לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי – חוקרים פרטיים מקצועיים – חוקרים פרטיים מומחים באיסוף מידעים ובמעקבים.

  חוקרים פרטיים מומלצים -משרדי חקירות מובילים.
  חוקרים פרטייםמומלצים הם בעלי הכשרה קודמת אשר עבדו שנים רבות במערכות בטחוניות בארץ ובחו"ל וצברו נסיון עשיר בתחומי התשאול, גביית עדויות חתומות, עוקבים ותצפיתנים מהמעלה הראשונה, אנשי איסוף מודיעין באמצעות הפעלת מערכות מידע וסייבר – הגנתי והתקפי, בעלי ידע איתן בתחום הטכנולוגי והדיגטלי – העושים שימוש יום יומי במערכות שונות ובציוד מתקדם, מומחים בשאיבת מידעים בדרכים מתוחכמות – בין השאר באמצעים אינטרנטים, מעקבים פיזיים- נייחים וממונעים ועוד.
  מנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.
  יצחק מומחה של ממש בחקירות במישור הפלילי והאזרחי כאחד, בעל ידע איתן בהפעלת צוותי חקירות מעקבים ותצפיות, מכין אזורי מעקב קשים במיוחד, בעל ידע איתן בחקירות בכיסוי ודיבוב, מדריך ומפעיל חוקרים ועוקבים מקצויים, מומחה בחקירות מחשבים וסייבר ועוד.
  בהיותו קצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות יצחק טיפל בתיקים קשים במיוחד- השתלת חוקרים בכיסוי – לצורך שאיבת מידעים אודות סחר ושימוש בסמים, חקירות נזקי רכוש וגוף במהלך אימונים, תיקי הטרדות מיניות ואונס, תיקי הרג והתאבדויות,מכירת אמצעי לחימה לארגוני פשיעה ולאויב, תיקי גניבות, תיקי מעילות מכספי צהל והעברת הכספים בתנועות סיבוביות לצדי ג' ובנקים בחו"ל חלק מהמקרים אף דווחו בתקשורת.

  חקירות במישור הפלילי.

  חקירות במישור הפלילי מציבות אינספור משימות מאתגרות, המחייבות חקירה מקצועית, נחושה ורגישה. סיקורית חקירות צברה ניסיון רב בחקירות במישור הפלילי וביניהן: סחיטה באיומים, זיופים והונאות, פריצות וגניבות, גילוי עריות, התחזות, עבירות טוהר מידות, הוצאת דיבה, שימוש בסמים ועוד. היכולת החקירתית הגבוהה של סיקורית חקירות בשילוב מעקבים ותצפיות אחר החשודים, יסייעו לכם בגיבוש התיק הפלילי.
  שרותים נוספים אותם ניתן לקבל במשרד סיקורית חקירות

  הכנת אזור למעקב מורכב

  מעקב הוא משימה מורכבת הדורשת היערכות נכונה ומקצועית, על מנת להבטיח תוצאות מהירות וראיות חד משמעיות שיתרמו לגיבוש תיק החקירה. סיקורית חקירות צברה ניסיון רב בהכנת אזורים למעקבים מורכבים בתחום הפלילי, התעשייתי והאישי. התכנון המדויק המותאם בקפידה לאופי התנהלותו של אובייקט החקירה, הציוד הטכנולוגי המתקדם המותקן בנקודות מפתח ומאפשר תצפיות והאזנות אופטימליות על פי חוק האזנות סתר, במרחב בו מתבצע המעקב והטיפול המקצועי בממצאים בסטנדרטים הגבוהים של סיקורית חקירות – כל אלו יבטיחו מעקב יעיל, חקירה מהירה ושפע ראיות חוקיות וקבילות.
  *חקירת זכויות יוצרים, קניין רוחני, סימני מסחר ומותגים
  כיוצרים, ממציאים, אמנים ומפתחים, אתם זכאים ליהנות מפרי עמלכם בחסות החוק. עם זאת, הפרות של זכויות יוצרים, קניין רוחני, פטנטים, סימני מסחר ומותגים במרחב האינטרנטי ובמרחב הפיזי הן נפוצות למדי. מכיוון שהפרות אלו עלולות לגרום לכם נזק כלכלי ותדמיתי בלתי הפיך, החוק מגן עליכם ברם, כדי להוכיח שזכויותיכם הופרו, עליכם להגיע לבית המשפט כשאתם מצוידים בהוכחות חותכות. סיקורית חקירות תבצע עבורכם חקירה מקיפה לגילוי ההפרה הכוללת מעקבים ותצפיות אחר הגופים או האנשים שהפרו את זכויות היוצרים או את הקניין הרוחני שלכם ותיעזר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים לאיסוף ראיות חד-משמעיות וקבילות בבית המשפט.

  *חקירות עובדים שסרחו

  העסק שלכם שוקק חיים, המחזורים גדלים אבל משהו לא מסתדר עם הכספים? יש לכם חוסרים לא מוסברים במלאי? ואולי המתחרים שלכם יודעים בדיוק מה קורה אצלכם בחברה? ייתכן שבקרב העובדים שלכם מסתתר עובד לא אמין, הגונב כסף וציוד או מדליף מידע עסקי יקר ערך. אל תחכו! אתרו עוד היום את העובדים שסרחו עם סיקורית חקירות. החקירה הסמויה תכלול מעקבים, תצפיות ומכשור טכנולוגי מתקדם ותאפשר לכם לאסוף ראיות, לזהות את העובדים שסרחו ולפעול נגדם במישור המשפטי.

  *חקירות עובדים מדליפי מידע לחברות מתחרות

  אחד הנכסים המשמעותיים ביותר בכל עסק, הוא המידע הטכנולוגי, השיווקי והעסקי. מעבר להיותה מעשה פלילי חמור, הדלפה של מידע מסווג ויקר ערך למתחרים ע"י העובדים עלולה לפגוע בפעילותכם, לגרום לנזקים כלכליים, לאובדן היתרון התחרותי ולפגיעה במוניטין באופן המסכן את המשך קיומו של העסק. סיקורית חקירות שצברה ניסיון עשיר בחקירות עובדים מדליפי מידע ,תפעיל מערך חקירתי סמוי וגלוי הכולל מעקבים, תצפיות, האזנות, בדיקות רקע לעובדים ובדיקות פוליגרף ותספק לכם את כל הראיות הדרושות להמשך טיפול במדליפי המידע.

  חקירות נאותות

  חקירות נאותות, הנקראות גם בדיקות נאותות או חקירות רקע, מייצגות תחום חקירתי רחב שנועד לספק לכם מידע יקר ערך לצורך קבלת החלטות מושכלות – עוד בטרם נגרם לכם נזק רגשי, כספי, עסקי או תדמיתי.חקירת נאותות היא מהחקירות הרגישות ביותר ולכן יש לבצע אותה במקצועיות ובדיסקרטיות, תוך התבססות על ידע וניסיון רב, כמותם תוכלו למצוא במשרד סיקורית חקירות. סיקורית מבצעת חקירות נאותות עבור תאגידים מסחריים ועבור אנשים פרטיים כשהמשותף לשני קהלים אלו הוא הצורך לצמצם למינימום את עוגמת הנפש, את האפשרות לתביעות עתידיות ואת הסיכונים הכספיים שעלולים להיגרם בעקבות קבלת החלטה לא מוצלחת בנוגע לבחירת בן זוג, עובד, שותף לעסקים או מיזוג עם חברה אחרת.
  חקירת נאותות המבוצעת ע"י סיקורית חקירות כוללת בתוכה מעקבים, תצפיות, הפעלת מדובבים ועוד, באופן גלוי או סמוי, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וביכולות סייבר פורצות דרך.חקירת נאותות במישור האישי
  בדיקת נאותות משמשת לבדיקת בני זוג לפני הנישואים או החלטה על מגורים משותפים והיא מאפשרת לבחון את מהימנותו של בן הזוג המיועד.
  חקירת נאותות בסיקורית חקירות תחשוף האם יש בעברו של הנבדק מידע שיש לו אינטרס להסתיר, כמו נישואין קודמים, בגידות, ילדים, מצב כלכלי, רכוש מוסתר ורישומים פליליים. באופן זה, חקירת נאותות מונעת צער ואי נעימות במקרה הטוב ופגיעה נפשית וכלכלית, במקרים בהם מתגלה שבן הזוג הנחקר מציג מצג שווא על חייו.חקירת נאותות במישור העסקי
  חקירת נאותות בעולם העסקים מתבצעת לקראת קבלת החלטה בנוגע לקליטת עובד לתפקיד מפתח, מנהל,
  או חתימת חוזה עם שותף.
  חקירת הנאותות תאמת את הפרטים המופיעים בקורות החיים של העובד, המנהל, או השותף הפוטנציאלי ותחשוף מידע על החיים שלו: רקע אישי, היסטוריה תעסוקתית, איתנות פיננסית, רכוש הנמצא בבעלותו, דירוג האשראי שלו, שירות צבאי, רישומים פליליים או נטיות לפלילים, אימות השכלה והשתלמויות עליהן הצהיר. מידע זה יספק לכם מידע חיוני שעשוי למנוע בעתיד מעילות בכספי החברה, גניבות, דליפת מידע עסקי ועוד.סיקורית חקירות – 40 שנות חקירות נאותות
  סיקורית חקירות הוא משרד חקירות מהוותיקים ומהמקצועיים בישראל.
  לבעלי המשרד, יצחק מאיר ניסיון של כ-40 שנה בתחום החקירות והוא שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות. כמו כן, יצחק הוא בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, חבר בלשכת חוקרים פרטיים מיום היווסדה וחבר בארגון הבלשים הבינלאומי שכולל 1000 בעלי משרדי חקירות ב-100 מדינות.
  צוות סיקורית חקירות יבצע עבורכם בדיקות נאותות לכל מטרה ובתום החקירה יציג בפניכם את כל האמת
  כדי שתהיו מודעים לסימני האזהרה ולסיכונים הכרוכים במהלך האישי או העסקי שאתם מתכננים – עוד בטרם נגרם לכם נזק כלשהו.סיקורית חקירות נאותות וחקירות במגוון תחומים נוספים
  בנוסף לחקירות נאותות, יצחק מאיר וצוות סיקורית חקירות ילוו אתכם במגוון חקירות בתחומים שונים:
  חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות, חקירות מסחריות, חקירות זכויות יוצרים קניין רוחני סמני מסחר ומותגים, איתורי כתובות, חקירות במישור הפלילי, חקירות בתחום הנוער, חקירות רקע על אנשים פרטיים חברות וארגונים, איסוף מודיעין עסקי תחרותי-ריגול תעשייתי על פי חוק, איתור מקומות עבודה, איתור כספים ורכוש, איתור יורשים צוואות וירושות, איתור זיקה לחברות עסקים וארגונים, איתור נדל"ן, איתור חשבונות בנקים, איתור חסכונות מצב עו"ש ואובליגו באמצעות חוקרים בכיסוי מדובבים וממדובבות, איתור זכויות ביטוחיות, איתור חייבים ונמלטים מפירעון חוב, איתור כלי רכב, איתור כלי צמ"ה, כלים ימיים ואוויריים ועוד.

  חקירות נאותות

  חקירות נאותות, הנקראות גם בדיקות נאותות או חקירות רקע, מייצגות תחום חקירתי רחב שנועד לספק לכם מידע יקר ערך לצורך קבלת החלטות מושכלות – עוד בטרם נגרם לכם נזק רגשי, כספי, עסקי או תדמיתי. חקירת נאותות היא מהחקירות הרגישות ביותר ולכן יש לבצע אותה במקצועיות ובדיסקרטיות, תוך התבססות על ידע וניסיון רב, כמותם תוכלו למצוא במשרד סיקורית חקירות. סיקורית מבצעת חקירות נאותות עבור תאגידים מסחריים ועבור אנשים פרטיים כשהמשותף לשני קהלים אלו הוא הצורך לצמצם למינימום את עוגמת הנפש, את האפשרות לתביעות עתידיות ואת הסיכונים הכספיים שעלולים להיגרם בעקבות קבלת החלטה לא מוצלחת בנוגע לבחירת בן זוג, עובד, שותף לעסקים או מיזוג עם חברה אחרת.
  חקירת נאותות המבוצעת ע"י סיקורית חקירות כוללת בתוכה מעקבים, תצפיות, הפעלת מדובבים ועוד, באופן גלוי או סמוי, תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וביכולות סייבר פורצות דרך.

  חקירת נאותות במישור האישי

  בדיקת נאותות משמשת לבדיקת בני זוג לפני הנישואים או החלטה על מגורים משותפים והיא מאפשרת לבחון את מהימנותו של בן הזוג המיועד.
  חקירת נאותות בסיקורית חקירות תחשוף האם יש בעברו של הנבדק מידע שיש לו אינטרס להסתיר, כמו נישואין קודמים, בגידות, ילדים, מצב כלכלי, רכוש מוסתר ורישומים פליליים. באופן זה, חקירת נאותות מונעת צער ואי נעימות במקרה הטוב ופגיעה נפשית וכלכלית, במקרים בהם מתגלה שבן הזוג הנחקר מציג מצג שווא על חייו.

  חקירת נאותות במישור העסקי

  חקירת נאותות בעולם העסקים מתבצעת לקראת קבלת החלטה בנוגע לקליטת עובד לתפקיד מפתח, מנהל,
  או חתימת חוזה עם שותף.
  חקירת הנאותות תאמת את הפרטים המופיעים בקורות החיים של העובד, המנהל, או השותף הפוטנציאלי ותחשוף מידע על החיים שלו: רקע אישי, היסטוריה תעסוקתית, איתנות פיננסית, רכוש הנמצא בבעלותו, דירוג האשראי שלו, שירות צבאי, רישומים פליליים או נטיות לפלילים, אימות השכלה והשתלמויות עליהן הצהיר. מידע זה יספק לכם מידע חיוני שעשוי למנוע בעתיד מעילות בכספי החברה, גניבות, דליפת מידע עסקי ועוד.

  סיקורית חקירות – 40 שנות חקירות נאותות

  סיקורית חקירות הוא משרד חקירות מהוותיקים ומהמקצועיים בישראל.
  לבעלי המשרד, יצחק מאיר ניסיון של כ-40 שנה בתחום החקירות והוא שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות. כמו כן, יצחק הוא בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, חבר בלשכת חוקרים פרטיים מיום היווסדה וחבר בארגון הבלשים הבינלאומי שכולל 1000 בעלי משרדי חקירות ב-100 מדינות.
  צוות סיקורית חקירות יבצע עבורכם בדיקות נאותות לכל מטרה ובתום החקירה יציג בפניכם את כל האמת
  כדי שתהיו מודעים לסימני האזהרה ולסיכונים הכרוכים במהלך האישי או העסקי שאתם מתכננים – עוד בטרם נגרם לכם נזק כלשהו.

  סיקורית חקירות נאותות וחקירות במגוון תחומים נוספים

  בנוסף לחקירות נאותות, יצחק מאיר וצוות סיקורית חקירות ילוו אתכם במגוון חקירות בתחומים שונים:
  חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות, חקירות מסחריות, חקירות זכויות יוצרים קניין רוחני סמני מסחר ומותגים, איתורי כתובות, חקירות במישור הפלילי, חקירות בתחום הנוער, חקירות רקע על אנשים פרטיים חברות וארגונים, איסוף מודיעין עסקי תחרותי-ריגול תעשייתי על פי חוק, איתור מקומות עבודה, איתור כספים ורכוש, איתור יורשים צוואות וירושות, איתור זיקה לחברות עסקים וארגונים, איתור נדל"ן, איתור חשבונות בנקים, איתור חסכונות מצב עו"ש ואובליגו באמצעות חוקרים בכיסוי מדובבים וממדובבות, איתור זכויות ביטוחיות, איתור חייבים ונמלטים מפירעון חוב, איתור כלי רכב, איתור כלי צמ"ה, כלים ימיים ואוויריים ועוד.

  חקירות מעמד אישי – חקירות אישות

  חקירות מעמד אישי, המכונות גם "חקירות אישות", התמקדו בעבר בחקירת בגידות של בני זוג אשר נחשדו בקיום רומן מחוץ לנישואין, או בניהול "חיים כפולים".

  בשנים האחרונות התרחב השימוש בחקירות מעמד אישי וכיום הן משמשות גם ככלי חקירתי יעיל במישור הכלכלי, במצבים בהם מתעורר חשד שבן הזוג שמתכנן בסתר לפרק את הנישואין, מבצע "הברחת נכסים". במקרים שכיחים אלו, בן הזוג מסתיר רכוש וכספים, רושם נכסים על שמו בלבד ומבצע פעולות נוספות המפחיתות את היקף הרכוש המשותף – כל זאת לקראת חלוקה עתידית של הרכוש, קביעת דמי מזונות, משמורות והסדרי ראייה.

  חקירות אישות – הניסיון הוא סוד ההצלחה

  חקירות אישות, הן במישור האישי והן במישור הכלכלי, הן חקירות רגישות ביותר ורוויות יצרים, המחייבות את בן הזוג שחש פגוע, לפתוח את ליבו, לחשוף את חייו האישיים בפני החוקר ולהכיר בכישלון מערכת היחסים שטיפח מזה שנים. לכן, לניסיון ולאמפטיה שמגלה החוקר, לדיסקרטיות המלאה, לסיפורי הכיסוי היצירתיים שהוא טווה ולטכנולוגיות המעקב והתצפית המתקדמות אותן הוא מיישם, משמעות קריטית להצלחת התהליך החקירתי.

  סיקורית איתכם, ברגישות ובנחישות

  סיקורית חקירות, הפועלת מזה 40 שנה בתחום חקירות האישות, תלווה אתכם ברגישות ובנחישות בליווי צמוד של עו"ד לענייני משפחה ותחשוף את כל האמת אודות התנהלותו של בן הזוג החשוד בהברחת נכסים, הן בארץ והן בחו"ל וזאת באמצעות שיתופי פעולה נרחבים עם משרדי חקירות בכל רחבי תבל.

  תוכנת ספייפון

  משרד סיקורית חקירות משכיר (כולל שירות) לתקופה של שנה תוכנת תיעוד \ ריגול מסוג "ספייפון" לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד, לצורך הגנה על קטינים! אל תעשו בתוכנה שימוש לא חוקי,אל תעברו על החוק הפלילי כמו גם על חוק האזנת סתר!

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל עלות כספית  עד שעה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או שלחו הודעת ווטספ, או שלחו אימייל, או השאירו פרטים באתר. טל' 053-6202089 03-9646198.
  אימייל: itzik167@walla.co.il
  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי מעקבים

   הצורך בחוקר פרטי עולה מסיבות שונות. פעמים רבות החקירה כוללת ביצוע מעקבים. מעקב במסגרת חקירה פרטית כולל מגוון פעולות ותהליכים...

   חוקר פרטי - חקירות כלכליות

   חקירות כלכליות הן חקירות המנוהלות על ידי חוקרים ומומחים כלכליים על מנת לאסוף, לנתח ולבחון מידע כלכלי בקשר לאדם או...

   חוקר פרטי בחיפה

   חוקר פרטי הוא מומחה המתמקד באיסוף מידע על אדם או אירוע באופן סמוי ומוסתר. מטרתו העיקרית של החוקר הפרטי היא...

   חוקרים פרטיים בצפון

   צורך בחוקרים פרטיים בצפון קיים בעקבות מגוון מצבים שונים. הצורך בחקירה פרטית יכול לנבוע מחשד לבגידה בין בני הזוג, מהצורך...

   חוקר פרטי מומלץ איתורים: 8 חוקרים פרטיים מומלצים ביותר ב - 2023 - אתר סיקורית

   איתורים ב"סיקורית חקירות"- כך בדיוק כל קצה חוט הופך לראיה חותכת ומנצחת במקרה בו נקלעת לסוגיה משפטית סבוכה, ונדמה כי...

   חקירות אימות גרסאות או הפרכת טענות

   חקירות המשתלבות בחקירות - חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בוגדים ובוגדות, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי,  חקירות כלכליות לעסקים...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים