לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי בגידות באשדוד – חוקר בגידות – משרד חקירות לצורך גילוי וחשיפת בגידות.

   

  מעקבים ותצפיות באשדוד, לצורך גילוי וחשיפת בגידות, מזמינים רק במשרד סיקורית חקירות!

   

  מחיר לשעת מעקב  עבור חוקר פרטי בגידות באשדוד 390 ש"ח+ 10 ש"ח לכל ק"מ. בדרך כלל המעקב כולל: 2 עוקבים, אחד באופנוע והשני ברכב!

  למותר לציין, כי בתיקי אישות בהם קיים חשד לבגידה של מי מבני הזוג, או אז, מבצעים (מינימום) 2 חוקרים פרטיים בעלי ידע איתן במעקבים ותצפיות, שכל עיסוקם הוא בילוש מעקבים ותצפיות –  את המעקב הסמוי אחר בוגדים ובוגדות!  העוקבים המקצועיים שומרים בהקפדה על דיסקרטיות וחשאיותהם נטמעים  בחברה מבלי לעורר כל חשד ועושים שימוש במצלמות ומסרטות  דיגיטליות מיוחדות לצפייה מרחוק לראיית  יום ולילה, החוקרים שומרים על החוק האזרחי והפלילי כאחד, מקפידים על חוק כבוד האדם וחירותו, חוק הגנת הפרטיות, חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, חוק חוקרים פרטיים ואתיקת המקצוע!

  מחיר שעת מעקב: 2 עוקבים אחד באופנוע מהיר והשני ברכב מהיר:  המחיר נע בין 390 -700 ש"ח לשעה + 7 – 10 ש"ח לכל ק"מ בתוספת מע"מ.   למותר לציין כי מערב שבת ועד צאת השבת כולל חגים עבריים יש תוספת של 50% עד לצאת השבת או החג! המחיר בדרך כלל נקבע על פי פרמטרים של: סוג המעקב, אזור המעקב, היכולות המקצועיים של העוקבים ועוד ועוד…

  חוקר פרטי בגידות באשדוד – לשקט הנפשי שלכם.

  בן הזוג משנה את יחסו כלפיכם או כלפי המשפחה? האם הוא חוזר הביתה בשעות מאוחרות? האם הוא צמוד לטלפון הנייד ולא  מאפשר  לאף אדם  לגעת  לגעת בו? האם באופן פתאומי שינה את אופיו האמתי? האם נדמה כי מחשבותיו נודדות גם כאשר הוא נמצא בבית?

  כאשר הולכים ונערמים סימני השאלה וישנן פחות מדי תשובות ויותר מידי שאלות פתוחות,  או אז, זו העת  לפנות אל משרד סיקורית חקירות. בעל המשרד יצחק מאיר מומחה  בדיני משפחה וגירושין יכין עבורכם תכנית פעולה למעקב סמוי על מנת לחשוף הבגידה למותר לציין כי הזנחה מצדו של  הנבגד לגילוי מהיר וסמוי  של הצד הבוגד וחשיפתו – פוגעת באופן ברור  בנבגד שכן, הצד הבוגד  מרגיש בטוח בעצמו   לעשות כרצונו כאילו אינו נשוי,  לחיות   בשקר  ובהמשך  אף להתמכר לבגידות ולחגוג את החיים בדרך לא הגיונית ולשרוף כספים משותפים  ללא  ללא מוסר ועבירה על חוקי הדת "לא תנאף"

  חוקר פרטי באשדוד צריך  להכיר היטב את העיר ורחובותיה,  להכיר כל סמטה, חניונים,  מסעדות, ברים, מקומות בילוי  מקומות מסתור למיניהם, בתי הארחה, מלונות,  כמו גם היכן ניתן לשכור חדרים על בסיס  שעתי –  בהם  זוגות בוגדים  נואפים.

  משרד סיקורית חקירות נוסד בשנת 1980 על ידי יצחק מאיר, חוקר פרטי בעל ניסיון רב במגוון רחב של חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות  בילוש סמוי, אחר בוגדים ובוגדות, מומחה  באיסוף  מידעים, חקירות בכיסוי  ודיבוב.

  יצחק  שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, בעל ידע רב  בתחומי משפט מגוונים ביניהם   התדיינות בתחום   דיני משפחה גישור וגירושין.

  יצחק מכשיר בלשים מקצועי, מומחה בהכנת אזור למעקב מורכב, מקפיד על דיסקרטיות ללא פשרות , בעל ידע איתן בתחום הטכנולוגי דיגיטלי  דבר התורם רבות להישמר היטב מאובייקט המעקב  והחקירה.

   

  זו גם זו,יצחק מאיר מנהל ובעל המשרד מספק מענה מקצועי ומתקדם – במגוון  רחב של חקירות פרטיות, תוך שימוש במכשור טכנולוגי דיגיטלי מתקדם, במעקבים ותצפיות, במידענות, בחקירות ברשתות החברתיות ובאינטרנט, בחקירות סייבר ובאיסוף מיידעים  ומידענות.

  לנהל את החקירה במקצועיות ובדיסקרטיות עם חוקר פרטי בגידות באשדוד 

  לעתים, נוח לנו הרבה יותר לטמון את הראש בחול, מאשר להתמודד עם האמת כמו שהיא ולהאמין כי בן או בת הזוג שלנו, מנהלים רומן מחוץ למערכת הנישואין. גם במקרים של רומן  חד פעמי, יכאב לנו לדעת על כך.

  בפועל, כאשר נחזיק בידינו את הראיות לכל החשדות, או אז, נוכל לפעול בהתאם ולנסות לפתוח בחיים חדשים – אם נחליט שזה רצוננו.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד יבצע עבורכם את החקירה בדיסקרטיות ובנחישות רבה. 

  כאשר חוקר פרטי מאשש את החשד בשלב מוקדם, או אז, הוא למעשה מביא ראיות של זהב לעורך הדין המיצג את הצד הנבגד או הנבגדת ובמהלך הדיונים בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, החוקר הפרטי ידע מתי וכיצד להציגן בפני מי שדן בתיק.

  למעשה, רק חוקר פרטי מקצועי ויצירתי  הוא המומחה  האמתי  בחשיפת בגידות, שכן הוא הגורם האנושי היחיד  שיכול לספק  ראיות חוקיות  לבגידהמעשה  ניאוף, מעשה כיעור, מראית עין  ועבירה על חוקי הדת.  החוקר הוא האדם שיש לו את הידע המקצועיהחוקי  כמו גם את היכולת  להמציא ראיות של ממש, אם נעשה מעשה בגידה וניאוף.

  חושדים שבן/בת הזוג בוגדים בכם? זכרו  כי לכותל יש אוזניים והמידע עלול לדלוף לצד הבוגד. לכן, אסור  לצד הנבגד  לספר על חשדותיהם לאף אדם ובוודאי שלא לחשוף את ביצוע החקירה, המעקבים, התצפיות והחקירות בכיסוי, שכן, השיתוף הוא האויב מספר אחד ליכולתו של החוקר לתפוס את הבוגד או הבוגדת במעשה הבגידה או במעשה ניאוף של ממש.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד הוא מקצוען אמתי, בעל ידע וניסיון רב שנים בחקירות אישות, במעקבים ותצפיות, בחקירות בכיסוי ולעתים בחקירות בדיבוב  כי זו  פרנסתו.

  לכן חוקר פרטי בגידות באשדוד יימנע מפטפטת על מנת שלא לבצע עבירות אזרחיות ופליליות. בנוסף, חוקר פרטי בגידות באשדוד תמיד יהיה צמוד להוראות החוק האזרחי והפלילי כאחד והוא נזהר  מכל משמר שלא לבצע חדירה לצד ג', עבירות על חוק האזנת סתר, עבירות על חוק  הגנת הפרטיות, כבוד האדם וחירותו, חוק חוקרים פרטיים ואתיקה מקצועית.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד ממדר את ידיעותיו ותמיד שומר על דיסקרטיות  ללא פשרות! הוא נאמן ללקוחותיו ויעשה הכול על מנת לשמור על האינטרסים  של לקוחותיו  על מנת שלא להזיק  להם  – ולאסוף  והוכחות וראיות של ממש  ולעמוד איתן בהמשך הדרך – בביתי המשפט לענייני משפחה, בביתי הדין הרבניים או בביתי הדין השרעים למאמיני דת האסלם או בבתי הדין הכנסייתיים למאמיני הדת הנוצרית.

  בנוסף, חוקר פרטי ינהל מעקב מקצועי, מוקפד וחשאי ללא פשרות, תוך שימוש בציוד מתקדם  בין אם מדובר בהתקנת מצלמות זעירות נסתרות ומוסלקות  ובין אם מדובר במכשור מסוג אחר, הכול בכפוף להוראות החוק!

  חוקר פרטי בגידות באשדוד לניהול חקירה באחריות, דיסקרטיות ובשקיפות 

  במקרים של חשד לבגידה, מעשה כיעור, מראית עין, עבירה על חוקי  הדת, או ניאוף של ממש, פניה אל חוקר פרטי תוביל לראיות מוחשיות הדרושות לכם. כך תוכלו להתמודד עם ההשלכות של הבגידה הן בהיבט האישי, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט המשפטי.

  למענה מקצועי בתחום חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות  ניתן ליצור קשר עם משרד סיקורית חקירות.

  משרד סיקורית  ער לרגישות הגבוהה של כל תיק חקירה ובהתאם לכך, הוא מתנהל באחריות, בדיסקרטיות ובשקיפות מלאה כלפי לקוחותיו.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל התחייבות כספית  בשעה ראשונה,  התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר או השאירו פרטים באתר או שלחו הודעת ווטספ או שלחו אימיילitzik167@walla.co.il  .

  טל' 053-6202089

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי בגידות בראשון לציון

     משרד סיקורית חקירות נוסד על  ידי מייסדו יצחק  מאיר בשנת 1980.  יצחק קצין  מצ"ח, לשעבר   ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות,...

   חוקר פרטי בגידות בפתח תקווה

   פרופיל חברה משרד סיקורית חקירות נוסד על  ידי מייסדו יצחק  מאיר בשנת 1980.יצחק קצין  מצ"ח, לשעבר   ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות,...

   חוקר פרטי מומלץ בראשון לציון

     משרד סיקורית חקירות נוסד על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980. בעבר, יצחק שימש  כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות....

   חוקר פרטי - חוקרים פרטיים רשויים - 8 חוקרים פרטיים מומלצים לשנת 2022

   אינדקס חוקרים פרטיים מאגד בתוכו מאות חוקרים פרטיים בארץ ובחו"ל.   כל שעלכם לעשות הוא לפנות למשרד סיקורית חקירות לתאם פגישה או שיחה...

   חוקר פרטי - חקירות בינלאומיות

   "סיקורית חקירות" מעבר לים- הכל אודות המבצעים הסודיים ביותר של משרד החקירות בזירה הבינלאומית תחום החקירות תמיד נדמה כאחד התחומים היותר...

   אינדקס משרדי חקירות בתל אביב וגוש דן.

   מחפשים חוקר פרטי לבדיקת אירוע בעסק, במשפחה, בזוגיות או בכל הקשר אחר, צר או רחב ככל שיהיה? חוקר פרטי  או...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים