוג
  רוצה לעמת את בן הזוג הבוגד עם העובדה שאת יודעת על הבגידה? תזמני את מועד השיחה עם בן הזוג הבוגד בתיאום עם החוקר הפרטי המלווה אותך. כך לא תשבשי את החקירה ותגיעי לעימות כשאת מחזיקה בכל ההוכחות וברשותך תכנית פעולה סדורה ומטרות מוגדרות. הציגי לבן זוגך את ההוכחות שאספת והקשיבי לתגובתו ולתכניות שלו בנוגע למאהבת וכך תוכלי לקבל החלטה מושכלת לאן פניכם מועדות.

  5.לא לפתח אובססיות
  אל תבזבזי אנרגיה על האישה האחרת ועל מה שקרה בינה לבין בן זוגך. אל תזכירי את שמה בשיחות עם בן הזוג, אל תתעמתי איתה ישירות ואל תטרידי אותה. מהלכים אלו עלולים לחזק את הקשר ביניהם וגם להוביל אותה להגשת תלונה נגדך במשטרה. זכרי שהאישה האחרת היא לא הנושא ושהמטרה שלך היא להחזיר את חייך למסלול הנכון ביותר מבחינתך: שיקום הקשר הזוגי או גירושין.

  מתי כדאי לשכור חוקר פרטי?
  "תפקידו של החוקר הפרטי" אומר איציק מאיר מסיקורית חקירות "הוא לבסס את החשדות לבגידה ולאסוף ראיות והוכחות שישרתו את בן הזוג הנבגד, אך תפקידו לא מסתכם בכך. חוקר פרטי יספק לכם את כל הכלים הראיתיים לשלב בו היחסים ביניכם יעלו על שרטון ויחל בניכם מאבק גירושין מכוער שעלול לכלול ניסיונות לנישול זכויות, כגון העלמת נכסים, רכוש וכספים ע"י אחד מבני הזוג".

  לכן, אם אתם חושדים שבן הזוג בוגד בכם ואם אתם חוששים שהוא מסתיר מכם רכוש וממון, חקירה כלכלית המבוצעת ע"י חוקר פרטי מיומן, תסייע לכם לדעת מה הוא גובה הכנסותיו החודשיות של בן הזוג הבוגד, לחשוף את תכניותיו מבעוד מועד, לאתר חשבונות בנק, נכסים סודיים ורכוש מוברח שהוא מחזיק בארץ ובחו"ל, להעריך את שווים ואף להטיל עליהם צווי עיקול.

  "חשוב לזכור שהמידע המודיעיני הנאסף בחקירות ובמעקבים, הכולל תיעוד של מעשי הבגידה וראיות שנאספו בחקירה, קביל בבית המשפט" מדגיש איציק מאיר. "מידע זה מאפשר לכם להכריע לטובתכם את תוצאות תהליך הגירושין במהירות וביעילות, להבטיח חלוקה הוגנת של הרכוש וההון המשותף, ליהנות ממענה ראוי לסוגיות המשמורת והמזונות ולחסוך מעצמכם ומילדיכם סבל מתמשך".

  לסיכום: בעוד שמסגרת הנישואין היא קבועה, יציבה ובטוחה, הרומן נותן מענה לצרכים, לריגושים וליצרים שחסרים בה. חושדים שבן או בת הזוג שלכם מנהל/ת רומן מחוץ לנישואין? זכרו שחקירות אישות הן חקירות רגישות ביותר. לכן, לניסיון ולאמפתיה של החוקר, לדיסקרטיות המלאה ולטכנולוגיות המעקב והתצפית המתקדמות, יש משקל רב בחשיפת האמת ובהבטחת זכויותיכם, במקרה בו הבגידה הופכת למאבק גירושין.

  משרד סיקורית חקירות עוסק בתחום  חקירות האישות, מעקבים ותצפיות לצורך גילוי וחשיפת בגידות – מזה 40 שנה.

  אנו מחזיקים  בידע וניסיון רב  שנים בניהול וביצוע החקירות דנן,  שומרים על דיסקרטיות רבה ללא פשרות, אמינות ויסודיות. איננו משאירים מקום לספקות, אין אבן שלא נהפוך עד להשגת כל ההוכחות העובדות וראיות האמת!

   להלן  כל פעילות משרד סיקורית חקירות

  למותר לציין כי  משרד סיקורית חקירות עוסק במגוון רחב של חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות  סמויים לצורך גילוי וחשיפת בגידות, הכנת אזורים קשים במיוחד למעקבים מורכבים, חקירות ומעקבים משולבים זה בזה בכל תחומי החקירות, חקירות כלכליות, חקירות מסחריות, חקירות עסקיות,חקירות בתחום הנוער, חקירות במישור הפלילי, חקירות הונאה ועוקץ, חקירות מחשב וסייבר, חקירות לצורך איתור חייבים ונמלטים מפירעון חובות, חקירות לצורך איסוף מידעים קשים במיוחד, חקירות לצורך איתור מטרידים, חקירות לאיתור מפיצי דיבה – לשון הרע ושיימינג באינטרנט וברשתות החברתיות, איסוף מודיעין עסקי, איסוף מודיעין תחרותי, חקירות לאיתור כספים ורכוש, חקירות ובדיקות רקע על אנשים פרטיים חברות ועסקים, מניעת גנבות ממעסיקים, חקירות בתחום זכויות יוצרים קניין רוחני סמני מסחר ומותגים, בדיקה וניטור האזנות סתר, מכירת ציוד ריגול, בדיקות פוליגרף אישיות ותעסוקתיות, איתורים במגוון רחב של נושאים, חקירות לאיתור עובדים שסרחו, חקירות לאיתור עובדים המועלים בתפקידם – מעבירי מידעים סודיים ופטנטים לחברות מתחרות, איתור מידע רפואי, בדיקת שוכרים, בדיקת קורות חיים, איתור תיקים משפטיים   (תובע נתבע) בבתי המשפט, כנ"ר, פש"ר, איתור פוליסות ביטוח, איתור חשבונות בנקים,איתור כספים המושקעים בבתי השקעות, איתור זיקה בין אנשים לחברות מוסדות וארגונים,  הרמת מסך מודיעינית, איתור הברחות נכסים בתנועות סיבוביות לצדי ג' עד מעגל שלישי, הפעלת סוכן סמוי, השתלת חוקרים פרטיים לצורך שאיבת מידעים,חקירות לצורך איתור מקבלי ונותני שוחד, מרמה והפרת אמונים, הפעלת סוכני איסוף שטח ומחשבים, חקירות צווארון לבן, חקירות פורנזיות במקומות אירוע ובמחשבים, חקירת נאותות בליווי עורך דין ורואה חשבון,  חקירות ומעקבים לצורך בדיקת מנהג בעלים, איתור כלי רכב כלי צמ"ה כלים ימיים ואוויריים, וחקירות בכיסוי ודיבוב באמצעות חוקרים פרטיים רישוים במספר שפות.

  כללי

  *יצחק מאיר חוקר פרטי סיקורית חקירות

  משרד סיקורית חקירות נוסד על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980.יצחק, שימש בעבר כקצין מצ"ח,  ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תאר ראשון LL.B  במשפטם מטעם אוניברסיטת בר אילן.

   בהיותו במצ"ח יצחק טיפל במקרים קשים במיוחד כגון: חקירות התאבדויות והרג, מכירת אמצעי לחימה לארגוני פשיעה  ולאויב, חקירות הונאה, חקירות בגין  גנבות, חקירות בגין  הונאה מרמה והפרת אמונים,  גנבות מכספי צה"ל בתנועות סיבוביות והעברת הכסף לצדי ג'  ולבנקים בארץ ובחו"ל,חקירות נזיקין גוף ורכוש במהלך אימונים, חקירות בגין הטרדות מניות ואונס, הפעלת חוקרי מצ"ח בכיסוי ודיבוב  ועוד.

  בתחילת דרכי בעולם החקירות הפרטיות טיפלתי בתיקי  הונאות  ועוקץ של מבוטחים כנגד  חברות ביטוח, עסקתי בחקירות בכיסוי ודיבוב, תשאולים תחת הזהרת מבוטחים, הגעה לפשרות והחתמת מבוטחים על הונאות ביטוח, הגשות תלונות במשטרת ישראל בגין ההונאות  וסילוקי התביעות.

  עם השנים צברתי קשרים בנקודות מפתח-ועבדתי עם כל חברות הביטוח ועם  כל  הבנקים.

  כיום  משרד סיקורית חקירות עובד עם לקוחות פרטיים, עורכי דין בתחומי משפט שונים,  חברות אופנה, חברות דלק, רשתות מזון, חברות הייטק,   עסקים קטנים ובינוניים ועוד.

  למותר לציין, כי כל תיקי החקירות והמעקבים עוברים תחת ידיו של יצחק מאיר על מנת לבדוק אם יש צורך בהשלמות חקירה כמו גם להפיק דוחות ברמה גבוהה ובכתיבה משפטית. 

  רשיונות

  יצחק מאיר מחזיק ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות החל משנת 1980. הרשיונות מתחדשים מידי שנה על ידי משרד המשפטים.

  יצחק חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל למן יום היווסדה וכן חבר בארגון הבלשים הבינלאומי  המונה כיום 1000 בעלי משרדים ב- 100 מדינות.

  חוקרי סיקורית חקירות

  חוקרי סיקורית חקירות מקצועיים בכל תחומי פעילותם. רובם אקדמאים, מחזיקים ברשיון חוקר פרטי רובם הגדול  מחזיקים אף ברשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות.

  החוקרים בסיקורית חקירות יוצאי מערכות ביטחוניות בארץ ובחו"ל: משטרת ישראל, מצ"ח, שב"כ ומערכות מודיעין שונות. 

  חוקרי סיקורית חקירות בעלי ידע איתן בתחום הטכנולוגי והדיגיטלי דבר התורם רבות לניהול וביצוע חקירות סמויות וכן להפקת דוחות חקירה ברמה גבוהה. 

  שעות עבודת החוקרים \ עוקבים: חוקרי סיקורית חקירות עובדים בשטח כל ימות השנה ופעילים 7\24

  ימי פעילות ושעות – משרד סיקורית חקירות

  ימי א – ה בין השעות 08:00  –  22:30

  ימי שישי וערבי חג 08:00  –  16:00

  שבת  20:00  –  23:00

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל עלות כספית  בשעה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או השאירו פרטים באתר, או שלחו הודעת ווטספ או שלחו אימייל  itzik167@walla.co.il.

  טל ישיר למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר: 053-620-2089

   

   

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי - סוגי חקירות פרטיות

     תחום החקירות הפרטיות, חוקרים פרטיים, אנשי בילוש, אנשי איסוף מודיעין ומבצעים מיוחדים   - הנו אחד  מהתחומים המרתקים שקיימים , שכן, ...

   חוקר פרטי מתן שרותי חקירות ומעקבים בפריסה ארצית

   אילו שירותים ניתן לקבל ממשרד סיקורית חקירות. משרד חקירות פרטיות סיקורית יסייע לכם במגוון רחב של חקירות פרטיות: מעקבים ותצפיות סמויים...

   תוכנת ריגול לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד - סייבר הגנתי.

   ספייפון תכנת תיעוד \ ריגול לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד תוכנת תיעוד (ריגול) ספייפון נועדה בין השאר לפקח על מעשי ילדיכם הקטינים...

   משרד חקירות כדי לדעת את כל האמת.

     משרד סיקורית חקירות הוקם על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980. בעבר, שימשתי כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות....

   חוקר פרטי מוביל.

   משרד סיקורית חקירות נוסד על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980.יצחק, קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות,  בוגר תואר...

   משרד חקירות - מעקבים ותצפיות.

                     מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי,  הם  סוד ההצלחה במגוון רחב של  סוגי החקירות. כולנו...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים