לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי באשקלון

  סוד הצלחה בכל סוגי החקירות

  כולנו חיים בעולם טכנולוגי המאפשר לנו לאסוף מידע באמצעים דיגיטליים. עם זאת, עבודתו של חוקר פרטי אינה שלמה ללא נוכחות בשטח וביצוע מעקבים ותצפיות אחר אובייקט החקירה. לכן, אין זה מפתיע שתחום המעקבים והתצפיות הוא חלק בלתי נפרד מכל סוגי החקירות: החל מחקירות בתחום האישות, דרך חקירות כלכליות ועד חקירות בעסקים.

  מעקבים גלויים או סמויים מחייבים ניסיון רב, רמת מיומנות גבוהה ויכולת להפעיל בזמן אמת, ציוד טכנולוגי מתקדם לאיסוף מידע ותיעודו באמצעות צילומים, טכנולוגיות  דיגיטליות  והאזנות סמויות וחוקיות. יישום נכון ומקצועי של המעקבים והתצפיות שמבוסס על עבודת הכנה קפדנית ועמידה בכללי האתיקה ובדרישות חוק האזנת סתר, מאפשר לסיקורית חקירות לדלות עבורכם מידע יקר ערך ושפע ראיות קבילות שישרתו אתכם בבית המשפט.

  המציאות מוכיחה שחקירות שאינן מצליבות מידע עם מעקבים ותצפיות, עלולות להתמוטט.

  לכן, אם אתם עומדים לפתוח בחקירה, נמצאים בעיצומה או זקוקים להשלמת חקירות לצורך אימות או הפרכת טענות, הקפידו לשלב את יכולות המעקבים והתצפיות של סיקורית חקירות בחקירה שלכם.

  חקירות אישות – מעקבים ותצפיות לצורך גילוי וחשיפת בגידות

  חקירות אישות הן מהחקירות הרגישות ביותר – ולא במקרה. חקירות אישות עוסקות במערכות יחסים ובבגידות בין בני זוג ולכן הן מחייבות ניסיון מקצועי רב ודיסקרטיות מלאה. במהלך חקירות אישות סיקורית חקירות מבצעת בנחישות וברגישות מעקבים דיסקרטיים ותצפיות על בן/בת הזוג החשוד/ה בבגידה ומבצעת פעולות  בכיסוי  – עד להתבררות העובדות ואישוש החשדות, או הפרכתן.

  בחקירות אישות אנו שמים גדישים על פי מזמין\ מזמינות העבודה  על מספר פרמטרים כגון: הסכמי ממון, הסכמי גירושין, חלוקת רכוש, איזון משאבים, מזונות אישה, מזונות קטינים , משמורת והסדרי ראייה, ניכור הורי, גישור, ידועים בציבור, צוואות וירושות ועוד.

  חשיפת בוגדים ובוגדות

  אם הבחנתם בשינוי התנהגותי אצל בן/בת הזוג, כגון היעדרויות לא מוסברות, שיחות טלפון ממושכות בהסתר או ירידה בחשק המיני, אל תתעמתו איתו. האשמה שאינה מבוססת, עלולה לפגוע באופן בלתי הפיך בקשר ביניכם, לכן פנו לסיקורית חקירות שצברה ניסיון רב בחקירות אישות ובחשיפת בגידות. באמצעות פעולות חקירה דיסקרטיות, מעקבים סמויים ותצפיות על בן/בת הזוג הנחשד בניאוף, סיקורית חקירות תספק לכם את כל ההוכחות בדבר הבגידה או תשלול את קיומה – כל זאת ללא ידיעת בן/בת הזוג.

  לבגידות יש סימנים רבים. כך תזהו אותן.

  ריחוק וקרירות בפן המנטלי והפיזי

  מעבר למנגנון ההשלכה (ראו הסבר בהמשך), הריחוק והקרירות נובעים גם מהסיבה הפשוטה שהצד הבוגד אמנם נמצא פיזית בזוגיות, אבל מחשבותיו, תחושותיו ורגשותיו, נמצאים במקום אחר לגמרי וכדי להתמודד עם זה, הוא פשוט מתנתק ומתרחק פיזית ומנטלית.

  ריבוי "שקרים לבנים"

  הצד הבוגד בזוגיות, ישקיע מאמצים רבים להסתיר את בגידתו ויתכנן מעשיו בקפידה (כדוגמת אליבי לזמן הבגידה) לכן, יהיה קשה מאוד לצד הנבגד לגלות שקרים משמעותיים ולמצוא הוכחות לבגידה.

  בהקשר זה חשוב לזכור, כול שקר משמעותי, נתמך ונשען על שקרים קטנים "לבנים". יש גבול למקצועיותו של הצד הבוגד בהסתרת שקרים והוא לא מסוגל להסתיר את השקרים הקטנים עליהם נשענת הבגידה. לכן, במקרים בהם במשך תקופה מסוימת צצים לפתע "שקרים לבנים" בתדירות גבוהה מאוד, או אז, עלול הדבר להעיד על בגידה בזוגיות.

  פרצי קנאה חדשים ומתמשכים

  במקרה בו אחד הצדדים בוגד, הוא עלול להתנהג בחשדנות חריגה ובהתקפי קנאה חדשים ומתמשכים.

  מדוע זה קורה? בהמשך למנגנון ההשלכה הפועל שעות נוספות בקרב הבוגדים, ישליך הבוגד את מעשיו ומחשבותיו על הצד הנבגד. לדוגמה: גבר שבגד בפעם הראשונה עם אישה שגם היא נשואה, המספרת לו שחברותיה הנשואות בוגדות גם הן, מופתע לגלות עד כמה הדבר קל, זמין ונפוץ ולכן ישליך את תחושותיו השליליות אודות נשים בוגדות ולגבי עצמו, על אשתו.

  שקרים בעניינים כספיים

  מעבר לכך שאנשים המשקרים באופן תדיר בעניינים כספיים, מאופיינים בחוסר אמינות כללית, לא מדובר רק על מאפיין זה. שקרים משמעותיים בעניינים כספיים של אחד מבני הזוג כגון: פתיחת חשבון בנק נוסף בסתר, הכנסה נוספת שלא מדווחת לאחד מבני הזוג או הסתרת הוצאות כספיות, עלולים להעיד על בגידה בזוגיות

  וההסתרה נועדה לאפשר לבן הזוג הבוגד לטשטש את השקעותיו במתנות, צימרים ואף מימון קבוע של מושא הבגידה.

  שקרים אודות עיסוק

  בן זוג בוגד, ישקר לעתים אודות תחום עיסוקו ויספר שהוא עובד בעבודה הדורשת ממנו להעדר מביתו לזמן רב או לחלופין לעבוד בשעות לא שגרתיות. דוגמה לשקר נפוץ בקרב בוגדים: עבודה ביטחונית הדורשת היעדרויות רבות והקפצות.

  במידה ומתגלה שקר משמעותי אודות המצאת מקום עבודה הדורש היעדרויות או על היעדרויות חדשות ולא שגרתיות במקום עבודה קיים, עלול הדבר להוות נורת אזהרה משמעותית לבגידה ובמקרים חריגים, לחיים כפולים בזוגיות נוספת.

  קבלת תמיכה רגשית חיצונית

  תמיכה רגשית שניתנת ע"י משפחה או חברים קרובים, הנה חשובה ומומלצת לתקינות הקשר הזוגי.

  לעומת זאת, כשאחד מבני הזוג, מחפש תמיכה רגשית חיצונית אצל ידידים לדוגמה ואף מוצא אותה, התמיכה עלולה עם הזמן להפוך גם לבגידה פיזית, במיוחד במצבים בהם הדבר מתבצע בסתר.

  מה היא הסיבה לכך? כשבן הזוג המקבל תמיכה רגשית אצל אחר, עלולה להתפתח תלות רגשית ואף רגשות חזקים ומכאן, הדרך לבגידה פיזית קצרה.

  פלירטוטים ברשת

  מדובר במקרים בהם אחד מבני הזוג נתפס מפלרטט ברשתות חברתיות בסתר עם אחרים. התגובה הנפוצה לכך היא "אני רק מנסה לברר אם אני עדיין אטרקטיבי"… כמובן שלרוב מדובר בשקר וכשתגיע הזדמנות אטרקטיבית, ברשתות החברתיות, יהיה קשה מאוד לסרב לה. (מזכיר במעט את הביטוי מעולם המשפט של "כניסה למצב בהתנהגות פסולה"…)

  חשדות נסיבתיים

  קיימים סימנים נסיבתיים העלולים לעורר חשד לבגידה, ביניהם: בילויים מרובים עם חברים חדשים, נועזות מינית פתאומית בחדר המיטות שמועות על בגידה ועוד

  סימנים נוספים שצריכים להדליק נורה אדומה שתחייב בדיקה האם בן או בת זוגך בוגדים בכם:

  1. רקע משפחתי

  כאן ישנם שני מצבים בהם עלולה להתעורר אפשרות של בגידה. מצד אחד, אדם שמגיע מחינוך מאד נוקשה ולא פתוח, עלול לרצות לחקור את הגבולות שלו ולבגוד. החינוך הנוקשה, שלא פעם מדחיק את המיניות עלול לדחוף למרד שייגמר בבגידה. מנגד, גם אדם שמגיע ממשפחה הרוסה שיש בה היסטוריה של בגידות, עלול מבחינה סטטיסטית, לבגוד ולא לראות בכך משהו בעייתי. צריך לדעת שסעיף זה לא מספיק, וצריך להעלות חשד רק בהקשר רחב יותר של שאר הסעיפים בהמשך.

  1. 2. ההיסטוריה של ההתנהגות הרומנטית

  האם בן או בת הזוג ניהלו בעברם רומנים במקביל? האם במסגרת החיים הזוגיים שלכם הייתה צפייה בתכנים פורנוגרפיים או שבן או בת הזוג השתמשו באפליקציית דייטינג בעודם אתכם?

  עוד נקודה שכדאי לברר היא מה מצבם הנפשי של החברים, האם הם סלחניים לבגידות, האם חברים שלהם בוגדים? כל הנקודות האלו חשובות כיון שחברים שסלחנים לבגידות הם בעייתיים בהקשר הזה.

  1. 3. המצב הנפשי של בן או בת הזוג שלכם

  הסיבה לבגידה היא כמעט לא בגלל הסקס. בגידה היא ברוב הפעמים התמודדות פנימית של הבוגד או הבוגדת עם עצמו ועם חייו. לכן כל השפעה עולמו של בן או בת הזוג שלכם עלולה להוביל לבגידה. פיטורין לדוגמה מהווים טריגר לבגידה .אחד הטריגרים המשמעותיים לבגידה הוא דווקא מוות. מוות של בן משפחה או של חבר דוחפים את האדם להרגיש שהוא עדיין חי והוא יעשה זאת על ידי רומן

   

  1. 4. שינוי התנהגותי

  כל שינוי התנהגותי, אובססיה לעבודה, בושם חדש, בגדים צעקניים ולא אופייניים, יכולים להיות ביטוי להתחלת קשר או רומן. באותו אופן, אם פתאום בן או בת הזוג נמצאים יותר ברשתות חברתיות, הולכים עם הטלפון לחדר הסמוך או שהם מנהלים שיחות טלפון מהוססות, זה סימן אפשרי לבגידה.

  מעבר לכך, לעיתים לפני מעשה בגידה בפועל יתקיים קשר רגשי עם האדם שאיתו תתקיים הבגידה בפועל. שימו לב, האם בן או בת הזוג מדברים יותר מידי על מישהו במעגל העבודה?

  1. 5. שינוי בקשר הרגשי

  אדם ששוקל בגידה, ינסה למצוא דרכים להצדיק את עצמו ואת ההחלטה שלו מבחינה רגשית. לכן הוא או היא פתאום יכולים להיות יותר ביקורתיים על ההתנהגות שלכם. יכול להיות שתרגישו שהם מחפשים לריב אתכם.

  לעיתים הם יהיו יותר פרנואידים וכמובן יהיה שינוי כל שהוא בחיי המין שלכם. הליבידו יכול לעלות או לחלופין, להיעלם לגמרי. לא פעם תקבלו מתנות כפיצוי על רגשי האשמה.

   

  1. 6. שינויים בחיים שלכם

  בואו נשים את הדברים על השולחן: הנבגד או הנבגדת  לעולם לא אשמים במעשה הבגידה של בן או בת הזוג. אבל שינויים בחיים שלכם עשויים להשפיע על מצב הקשר, ובלי לשים לב להוביל לבגידה.

  למשל, גברים נוטים יותר לבגוד כשהם מרגישים מוזנחים, ניאוף נובע מהרצון להרגיש שוב מיוחד. לכן אם משהו בחייכם לוקח פתאום יותר משאבים, למשל טיפול בילדים, עבודה תובענית יותר או טיפול בהורה קשיש. אתם עלולים להשקיע פחות במערכת היחסים, מה שעלול להוביל לבגידה של בני הזוג – סימנים שצריכים להדליק נורה אדומה שתחייב בדיקה האם בן או בת זוגך בוגדים בכם.

  שירותיו החשובים של חוקר פרטי בגידות

  נישואין הם תולדה של אהבה והערכה, אבל לאחר שנים רבות יחדיו, נדמה כי כל זאת נגמר ואיננו. השגרה עושה את שלה, העבודה, הילדים והמשפחה המורחבת – כולם לוקחים את מלוא תשומת הלב ובני הזוג מוצאים את עצמם במקום שני. בשלב כזה או אחר, בן או בת הזוג מתחיל לפזול הצידה ו"לרעות בשדות זרים."

  אם אתם חושדים בבני זוגכם וברצונכם לאשש את החשדות ולפעול בהתאם, או אז, יש ליצור קשר עם חוקר פרטי בגידות. במהלך שיתוף הפעולה תחשפו לדרכי הבדיקה והחקירה השונות. שיטות עבודה הכוללות בעיקר  ביצוע מעקבים ותצפיות  חשאיים, באמצעותם יתגלו ראיות שאינן משתמעות לשתי פנים. כמו כן, אם אתם חושדים שבן או בת הזוג מגלה דברים שאמרתם או עשיתם לצד שלישי, אם אין לכם הוכחה לכך ואינכם יודעים כיצד, במצב שכזה,  ניתן לפנות אל החוקר פרטי יצחק מאיר מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות, פשוט התקשרו וקבעו עמו פגישה אישית.

  מומחה זה יציע לבצע בין השאר גם בדיקות ניטור ובדיקות האזנות סתר וחשיפתן – בבית, במשרד או ברכב ויגלה כיצד המידע הפרטי זלג החוצה משיחותיכם עם בן או בת הזוג.

   

  חוקר בגידות מוסמך – משימה למקצוענים בלבד

  בין אם מדובר בבגידה וירטואלית, בגידה חד-פעמית או שמא מדובר ברומן ממושך, רצוי לבדוק אם בן הזוג אכן מועל באמונכם. על מנת לבצע את הבדיקה בדיסקרטיות ולהשיג ראיות חותכות, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות. צוות המשרד שומר על דיסקרטיות מוחלטת, משתמש במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר ומבצע חקירות מוקפדות ומדויקות.  כל זאת  על מנת לעמוד בדרישותיכם ולסייע לכם ככל שניתן.

   

  חקירת בגידות במגזר החרדי

  איש אינו רוצה להאמין בכך, אבל גם בקרב זוגות חרדים נוכל למצוא בגידות. עבור כל אחד ואחת מאתנו, הרגע בו אנו מתחילים לחשוד בבן או בבת הזוג הוא ללא ספק רגע של משבר אמתי. כאשר מדובר במגזר החרדי, אובדן האמון והבגידה בערכים מקבלים משמעות נרחבת הרבה יותר. לכן, בבואכם לבחון את מצבכם הזוגי ואת קיומה של בגידה אצל הצד השני, היו בטוחים כי אתם יודעים את האמת כפי שהיא. כמו כן, עליכם להיות מוכנים לפעול רק כאשר אתם מגובים בממצאים שתומכים בכם, על מנת לשקף את כל האמת.

   זו גם זו, חקירת בגידות במגזר החרדי דורשת מיומנות רבה, שימוש בטכניקות עבודה מתקדמות והיכרות עמוקה עם הדת, עם המסורת היהודית, עם קודי ההתנהגות במגזר החרדי ועם השפה האופיינית למגזר זה. מעבר לכך, על החוקר להחזיק בניסיון רב שנים בתחומי חקירות אישות, מעקבים ותצפיות וחשיפת בגידות. אין ספק, החוקר הוא זה שביכולתו להיטמע בקרב האוכלוסייה ולחשוף את סיפור הבגידה, באמצעות מעקבים, תצפיות ושימוש במכשור טכנולוגי מתקדם שיסייע לכם בחשיפת האמת.

  צוות החוקרים  במשרד סיקורית חקירות עומד לרשותכם בכל עת עם ניסיון עשיר בחקירות בעולם הדתי והחרדי. בתום החקירה הדיסקרטית הכוללת מעקבים ותצפיות, יוצגו בפניכם ממצאים מדויקים, ראיות חותכות ומלוא העובדות – כדי שלא תאלצו להסתפק יותר בחצאי אמיתות ובשקרים לבנים.

   

  חקירת בגידות במגזר הדתי לאומי

  רבים אינם מודעים לכך, אבל בגידות במגזר הדתי לאומי הן עובדה קיימת ובמקרים רבים, גילוי הבגידה עלול להוביל לפרידה. מכיוון שאופי המגזר מעט שונה ומסוגר יותר מהעולם החילוני, יש לבצע את החקירה באופן הדיסקרטי והמקצועי ביותר. לשם כך, ניתן לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

  המשרד פועל מזה ארבעה עשורים בהובלתו של יצחק מאיר העוסק בכל תחומי החקירות הפרטיות, בילוש, מעקבים ותצפיות, חשיפת בגידות ועוד. יצחק מאיר מחזיק ברישיון חוקר פרטי ורישיון לקיום משרד לחקירות פרטיות ונמצא בקשריי עבודות ובשיתופי פעולה גם עם משרדי חקירות בארץ ובחו"ל.

   

  בגידות במגזר הדתי לאומי – חקירה כהלכה

  אם וכאשר מתעורר חשש לבגידה אצל בן או בת הזוג, מדובר במשבר אמון של ממש. עם זאת, כאשר מדובר במגזר הדתי לאומי, נדמה כי ישנו אתגר משמעותי הרבה יותר – בייחוד כאשר מדובר ברצון להגיע אל חקר האמת, בלי לחשוף זאת בפני אף אדם.

  מכיוון שהקודים החברתיים של המגזר הדתי לאומי שונים מאלו של המגזר החילוני. אופייה של הקהילה מחייב לשמר ערכים מסוימים ולכן רצוי לבצע חקירת בגידות רק אצל גורמים מוסמכים לנושא זה.

  באמצעות שיתוף פעולה עם משרד סיקורית חקירות, תוכלו להגיע אל חקר האמת ולבסס את שיטת החקירה כהלכה. בין אם מדובר בבדיקות המתבצעות ביום חול או בשבת, איסוף מידע באופן דיסקרטי וכן הלאה – כל צעד יתנהל תוך מניעת פגיעה בדת, או שיבוש בהליכי  חקירה.

   

  חושפים את האמת, שומרים על הכבוד

  חקירות אישות במגזר הדתי לאומי באמצעות סיקורית חקירות יתבצעו תמיד כראוי, תוך היכרות מעמיקה עם הקהילה ואופן חשיבתה. במקרים מסוימים, החקירה תמשך זמן רב, שכן ישנם אנשים במגזר זה שינסו לטשטש את עקבותיהם ולהעלים ראיות.

  צוות החוקרים המנוסה של משרד סיקורית חקירות בהובלתו של יצחק מאיר, יודעים היטב כיצד להיטמע בקרב האוכלוסייה הדתית לאומית, שכן הם מכירים היטב את מנהגי ורזי הדת, כמו גם את מנהיגיהם הרוחניים וההלכות עליהם הם מקפידים. צוות מקצועי זה, כולל חוקרים ובלשים פרטיים – רובם ככולם יוצאי מערכות הביטחון, מחזיקים ברישיון חוקר פרטי וחלקם מחזיק גם ברישיון לקיום משרד לחקירות פרטיות. לכולם ידע עמוק בתחום הטכנולוגי-דיגיטלי וניסיון רב בחקירות בתחומי המידענות, איסוף ממקורות, סייבר ומומחיות בחקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות במגזר זה

  חקירה כלכלית גירושין

  בתחילתה של חקירה כלכלית גירושין, יש לבחון מספר היבטים מרכזיים:

  מהו מצבם העסקי כלכלי  של בני הזוג? האם מצבם הכלכלי יציב? האם אחד מבני הזוג מסתיר כספים רכוש ונכסים? מה ניתן לעשות  על מנת  להבטיח כי זכויותיכם תשמרנה  וכי  בבוא  העת  תקבלו  את כל מה  שמגיע לכם?

  על מנת לנהל את החקירה הכלכלית כראוי ולשמור על  כל מה שמגיע לכם לאורכו של הליך הגירושין, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות. משרד מוביל זה נוסד בשנת 1980 על ידי יצחק מאיר קצין מצ"ח לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון   LL.Bבמשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

   

  חקירה כלכלית גירושין – קלף מיקוח חשוב

  כאשר אנו מתחתנים עם בן או בת זוג אנו עושים זאת מתוך אהבה ואמונה כי הקשר יחזיק מעמד. לאורך השנים, אנו בונים בית ומשפחה, מגדלים ילדים וצוברים רכוש. עם זאת, כאשר ההחלטה להתגרש קורמת עור וגידים ואנו נכנסים להליך שאיננו יודעים מתי יסתיים, או אז,  זה הזמן לשקול ניהול של חקירה כלכלית  בהליך  גירושין.

  חקירה כלכלית משמעותה איסוף מדוקדק ומוקפד של נתונים; מידע המצביע על התנהלותו הכלכלית של אדם או של עסק זאת, בהתאם למזמין  החקירה.

  במסגרת החקירה, ניתן יהיה לקבל מידע, בין השאר , לגבי כספים נזילים, נכסי נדל"ן של הנבדק, כלי הרכב שברשותו ו/או בשימושו, חשבונות הבנק  שבבעלותו או כספים שהוברחו לצד ג' הביטוחים המשויכים לו – החל מביטוח חיים, ביטוחי מנהלים ביטוחי רכבים וביטוחים אלמנטריים ועד קרנות השתלמות וקרנות פנסיה וכן מקורות הכנסה נוספים.

  נתונים אלו יסייעו לצד המבקש את החקירה ולמנוע מצב בו זכויותיו יקופחו ולא יוכל לקבל את המגיע לו.

  מעבר לכך, כל מידע לגבי הממון והרכוש  האמיתי של הנבדק, ישמש לטובת מזמין החקירה ולקביעת גובה דמי מזונות הקטינים, איזון משאבים, חלוקה הוגנת של הרכוש והכספים, משמורת וזמני שהות ועוד.

   

  ביצוע מדויק של מגוון חקירות

  הליך הגירושין הינו תקופה מטלטלת לכל המעורבים, כאשר לאורך כל  התקופה מתגלה, המצב הכלכלי האמיתי של שני הצדדים.

  כדי לוודא שתצאו מהליך הגירושין כשידכם על העליונה, כמו גם על מנת שתדעו במדויק מהו מצבו הכלכלי של הצד ממנו אתם מתגרשים, מומלץ לפתוח בחקירה כלכלית. לשם כך, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות המחזיק בידע איתן מזה ארבעה עשורים בחקירות כלכליות מקיפות עומקיות ושורשיות.

   

  משרד סיקורית חקירות עובד בתחום החקירות הכלכליות עם חוקרים שכל עיסוקם הוא אך ורק ניהול וביצוע חקירות כלכליות. לצד ניהול חקירות כלכליות, ניתן לפנות אל  סיקורית חקירות גם לצורך ביצוע חקירות עסקיות ומסחריות, איתור צוואות יורשים וירושות, חקירות בתחום דיני עבודה, איתורים מגוונים, ניטור ובדיקת האזנות סתר, רכישת מוצרי בילוש ומודיעין, בדיקות פוליגרף, אימות או הפרכת טענות, איסוף מיידעים ומסמכים  ממקורות קשים במיוחד, הפעלת סוכן סמוי, הפעלת חוקרים בכיסוי ודיבוב, חקירות במישור הפלילי, חקירות  בתחום הנוער, חקירות מחשב וסייבר, חקירות לצורך איתור מפיצי דיבה ולשון הרע ברשתות החברתיות ובאינטרנט, חקירות רקע על אנשים פרטיים חברות עסקים וארגונים, מודיעין עסקי תחרותי, חקירות זכויות יוצרי קניין רוחני סמני מסחר ומותגים, חקירות בינלאומיות בשיתוף עם משרדי חקירות מקומיים בחו"ל, חברים בארגון הבלשים הבינלאומי ועוד.

  מחירון חקירות

  מחיר שעת מעקב: 2 עוקבים אחד ברכב אחד באופנוע. המחירים נקבעים על כמות שעות המעקב! ככל ששעות המעקב רבות יותר או אז, המחיר מצטמצם. המחירים למעקבים ותצפיות  נכון לתאריך 3.8.2022 הם כדלהלן:

  *מעקבים – בין 390 ש"ח ל- 600 ש"ח. מחירים ממוצעים 450 ש"ח – 550 ש"ח + 8 ש"ח  עד 10 ש"ח לכל ק"מ  עבור 2 עוקבים. מינימום שעות מעקב 5 שעות בחגים ובסופי שבוע יש תוספת של 50%.

  *שעת עבודת חוקר פרטי מתשאל בעדויות חתומות – 450 -550 לשעה.

  •  בדיקה וניטור האזנות סתר כולל מבנה, טלפונים ניידים ( עד 2 טלפונים) טלפונים נייחים, מחשב וטבלט! המחיר נכון לתאריך 3.8.2022  –  3900 ש"ח עד 5800 ש"ח כמות שעות הבדיקה 4-5 שעות.
  • חקירה כלכלית, מסחרית עסקית רקע, בדיקת קורות חיים וכו' 3,500 עד  12,000 ש"ח המחירים משתנים על פי הפרמטרים הנדרשים על ידי הלקוחות.
  • חקירת איסוף מידעים ומידענות המחירים נעים בין 4,500 ש"ח  עד 15,600 ש"ח המחירים משתנים על פי הפרמטרים הנדרשים על ידי הלקוח.
  • חקירה בכיסוי ודיבוב 3500 ש"ח.
  • איתורים: מחיר איתור כתובת 575 ש"ח.
  • איתור חייבים ונמלטים מפירעון חובות   1500 – 7,500 שח.
  • איתור סחורות גנובות מחיר גלובלי 20,000 ש"ח.
  • השכרת תכנת ספייפון הינה לשנה  (כעבור שנה אפשר לחדש מנוי)מתאימה אך ורק לטלפונים ניידי מסוג אנדרואיד. מחיר התקנה ושירות 5,500 ש"ח.
  • איתור חשבון בנק אחד  1500 ש"ח איתורים מסוג זה יכולים להיות קשים והמחירים  יהיו יקרים בהרבה.
  • איתור מקום עבודה נמדד לפי כמות שעות עבודה, או שעות מעקב, או חקירות בכיסוי ודיבוב המחיר יקבע לאחר שיחה עם הלקוח.
  • איתור הורים ביולוגיים מחיר גלובלי  13000ש"ח עד 17,000 ש"ח.
  • חקירות חקלאיות- מחיר חקירות חקלאיות נמדד על פי כמות שעות עבודה והוצאות דלק.
  • חקירת מודיעין עסקי 10,000 ש"ח עד כ -30,000 ש"ח.
  • השתלת חוקרים בעסקים, המחירים נקבעים ע"פ כמות שעות עבודה או עסקאות גלובליות.
  • איתור כספים נזילים ואבודים בין 3,000 ש"ח עד  29,000  ש"ח.
  • חקירות מחשב וסייבר 1500 ש"ח עד 12,000שח.
  • חקירות במישור הפלילי: המחיר יקבע רק לאחר שיחה עם הלקוח.
  • חקירות בתחום הנוער: המחיר נמדד על פי שעת עבודה של חוקר פרטי.
  • איתור מנהג בעלים המחיר נקבע ע"פ שעות מעקב והוצאות דלק.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל עלות כספית עד שעה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או שלחו הודעת ווטספ, או שלחו SMS, או שלחו אימייל   itzik167@walla.co.il 

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   משרד חקירות מומלץ

   חקירה פרטית היא תהליך שבו החוקר נכנס לתחום המידע האישי של אדם אחר באופן חוקי ומבוקר, במטרה לגלות את האמת....

   משרד חקירות בחולון

   מחפשים משרד חקירות בחולון? המאמר הבא הוא בשבילכם. כאשר בוחרים משרד חקירות יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים במיוחד שיעזרו...

   משרד חקירות בראשון לציון

   כאשר מנהלים חקירה פרטית, או אז,  מעוניינים בחשיפת פרטים מסוימים ובגילוי האמת. לכן, בחירת משרד חקירות בראשון לציון יכולה להיות...

   משרד חקירות - חוקר פרטי חושף סודות מקצוע.

   חקירות אישות ודיני משפחה: חוקר חושף סודות מקצוע בתחום דיני המשפחה שמקורו במעורבות רגשית גדולה במיוחד, עולה הצורך בהסתייעות באנשי המקצוע...

   משרד חקירות בצפון

     הצורך בשירותי חקירה ממשרד חקירות בצפון עשוי להתעורר במגוון מצבים, החל מחששות לגבי אמינות עובדים, חשדות ביטחון, ועד לחקירות פרטיות...

   משרד חקירות פרטי

   משרד חקירות פרטי מחפשים להשתמש בשירותי משרד חקירות פרטי ולא יודעים מאיפה להתחיל? בחירת משרד חקירות היא צעד חשוב כאשר מדובר...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים