לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי מחירים

  מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים.

  למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות הכלכלית של נחקרים, הן במישור האישי והן במישור העסקי. הן  אפקטיביות גם בשלב ההיערכות לגירושין ומאפשרת לחשוף את היכולת הכלכלית, העסקית והמסחרית האמתית של בני זווג, כמו גם של  אנשי עסקים המסתירים נכסים השקעות וכספים.

  לפיכך, החקירות העסקיות המשלבות מעקבים ותצפיות –  נפוצה מאוד גם במגזר העסקי ובכל הקשור לדיני עבודה,  בעזרתן ניתן לאגור מיידעים עסקיים על לקוחות, שותפים ומתחרים, לאתר חייבים ואת הנכסים שבבעלותם, לאסוף מידע לקראת מתן אשראי מתמשך, וכן  לצורך  ביצוע עיקולים ועוד.

  באמצעות חקירות מעקבים ותצפיות, המשלבות בין השאר  חוקר   פרטי הפועל  בכיסוי ודיבוב וחוקרי סייבר    או אז, תוכלו לדעת האם מועלים בכספיכם, האם מאזינים לכם בסתר, לאתר את אלו שחייבים לכם כספים, לאתר נכסים מוברחים לחברות קש או הברחת הכספים והנכסים בתנועות סיבוביות לצדי   שלישי   ועוד.

  מעבר לכך, במסגרת חקירות מיוחדות  המשתלבות במעקבים ותצפיות  ניתן להבין האם אחד מלקוחותיכם  הנו מוגבל על ידי הבנקים, האם הוא היה מעורב בתביעות אזרחיות ופליליות, האם הוא תובע או נתבע, האם נפתחו נגדו הליכי הוצל"פ,   האם הוא בתהליכי חדלות פירעון או הפטר ועוד.

  על מנת להתחיל ב"חקירת איתורים" ולנהל אותה כראוי, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

  המשרד נוסד ומנוהל על ידי יצחק מאיר בשנת 1980. יצחק,  קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון  LL.B  במשפטים, מטעם אוניברסיטת בר אילן. ליצחק ניסיון עשיר בניהול ובהפעלת חוקרים פרטיים רשויים: חוקרים כלכליים, עוקבים, תצפיתנים, חוקרי מערכות מידע לצורך שאיבת  מיידעים, חוקרי מחשב וסייבר,  חוקרי איתורים אינטרנטיים ועוד – כל זאת  באמצעות אנשי מודיעין ובלשים, מתשאלים מקצועיים  רובם סמויים תחת כיסוי  ודיבוב  במספר שפות.

  למותר לציין, כי לנוכח היכרותו את השטח, יצחק מאיר מקושר היטב במקורות ובנקודות מפתח, דבר המסייע להפיק עבור לקוחות דוחות חקירה איכותיים ברמה משפטית גבוהה.

  על מנת לוודא כי  השותף העסקי העתידי אכן אדם אמין וכי יכול הוא לעמוד בהתחייבויותיו, או אז, חובה לבצע חקירת רקע  נאותות  עסקית וכלכלית  מקיפה. כך ניתן יהיה לבחון היטב  את חוסנו הכלכלי, כמו גם לבחון  היטב את  המסמכים שהציג.

  מחירון חקירות:

  מחיר שעת מעקב: 2 עוקבים אחד ברכב אחד באופנוע. המחירים נקבעים על כמות שעות המעקב! ככל ששעות המעקב רבות יותר או אז, המחיר מצטמצם. המחירים למעקבים ותצפיות  נכון לתאריך

  23.5.2020 הם כדלהלן:

  *מעקבים – בין 395 ש"ח ל- 700 ש"ח. מחירים ממוצעים 450 ש"ח – 550 ש"ח + 8 ש"ח – 10 ש"ח לכל ק"מ  עבור 2 עוקבים. מינמום שעות מעקב 5 שעות בחגים ובסופי שבוע יש תוספת של 50%.

  *שעת עבודת חוקר פרטי מתשאל בעדויות חתומות – 450 -550 לשעה.

  •  בדיקה וניטור האזנות סתר כולל מבנה, טלפונים ניידים ( עד 2 טלפונים) טלפונים נייחים, מחשב וטבלט! המחיר נכון לתאריך 22.5.2022  –  4900 ש"ח עד 6800 ש"ח כמות שעות הבדיקה 4-5 שעות.
  • חקירה כלכלית, מסחרית עסקית רקע, בהדיקת קורות חיים וכו' 3,500 ש"ח 15,000 ש"ח המחירים משתנים על פי הפרמטרים הנדרשים על ידי הלקוחות.
  • חקירת איסוף מידעים ומידענות המחירים נעים בין 4,500 ש"ח ל-15,600 ש,ח המחירים משתנים על פי הפרמטרים הנדרשים על ידי הלקוחות.
  • חקירה בכיסוי ודיבוב 3500 ש"ח.
  • איתירים: מחיר איתור כתובת 500 ש"ח.
  • איתור חייבים ונמלטים מפירעון חובות  7,500 שח.
  • איתור סחורות גנובות מחיר גלובלי 20,000 ש"ח.
  • השכרת תכנת ספייפון הינה לשנה  (כעבור שנה אפשר לחדש מנוי)מתאימה אך ורק לטלפונים ניידי מסוג אנדרואיד. מחיר התקנה ושירות 5,500 ש"ח.
  • איתור חשבון בנק 2000 ש"ח איתורים מסוג זה יכולים להיות קשים והמחירים  יהיו יקרים בהרבה.
  • איתור מקום עבודה נמדד לפי כמות שעות עבודה, או שעות מעקב, או חקירות בכיסוי ודיבוב המחיר יקבע לאחר שיחה עם הלקוח.
  • איתור הורים ביולוגיים מחיר גלובלי 17,000 ש"ח.
  • חקירות חקלאיות- מחיר חקירות חקלאיות נמדד על פי כמות שעות עבודה והוצאות דלק.
  • חקירת מודיעין עסקי 10,000 ש"ח עד כ -50,000 ש"ח.
  • השתלת חוקרים בעסקים, המחירים נקבעים ע"פ כמות שעות עבודה.
  • איתור כספים נזילים ואבודים בין 20,000 – 35,000  ש"ח.
  • חקירות מחשב וסייבר 7000 שח עד 15,000שח.
  • חקירות במישור הפלילי: המחיר יקבע רק לאחר שיחה עם הלקוח.
  • חקירות בתחום הנוער: המחיר נמדד על שעת עבודה של חוקר פרטי.
  • איתור מנהג בעלים המחיר נקבע ע"פ שעות מעקב והוצאות דלק.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל התחייבות כספית עד שעה ראשונה התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או השאירו הודעה בווטספ או שלחו אימייל.

  טל' 0536202089,   03-9646198

  אימייל itzik167@walla.co.il

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי מעקבים

   הצורך בחוקר פרטי עולה מסיבות שונות. פעמים רבות החקירה כוללת ביצוע מעקבים. מעקב במסגרת חקירה פרטית כולל מגוון פעולות ותהליכים...

   חוקר פרטי - חקירות כלכליות

   חקירות כלכליות הן חקירות המנוהלות על ידי חוקרים ומומחים כלכליים על מנת לאסוף, לנתח ולבחון מידע כלכלי בקשר לאדם או...

   חוקר פרטי בחיפה

   חוקר פרטי הוא מומחה המתמקד באיסוף מידע על אדם או אירוע באופן סמוי ומוסתר. מטרתו העיקרית של החוקר הפרטי היא...

   חוקרים פרטיים בצפון

   צורך בחוקרים פרטיים בצפון קיים בעקבות מגוון מצבים שונים. הצורך בחקירה פרטית יכול לנבוע מחשד לבגידה בין בני הזוג, מהצורך...

   חוקר פרטי מומלץ איתורים: 8 חוקרים פרטיים מומלצים ביותר ב - 2023 - אתר סיקורית

   איתורים ב"סיקורית חקירות"- כך בדיוק כל קצה חוט הופך לראיה חותכת ומנצחת במקרה בו נקלעת לסוגיה משפטית סבוכה, ונדמה כי...

   חקירות אימות גרסאות או הפרכת טענות

   חקירות המשתלבות בחקירות - חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בוגדים ובוגדות, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי,  חקירות כלכליות לעסקים...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים