לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  אינדקס – חוקר פרטי – משרד חקירות -חוקר פרטי מומלץ – איתור חייבים.

  משרד חקירות איתור חייבים

  מעוניינים לקבל מיידעים במגוון רחב של תחומים כגון: חקירות אישות וחשיפת בגידות, חקירות כלכליות, חקירות מסחריות, חקירות עסקיות, בדיקות  נאותות אישית או כלכלית, איסוף מסמכים ממקורות קשים במיוחד – המעגנים יכולות כספיות כלכליות ומיידעים בריאותיים, בדיקות רקע על אנשים פרטיים חברות עסקים וארגונים -כולל תביעות משפטיות (תובע \ נתבע) כמו גם רישומים בגין עברות פליליות.

  אנשים אלמונים  עושים לכם ביוש (שיימינג) באינטרנט וברשתות החברתיות – מעוניינים  לדעת מדוע זה נעשה ומי  הם האנשים שמפיצים עליכם דיבה  ולשון הרע – על מנת לגרום לכם נזקים נפשיים וכלכליים? חוקר פרטי מקצועי בעל ידע בחקירות מחשב, ושאיבת  מיידעים באמצעות חקירות סייבר יעשה עבורכם את העבודה! תקבלו מהחוקר פרטי את שמות האנשים שתוקפים אתכם כתובתם ומספרי הטלפון שלהם.

  זקוקים למיידעים אודות המתחרים שלכם, מה הם עומדים לשווק – בתחום פעילותכם?, מה הם מקורות הנכסים האינטרנטיים שלהם  באמצעותם הם תמיד מופיעים  במקומות הראשונים בגוגל –  למרות שאתם משקיעים כסף רב באתר העסק שלכם ברם, אינכם מתקדמים אף פעם  למקומות של המתחרים שלכם – אשר תמיד נמצאים בין השלישייה הפותחת בגוגל ואילו  אתם תקועים, למרות שמקדם האתר שלכם רוכש  נכסים אינטרנטיים ועושה קישורים מתאימים! חוקר פרטי סייבר יעבוד עבורכם ויבדוק בדיוק מהן הבעיות והאם יש דבר מה  שאינו  כשר.

  רוצים להצטרף כשותפים לעסק, חברה או ארגון? האם אתם יודעים באמת  מי הם השותפים העתידיים שלכם? מה ההיסטוריה הכלכלית שלהם? האם עומדים כנגדם תביעות פליליות ואזרחיות? האם השותפים העתידיים  מציגים לכם מצגי שוו?  חוקר פרטי  המבצע חקירות נאותות, בצירוף רואה חשבון ועורך  דין מקצועי, יוציאו את כל האמת לאור, יבדקו היסטורית חובות כספיים, עיקולים, אמינות, הגבלה  כספית בבנקים, הברחת כספים ונכסים בתנועות סיבוביות  והעברתם לצדי ג' או לחברת קש ועוד. רק לסבר את האוזן כשאתם רוכשים או מצטרפים לחברה  או ארגון אתם רוכשים את חלקכם באותה חברה עם כל ההיסטוריה שלה!

  החייב נעלם כאילו בלעה אותו האדמה? בן משפחה נעלם? מפיצים עליכם דיבה ולשון הרע באינטרנט וברשתות החברתיות,  ברם, אין לכם כל כיוון מי עשה או עושה זאת?

  הבת או הבן  עומדים להינשא ברם, אינכם יודעים באמת מיהו החתן המיועד ? מי  היא הכלה המיועדת? מה הרקע התעסוקתי – הכלכלי – הבריאותי שלהם?  מהו מצב התביעות האזרחיות והפליליות – העומדים כנגדם? מה הרקע המשפחתי שלהם? מי הם חבריהם ?  האם הם מציגים לכם מצגי שווא? האם הם   נוכלים ומתחזים סדרתיים? השותף העסקי שלכם החל לרכוש  נדל"ן ומיום ליום נעשה עשיר יותר והחל לנסוע  במכונית פאר ברם, העסק בו אתם שותפים אינו ריווחי  כיום, אלא נמצא  בהפסדים!  לאור האמור לעיל אפשר כי  קיים חשד סביר כי שותפכם מועל  באמונכם   ובכספי העסק  עוד מהימים הטובים – כאשר הוא היה ריווחי  דיו? האם  השותף מבריח כספים מהעסק בתנועות סיבוביות לצד ג'?  האם בן או בת הזוג חשודים בהברחת כספים ונכסים לצד ג'? האם הם מתכוונים להכין את הקרקע לקראת גירושין ובכך למנוע מכם אי צדק באיזון משאבים? הבעל טוען זמן רב כי הוא עמוס בעבודה ולכן עובד שעות רבות – ברם, השכר החודשי שלו נמוך בייחס לשעות עבודתו  וטוען  הוא כי אינו מקבל שכר עבור שעות עבודה נוספות?  ציפור קטנה לחשה על אוזניך כי בעלך חיי חיים כפולים וכי יש לו ילד \ ילדה  מאישה אחרת? השותף הפוטנציאלי מציג תכנית עסקית ראויה לכאורה, הוא  נוסע במכוניות פאר וטוען  כי מתגורר   בבית יקר – לעשירים  בלבד?  האם הוא מציג לכם מצגי שווא? האם כל הפאר שהוא מציג בפניכם אינו שייך לו כלל וכלל וכל כוונתו היא להשתלט על עסקיכם בדרך לא דרך קרי, בדרכי מרמה? האם אתם יודעים כי הוא נוכל סידרתי?  האם הבן או הבת  החלו להתרחק מכם ונעשו  מופנמים ומסוגרים ואף  החלו לצאת לאחרונה  בשעות לא שעות ובהמשך  עזבו את הבית ללא כל הודעה מוקדמת ואינכם יודעים היכן הם באמת  ומה הסיבות שהם עזבו?   יש לכם המון שאלות פתוחות, ברם, אין לכם תשובות מעוגנות בעובדות וראיות- רוצה לומר ראיות מגובות במסמכים תמונות או סרטי וידיאו, מלינים עליכם ואף מבצעים  עליכם ועל  עסקיכם  שיימינג מתוך מגמה  לחסל  את שמכם הטוב  והמוניטין  שצברתם ובכך  להשתלט  ולתפוס את עסקכם ולקוחותיכם על מנת לברוח מהעסק ולהקים חברה מתחרה? האם רשימת הלקוחות והספקים שלכם על פי החשד הועברה תמורת שוחד  ללקוחות מתחרים בשוק על ידי עובדים בחברתכם? האם עובדים  בחברתכם חשודים בביצוע עבירות אי שמירת סודיות ומכירת פטנטים זכיות יוצרים וקניין רוחני שלכם והעבירו  מיידעים סודיים לחברות מתחרות, ברם, אינכם יודעים  מי עושה  וכיצד הוא  עושה זאת שכן, למיטב הבנתכם אתם מוגנים מבחינת תוכנות תיעוד והגנת על מחשבים ומתקפות סייבר?

  אם נותרתם עם הרבה מאוד שאלות פתוחות ומעט מאוד תשובות, או בכלל  ללא כל תשובות ופתרונות, או אז, זה הזמן לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

   

  כללי:

  משרד סיקורית חקירות קיים  מזה ארבעה עשורים ופועל במגוון רחב של חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות, איסוף מודיעין סמוי, איסוף מיידעים ממקורות קשים במיוחד, מקושר היטב בנקודות מפתח.

  בעל המשרד יצחק מאיר וחוקריו צברו ניסיון רב  באיתור מיידעים ומסמכים ממקורות,  כמו גם במתן פתרונות בסוגיות דנן.

  משרדנו סיקורית חקירות  מעסיק "חוקרים פרטיים" רישוים   בעלי ידע איתן  בתחום הטכנולוגי דיגיטלי, כמו גם בבילוש סמוי, מעקבים ותצפיות  מידענות, חקירות  סייבר, חקירות  בכיסוי ודיבוב, מומחים  בתשאולים  ואיסוף מודיעין שטח –   מקצוענים של ממש  בתחומי פעילותם.

  חוקרי סיקורית חקירות יוצאי מערכות הביטחון של מדינת ישראל – לגווניהם השונים מחזיקים ברשיון חוקר פרטי רובם אף מחזיקים ברשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות חברים בארגון הבלשים הבינלאומי המונה 1000 בעלי משרדי חקירות  ב-100 מדינות.

  בעל המשרד  יצחק מאיר שימש בעברו כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, בעל ידע נרחב בחקירות פרטיות כמפורט לעיל.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל התחייבות כספית בפגישה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר או השאירו פרטים באתר או בווטספ או שלחו הודעה באימייל  itzik167@walla.co.il

  התקשרו ישירות ליצחק מאיר

  טל'  053-6202089,  03-9646198

   

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   משרד חקירות בפריסה ארצית ובחו"ל - איסוף מידעים אישיים וכלכלים ומעקבים !

   פרופיל  חברה יצחק מאיר שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר...

      

   חוקר פרטי בפתח תקווה

   פרופיל  חברה יצחק שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן. בהיותו...

   חוקר פרטי -משרד חקירות - משרדי חקירות-חוקר פרטי מחירים - מעקבים בכל תחום חקירתי.

   חוקר פרטי – חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות.                   מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי,  הם  סוד...

   אינדקס חוקרים פרטיים רשויים - חוקר פרטי זול - חוקרים פרטיים בתחום כלכלי מסחרי עסקי אישי ואישות

   חקירות נאותות חקירות נאותות, הנקראות גם בדיקות נאותות או חקירות רקע, מייצגות תחום חקירתי רחב שנועד לספק לכם מידע יקר ערך...

   אינדקס חוקר פרטי -חוקר פרטי כלכלי - חקירות מסחריות ועסקיות - חקירות פרטיות מיזוגים בין חברות ועסקים

     מגוון חקירות פרטיות בתחום: כלכלי, מסחרי, עסקי, רקע וחקירת נאותות חקירה כלכלית חקירה כלכלית המבוצעת ע"י סיקורית חקירות ומשולבת במעקבים ותצפיות, היא...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים