לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  אינדקס – חוקרים פרטיים – חוקר פרטי – בדקנו ומצאנו את החוקרים המובילים בישראל.

  איציק מאיר חוקר פרטי סיקורית חקירות – חוקר פרטי בגידות.
  במהלך חיים הנישואין, אין זה מפתיע לגלות כי זוגות רבים פותחים חשבונות בנק משותפים ומתחילים את חייהם המשותפים באהבה, כבוד וחיבה. זאת, מבלי לחשוד כלל במצב בו בעתיד יתגלו בעיות וקשיים בחיי הנישואין. וכך, כשמגיע הרגע בו מערכת היחסים מסתיימת ואתם מחליטים לפנות אל הליך הגירושין, או אז, רבים עשויים להיות מופתעים, בין השאר מכיוון שאינם יודעים כמה בן או בת הזוג משתכרים, מה הם הנכסים שאינם בבעלות משותפת וכיצד ניגשים לכל נושא חלוקת הרכוש. פניה אל סיקורית חקירות בנושא "חקירה כלכלית גירושין", תהיה זו אשר תחשוף בפניכם את האמת במלואה ותאתר את נכסיו וחשבונות הבנק – של הצד השני באופן מקצועי ובמיומנת מוחלטת.
  חלק בלתי נפרד מהליך הגירושין כולל את חלוקת הרכוש של בני הזוג.
  על מנת להבטיח את העובדה כי כל הנכסים והכסף של הצד השני יוצגו בצורה כנה ומוחלטת, או אז, מומלץ לבצע "חקירה כלכלית גירושין".
  סוג חקירה זה, יתאר עבורכם את כל ההון והנכסים של הצד השני, על מנת להבטיח את העובדה כי כל הקלפים יהיו מונחים וחשופים בעת חלוקת הרכוש.
  אל תתנו למרמה ושקרים, למנוע מכם מלקבל את מה שמגיע לכם, כל זאת במידה והצד השני מנסה להסתיר את רכושו ונכסיו במהלך טרום הגירושין, או שפועל הוא להבריחו לצד ג'. לפיכך, חשוב יהיה לחשוף את העובדה הזו ולהציגה בפני עורך הדין המייצג אתכם, כמו גם המגשרים ובתי המשפט.
  הבטיחו את הטיפול המקצועי, המהיר והאיכותי בנושא וצרו קשר עם סיקורית חקירות – המומחים בחקירות כלכליות מורכבות – מזה כארבעה עשורים.
  מה הם הגורמים לבגידות בחיי הנישואין וכיצד לפעול במקרה של חשד לבגידה? מה לעשות, או לא לעשות!
  "לא תנאף", הציווי שמלווה אותנו משחר ההיסטוריה הפך מזמן להמלצה בלבד… סקרים שנערכו בשנים האחרונות בקרב זוגות שנשואים 5 שנים ומעלה, מעידים שכ-85% מהישראלים, נשים וגברים כאחד, שקלו לבגוד או בגדו בפועל בבן זוגם. מה הן הסיבות לבגידה? כיצד עליכם לפעול במקרה בגידה ובאיזה שלב רצוי לשכור חוקר פרטי? שאלנו את איציק מאיר, חוקר פרטי מנוסה והבעלים של סיקורית חקירות.
  פגשתם את אהוב/ת ליבכם, נדרתם נדרים תחת החופה בעיניים נוצצות מהתרגשות והנחתם שאתם עומדים לחיות יחד לנצח בעוני ובעושר, בחולי ובבריאות. אך לחיים יש תוכניות משל עצמם וזוגות רבים מגלים שחיי הנישואין הם משימה לא פשוטה ושהמדרון שמוביל לבגידה, חלקלק למדי.
  בגידות נשים ובגידות גברים: המניעים שונים – התוצאה זהה
  הסיבות לבגידות הן שונות ומשונות, אך המניעים שעומדים מאחורי הבגידה הגברית לבגידה הנשית, שונים באופן מהותי. "בעוד שבמרבית המקרים הגברים בוגדים כתוצאה מסקרנות או חסכים מיניים" אומר איציק מאיר, חוקר פרטי והבעלים של סיקורית חקירות. ברם, "הבגידה בקרב נשים מתחילה לרוב במפגש אקראי בעבודה, בחוג או בטיול ונובעת מסיבות רגשיות, כגון בדידות, חוסר פרגון מצד בן הזוג ודעיכת האהבה. מסיבה זו, נשים נוטות להיקשר רגשית למאהב.
  מאז ימי האדם הקדמון ועד ימינו, המבנה הזוגי נחשב כבסיס לחברה בריאה ובטוחה, המספקת לחבריה מזון, הגנה ואפשרות לריבוי טבעי. עם זאת, למרות שהרומנים והבגידות מחוץ לנישואין נחשבו מאז ומתמיד לחטא, הם מלווים את החברה האנושית מיומה הראשון.
  אז מה מניע אותנו לבגוד?
  ביקשנו מאיציק מאיר ומצוות סיקורית חקירות – שניהלו אינספוף חקירות אישות ומעקבים לגילוי וחשיפת בני זוג המנהלים רומן מחוץ לנישואין או חיים כפולים, לציין מה הם 7 הגורמים המרכזיים לבגידות והרי הם לפניכם:
  לעיתים, ניהול רומן מחוץ לנישואין הוא תסמין המעיד על חיי נישואין כושלים ובאמצעותו בן הזוג פועל ל"פירוק החבילה" אחת ולתמיד. במרבית המקרים, הבגידה הראשונה היא "בלון ניסוי" המאפשר לבן הזוג הבוגד "להרגיש את השוק" ולדעת האם הוא עדיין זוכר כיצד לחזר, להתאהב ולכבוש!
  חיי נישואין הם מסע אתגרי המציב בפני בני הזוג קשיים רבים. עם זאת, רבים מהזוגות הנשואים אינם יודעים להביע רגשות שליליים, לפרוק אותם בפני בן הזוג ולטפל בהן באמצעות ייעוץ מקצועי. כך, רמת התסכול מהתנהגות בן הזוג מתעצמת לאורך השנים וחוסר השביעות מהקשר הזוגי מובילה לנקודת אל חזור: בגידה המהווה פיצוי ומספקת לבוגד מענה לכל החסכים. בחלק מהמקרים, מטרת "בגידת הנקמה" נובעת מחשד אמיתי או מדומיין לבגידה של בן הזוג השני.
  מסתבר שאנשים החוששים מקרבת יתר ומאובדן הזהות שלהם בקשר הזוגי, נוטים להתרחק מבחינה נפשית מבן/בת הזוג, ליזום קונפליקטים ומריבות בתחום מסוים של החיים וכך להכין את הקרקע לבגידה שתרחיק אותם מהקרבה שממנה הם כל כך חוששים.
  בגידה האופיינית בעיקר לגברים. לרוב, בגידה זו אינה נובעת מחסכים בחיי הנישואין, אלא ברצון תמידי לכבוש כמה שיותר נשים. נשים לעומת זאת, נוטות לבגידה בבן הזוג דווקא בתקופת הביוץ, בה הפוריות שלהן בשיאה והטבע מעודד אותן למצוא שותף עם גנים טובים יותר משל בן זוגן.
  לאורך שנות הנישואים, בני הזוג עסוקים בגידול הילדים ובפיתוח קריירה. אך כשהילדים גדלים ועוזבים את הבית, או אז, בני זוג רבים מגלים שהזוגיות והקשר האינטימי התרוקנו מתוכן. במקביל, מתעצם אצלם הצורך לחוות שוב את ההתרגשויות שחוו בנעוריהם ומכאן הדרך לבגידה קצרה מתמיד.
  השורה "החיים הם לא סרנגה לא הכל חלק…" מהשיר של טונה, משקפת היטב
  את העליות והמורדות שבני זוג חווים במהלך חיים הנישואין. כשאחד מבני הזוג חווה משבר אישי כתוצאה ממשבר גיל, ריקנות פנימית, חוסר מימוש עצמי, פיטורין, יציאה לגמלאות, לידת ילד ראשון או אבל על הורה שנפטר, הוא עלול למצוא מפלט ברומן מחוץ לנישואין.
  שנות הנישואין הרבות עושות את שלהן. התשוקה נעלמת, השגרה גוברת ותשומת הלב זה לזה פוחתת. במצב זה, הרצון להכניס ריגושים חדשים לחיים ולהרגיש מושכים ונחשקים כמו פעם, עלול להוביל לבגידה. לעיתים, הבגידה נעשית כדי ליצור מראש "רשת ביטחון" מפני תחושת הבדידות שממנה כל כך חוששים – גם אם היא עדיין לא מורגשת בחיי הנישואין ולעיתים מטרתה היא רק לעורר את קנאת בן הזוג.
  מה לעשות, או לא לעשות, כשמתעורר חשד לבגידה?
  חושדים כי בן או בת הזוג שלכם מנהלים רומן מחוץ לנישואין? לדברי איציק מאיר חשוב שתזכרו שמרגע זה, כל מה שתעשו ולא פחות חשוב: לכל מה שלא תעשו, תהיינה השלכות מרחיקות לכת על עתידכם האישי והמשפטי.
  הכללים הבאים שנכתבו עבור נשים אך נכונים באותה מידה עבור גברים, יאפשרו לכם לשלוט בסיטואציה ולשמור על כל האפשרויות פתוחות: לעזוב את בן הזוג, או לשמור על מסגרת הנישואין ולפתור יחד את המשבר.
  חושדת כי בן הזוג בוגד בך? אל תעצמי עיניים ואל תדחיקי את המצב הבעייתי. התעלמות זו תיצור מצג שווא של הסכמה שבשתיקה וככל שתקופת הבגידה תהיה ארוכה יותר, כי יפחתו הסיכויים לשיקום הקשר ביניכם.
  לכן, היעזרי ב"חוקר פרטי מקצועי" בעל נסיון עשיר והצלחות בתחום חקירות אישות ויכולותיו לגלות באמצעות מעקבים ותצפיות מעשה: בגידה,כיעור, מראית עין, וניאוף – כדי לדעת בוודאות אם חשדך מוצדק, אספי הוכחות והגדירי לעצמך תוכנית פעולה.
  הלם, כעס ושאיפה לנקמה הן תחושות טבעיות במצב שיש חשד לבגידה של בן הזוג. במקרים רבים תחושות אלו באות לידי ביטוי בדרישה מבן הזוג לצאת מהבית, או בעזיבה מרצון של בן הזוג הנבגד, שלא יכול לשאת את המצב!
  חושדת שבן זוגך בוגד בך?
  שמרי על שגרת החיים ושכרי חוקר פרטי שישלים עבורך את המידע החסר באמצעות חקירות ומעקבים אשר יאששו או יבטלו את החשדות שלך. אם אכן יימצא שבן זוגך בוגד, או אז, החוקר הפרטי יאסוף את כל ההוכחות והראיות לבגידה ואלו ישרתו אותך לצורך קבלת החלטה מושכלת ונקיטת הליכים נכונים ומתוזמנים היטב.
  הבטן מלאה ואת מרגישה שאת חייבת לספר לחברה קרובה על החשד לבגידה, או לשתף אותה בהוכחות לבגידה? אל תעשי זאת! מכמה סיבות: לעולם אינך יכולה להיות בטוחה שהחדשות המסעירות לא יודלפו לבן הזוג הבוגד אשר יטשטש את צעדיו. כמו כן, אם בהמשך את ובן זוגך תצליחו להתגבר על המשבר ולהתפייס, "אות הקין" של הבגידה ימשיך לרחף מעליכם בארוחות המשפחתיות ובכל המעגלים החברתיים שלכם.
  רוצה לעמת את בן הזוג הבוגד עם העובדה שאת יודעת על הבגידה? תזמני את מועד השיחה עם בן הזוג הבוגד בתיאום עם החוקר הפרטי המלווה אותך. כך לא תשבשי את החקירה ותגיעי לעימות כשאת מחזיקה בכל ההוכחות וברשותך תוכנית פעולה סדורה ומטרות מוגדרות. הציגי לבן זוגך את ההוכחות שאספת והקשיבי לתגובתו ולתוכניות שלו בנוגע למאהבת וכך תוכלי לקבל החלטה מושכלת לאן פניכם מועדות.
  אל תבזבזי אנרגיה על האישה האחרת ועל מה שקרה בינה לבין בן זוגך. אל תזכירי את שמה בשיחות עם בן הזוג, אל תתעמתי איתה ישירות ואל תטרידי אותה. מהלכים אלו עלולים לחזק את הקשר ביניהם וגם להוביל אותה להגשת תלונה נגדך במשטרה. זכרי, כי האישה האחרת היא לא הנושא ושהמטרה שלך היא להחזיר את חייך למסלול הנכון ביותר מבחינתך: שיקום הקשר הזוגי או גירושין.
  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות, ללא כל התחייבות, כספית עד שעה ראשונה,
  התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.
  שעות פעילות המשרד: 09:00 – 2330.
  עבר תעסוקתי: יצחק שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיחדות, יצחק בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.
  חוקרים: חוקרי סיקורית חקירות – בעלי ותק ונסיון עשיר בחקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך גילוי וחשיפת בגידות, שומרים על דיסקרטיות רבה ללא פשרות, נזהרים של שלא להחשף בפני אובייקט נשוא המעקב, מחזיקים בציוד מעקב טכנולוגי ודיגיטלי משוכלל – לצפייה מרחוק לראיית יום ולילה
  ומבצעים את עבודתם בפריסה ארצית ובחו"ל.
  חברויות: מנהל ובעל המשרד וצוות חוקרי סיקורית חקירות חברים בלשכת חוקרים פרטיים בישראל, נצמדים לחוק חוקרים פרטיים ואתיקת המקצוע, מקפידים לשמור על החוק האזרחי והפלילי כאחד!
  חברויות בינלאומיות: מנהל ובעל המשרד יצחק מאיר ורוב החוקרים בסיקורית חקירות חברים בארגון הבלשים הבינלומי המונה כיום כ- 1000 משרדי חקירות מקומיים ב – 100 מדינות.
  שיתופי פעולה: משרד סיקורית חקירות עובד בשיתופי פעולה עם משרדי חקירות בישראל כמו גם עם משרדי חקירות בחו"ל.
  מחירים: מחיר שעת מעקב הכולל 2 עוקבים, עוקב אחד ברכב מהיר והשני באופנוע מהיר אינו קבוע! ונע בין 450 ש"ח ל -700 ש"ח לשעה!
  מינימום שעות מעקב 5 שעות. בנוסף משלמים 10 ש"ח לכל ק"מ.
  עבור 5 שעות מעקבים ותצפיות משולם למשרד 70% בתחילת העבודה ו – 30% בתום העבודה ולפני הגשת הדו"ח הכולל: צילומים, סרטי וידיו והקלטות סמויות וחוקיות.
  ניתן לשלם בהעברה בנקאית בלבד.
  הערה: לקוחות אשר יבקשו באופן ישיר או עקיף כי החקירות והמעקבים יבוצעו בדרך לא דרך, בעטיים ניתן להבין כי על החוקרים לאסוף חומרי חקירה בלתי חוקיים ידחו על הסף!
  *לצורך יעוץ, הככונה ומתן פתרונות, ללא כל התחייבות כספית עד שעה ראשונה,
  התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.
  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   משרד חקירות בפריסה ארצית ובחו"ל - איסוף מידעים אישיים וכלכלים ומעקבים !

   פרופיל  חברה יצחק מאיר שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר...

      

   חוקר פרטי בפתח תקווה

   פרופיל  חברה יצחק שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן. בהיותו...

   חוקר פרטי -משרד חקירות - משרדי חקירות-חוקר פרטי מחירים - מעקבים בכל תחום חקירתי.

   חוקר פרטי – חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות.                   מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי,  הם  סוד...

   אינדקס חוקרים פרטיים רשויים - חוקר פרטי זול - חוקרים פרטיים בתחום כלכלי מסחרי עסקי אישי ואישות

   חקירות נאותות חקירות נאותות, הנקראות גם בדיקות נאותות או חקירות רקע, מייצגות תחום חקירתי רחב שנועד לספק לכם מידע יקר ערך...

   אינדקס חוקר פרטי -חוקר פרטי כלכלי - חקירות מסחריות ועסקיות - חקירות פרטיות מיזוגים בין חברות ועסקים

     מגוון חקירות פרטיות בתחום: כלכלי, מסחרי, עסקי, רקע וחקירת נאותות חקירה כלכלית חקירה כלכלית המבוצעת ע"י סיקורית חקירות ומשולבת במעקבים ותצפיות, היא...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים