לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  8 חוקרים פרטיים מומלצים לשנת 2023 אזור ביצוע העבודה גוש דן

   

  משרד סיקורית חקירות קיים מזה ארבעה עשורים  ונותן שרותי חקירות פרטיות,שרותי בלש פרטי, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי, איסוף מודיעין עסקי, איסוף מידעים ומידענות, חקירות מחשב וסייבר הגנתי והתקפי על פי חוק, איתורים קשים במיוחד, חקירות כלכליות מורכבות, חקירות מסחריות ועסקיות,מניעת גניבות בעסקים חברות וארגונים, חקירות במישור הפלילי, חקירות בתחום הנוער, חקירות בתחום זכויות יוצרים קניין רוחני סמני מסחר ומותגים ועוד…

  מנהל ובעל המשרד יצחק מאיר קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון

  LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן. יצחק מחזיק ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות משנת 1980. הרשיון מחודש כל שנה.

  יצחק חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל, כמו גם חבר בארגון  הבלשים הבינלאומי המונה כיום 1000 משרדי חקירות ב -100 מדינות.

  חוקרי סיקורית חקירות שירתו בעבר במערכות בטחוניות בארץ ובחו"ל, מחזיקים ברשיון חוקר פרטי כמו גם ברשיון לקיום וניהול משרד לחקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים הישראלי. החוקרים בסיקורית חקירות בעלי ידע איתן בכל תחומי פעילותם, מומחים של ממש בתחום הטכנולוגי והדיגיטלי ועושים שימוש יום יומי  במכשור  אלקטרוני מתקדם לצורכי פעילותם.

  זו גם זו, משרד סיקורית חקירות מצוי בקשרים טובים בנקודות מפתח, דבר התורם רבות להפקת דוחות חקירה איכותיים.

  אנו עובדים בשיתופי פעולה עם משרדי חקירות בארץ ובחו"ל ונותנים שרותי חקירות בינלאומיות על פי חוק כמפורט בהוראות הדין האזרחי והפלילי באותן מדינות בהן אנו פועלים.

   

  1. מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי הם סוד ההצלחה בכל סוגי החקירות

   

  כולנו חיים בעולם טכנולוגי המאפשר לנו לאסוף מידע באמצעים דיגיטליים. עם זאת, עבודתו של חוקר פרטי אינה שלמה ללא נוכחות בשטח וביצוע מעקבים ותצפיות אחר אובייקט החקירה. לכן, אין זה מפתיע שתחום המעקבים והתצפיות הוא חלק בלתי נפרד מכל סוגי החקירות: החל מחקירות בתחום האישות, דרך חקירות כלכליות ועד חקירות בעסקים.

   

  מעקבים גלויים או סמויים מחייבים ניסיון רב, רמת מיומנות גבוהה ויכולת להפעיל בזמן אמת, ציוד טכנולוגי מתקדם לאיסוף מידע ותיעודו באמצעות צילומים, טכנולוגיות  דיגיטליות  והאזנות סמויות וחוקיות. יישום נכון ומקצועי של המעקבים והתצפיות שמבוסס על עבודת הכנה קפדנית ועמידה בכללי האתיקה ובדרישות חוק האזנת סתר, מאפשר לסיקורית חקירות לדלות עבורכם מידע יקר ערך ושפע ראיות קבילות שישרתו אתכם בבית המשפט.

   

  המציאות מוכיחה שחקירות שאינן מצליבות מידע עם מעקבים ותצפיות, עלולות להתמוטט.

  לכן, אם אתם עומדים לפתוח בחקירה, נמצאים בעיצומה או זקוקים להשלמת חקירות לצורך אימות או הפרכת טענות, הקפידו לשלב את יכולות המעקבים והתצפיות של סיקורית חקירות בחקירה שלכם.

   

   

  חקירות אישות

  חקירות אישות הן מהחקירות הרגישות ביותר – ולא במקרה. חקירות אישות עוסקות במערכות יחסים ובבגידות בין בני זוג ולכן הן מחייבות ניסיון מקצועי רב ודיסקרטיות מלאה. במהלך חקירות אישות סיקורית חקירות מבצעת בנחישות וברגישות מעקבים דיסקרטיים ותצפיות על בן/בת הזוג החשוד/ה בבגידה ומבצעת פעולות  בכיסוי  – עד להתבררות העובדות ואישוש החשדות, או הפרכתן.

  בחקירות אישות אנו שמים גדישים על פי מזמין\ מזמינת העבודה  על מספר פרמטרים כגון: הסכמי ממון, הסכמי גירושין, חלוקת רכוש, איזון משאבים, מזונות אישה, מזונות קטינים , משמורת והסדרי ראייה, ניכור הורי, גישור, ידועים בציבור, צוואות וירושות ועוד.

   

  חשיפת בוגדים ובוגדות

  אם הבחנתם בשינוי התנהגותי אצל בן/בת הזוג, כגון היעדרויות לא מוסברות, שיחות טלפון ממושכות בהסתר או ירידה בחשק המיני, אל תתעמתו איתו. האשמה שאינה מבוססת, עלולה לפגוע באופן בלתי הפיך בקשר ביניכם, לכן פנו לסיקורית חקירות שצברה ניסיון רב בחקירות אישות ובחשיפת בגידות. באמצעות פעולות חקירה דיסקרטיות, מעקבים סמויים ותצפיות על בן/בת הזוג הנחשד בניאוף, סיקורית חקירות תספק לכם את כל ההוכחות בדבר הבגידה או תשלול את קיומה – כל זאת ללא ידיעת בן/בת הזוג.

   

  חקירה כלכלית

  חקירה כלכלית המבוצעת ע"י סיקורית חקירות ומשולבת במעקבים ותצפיות, היא כלי אפקטיבי לאיסוף נתונים אודות היכולת או ההתנהלות הכלכלית של הנחקר במישור האישי והעסקי.

  החקירה הכלכלית אפקטיבית בשלב ההיערכות לגירושין. היא מאפשרת לחשוף את היכולת הכלכלית האמיתית של בן הזוג, הסתרת נכסים ועוד. החקירה הכלכלית נפוצה מאוד גם במגזר העסקי ובעזרתה ניתן לאגור מידע עסקי על לקוחות, שותפים ומתחרים, לאתר חייבים ואת הנכסים שבבעלותם, לאסוף מידע לקראת ביצוע עיקולים ועוד.

   

  חקירה מסחרית

  חקירות מסחריות עוסקות באישוש ובהפרכת חשדות כלפי עובדים, מועמדים למשרה, ספקים, מפיצים ושותפים. חקירה מסחרית המנוהלת בדיסקרטיות ע"י סיקורית חקירות, תאפשר לכם "לישון בשקט" ולהיות בטוחים שהעסק שלכם אינו חשוף לגניבות סחורה, מעילות בכספים או דליפת מידע עסקי רגיש. באמצעות חקירה המשלבת מעקבים ותצפיות, חקירות לקוח סמוי ותשאולים, סיקורית חקירות תבדוק את הרקע או ההתנהלות של השותף המיועד ושל המועמדים לעבודה, את מהימנות העובדים והמנהלים ואת התנהלותם, תחשוף גניבות, תאתר סחורות שנגנבו מכם ותביא לידיעתכם מעשי מרמה של מפיצים וספקים שעובדים איתכם.

   

   

  איתור חייבים ונמלטים

  חייבים לכם כסף ומתחמקים מתשלום? אל תרימו ידיים. גם אם החייב בעייתי ועושה הכול כדי שלא תמצאו אותו וגם אם הוא מסתתר מעבר לים, סיקורית חקירות תעמיד לרשותכם את כל הידע, היכולות והקשרים הבינלאומיים לאיתור חייבים ונמלטים.

  לשם כך, סיקורית חקירות תיזום חקירה פרטית המשלבת מעקבים ותצפיות בארץ ובחו"ל, תוך הפעלת שותפיה העסקיים – משרדי חקירות מובילים בכל רחבי תבל, עימם היא מנהלת קשרים הדוקים. בתום החקירה, סיקורית תספק לכם דוח מהימן וקביל שישמש אתכם בבית המשפט.

   

   

  חקירות עסקיות

  בשוק התחרותי בו אתם פועלים, אין תחליף למודיעין עסקי מהימן ועדכני על המתחרים שלכם ועל חברות ומיזמים בהם אתם מעוניינים להשקיע, להיכנס כשותפים או לבצע עסקת מיזוג או רכישה. באמצעות חקירות, מעקבים ותצפיות, סיקורית חקירות "תוציא את החתול מהשק" ותספק לכם מידע יקר ערך על מאפייני החברה: החל ממצבה הפיננסי, רווחיותה והשקעותיה השונות, דרך מידע על מוצרים הנמצאים במחקר ופיתוח ועד מידע הנוגע להון האנושי של החברה.

   

  איתורים שאינם אינטרנטיים

  היכולת לבצע איתורים שאינם אינטרנטיים, היא מיומנות הנרכשת עם השנים ומאפשרת לכם לשים את ידכם על מסמכים, מידע, ראיות, חשבונות בנק סודיים, נכסים שונים ואפילו בני אדם – החל מקרובי משפחה שאבד עימם הקשר ועד עבריינים נמלטים, מטרידנים או חייבים. באמצעות עבודת חקירות קלאסית בשטח המשלבת מעקבים ותצפיות בארץ ובעולם, סיקורית חקירות תצרף את פיסות המידע, עד לאיתור המבוקש.

   

  חקירות בגין גניבות

  גניבות, מעילות והונאות בארגונים ועסקים הן תופעה נפוצה למדי. הגניבות מתבצעות הן ע"י גורמים מתוך הארגון כגון עובדים וקבלני משנה והן ע"י גורמי חוץ. אם אתם יודעים או חושדים שהארגון שלכם סובל מגניבות, סיקורית חקירות נמצאת כאן בשבילכם עם מגוון פתרונות חקירתיים אפקטיביים שישימו קץ לתופעה. במהלך החקירה סיקורית חקירות תלמד את אופי הפעילות בארגון שלכם, תנהל תצפיות ומעקבים גלויים וסמויים בזמן אמת ותאתר את מבצעי הגניבות.

  חקירות רקע

  המועמד למשרה, הלקוח הגדול, השותף הפוטנציאלי או המשקיע המיועד עושים עליכם רושם טוב במיוחד? רגע לפני שאתם מקבלים החלטה, זה הזמן לחקירת רקע יסודית המבוצעת ע"י סיקורית חקירות. חקירות רקע המשלבות מעקבים ותצפיות הפכו לכלי עבודה מבוקש בקרב ארגונים, חברות, מוסדות, משרדי עורכי דין ולקוחות פרטיים. באמצעותן, תדעו מיהו האדם או הגוף שעומד מולכם, מה היא ההיסטוריה שלו, מה ניתן להסיק ממנה בהווה והאם המידע שהוצג בפניכם שקוף ואמין.

   

  חקירות במישור הפלילי

  חקירות במישור הפלילי מציבות אינספור משימות מאתגרות, המחייבות חקירה מקצועית, נחושה ורגישה. סיקורית חקירות צברה ניסיון רב בחקירות במישור הפלילי וביניהן: סחיטה באיומים, זיופים והונאות, פריצות וגניבות, גילוי עריות, התחזות, עבירות טוהר מידות, הוצאת דיבה, שימוש בסמים ועוד. היכולת החקירתית הגבוהה של סיקורית חקירות בשילוב מעקבים ותצפיות אחר החשודים, יסייעו לכם בגיבוש התיק הפלילי.

   

  חקירות בתחום הנוער

  הורים רבים מגלים, מאוחר מדי, שהמתבגרים שלהם מנהלים עולם משלהם וחשופים להשפעות שליליות, הכוללות עישון סמים, צריכת אלכוהול, אלימות, פעילות עבריינית ועוד. אם אתם מבחינים בשינוי התנהגותי אצל המתבגר/ת שלכם, סיקורית חקירות נמצאת כאן בשבילכם. באמצעות חקירה דיסקרטית ורגישה המשלבת מעקבים סמויים, תצפיות ואיסוף מידע, סיקורית חקירות תברר את מצבו של ילדכם, תזהה את החברה בה הוא מבלה ותספק לכם מידע אמין ואובייקטיבי שיסייע לכם ליצור תוכנית טיפול, שיקום ומניעה עם מומחים לנושא.

  חקירות איתורים ומידעים

  אנו נותנים  שרותי איתורים בתחומים כדלהלן:איתורי כתובות טלפונים ניידים ונייחים ומקומות עבודה, איסוף מידעים ומידענות  באמצעות חוקרים בכיסוי ודיבוב הכוללים:איתור  נדל"ן מלא, סניפי בנקים כולל מצב עו"ש ואובליגו, איתור חסכונות, איתור כספים נזילים ואבודים, איתור כספים המושקעים בבתי השקעות, איתור ספקים ולקוחות, איתור אנשים שאבד עימם הקשר, איתור הורים ביולוגיים, איתור נעדרים, איתור פוליסות ביטוח כולל: ביטוחי רכב וביטוחים אלמנטרים, ביטוחי חיים, פוליסות מנהלים, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקופות גמל.

  שרותים נוספים הניתנים באמצעות סיקורית חקירות

  שרותי פוליגרף אישיים ותעסוקתיים, בדיקות גרפולוגיות אישיות ומשפטיות,חקירות בתחום זכויות יוצרים קניין רוחני סמני מסחר ומותגים, איתור תיקים משפטיים אזרחיים(תובע נתבע) איתור צוואות יורשים וירושות,חקירות עוקץ והונאה, חקירות מחשב וסייבר הגנתי והתקפי על פי חוק,מניעת גניבות ממעסיקים, חקירות לצורך איתור עובדים מדליפי מידעים חסוים ופטנטים לחברות מתחרות, ניטור ובדיקות האזנות סתר,מכירת תוכנות תיעוד \ ריגול  ספייפון לטלפונים ניידים מסוג אנדרואיד לצורך הגנה על קטינים, מכירת ציוד חקירות בילוש ומודיעין   כולל – מצלמות זעירות אוודיו וידיאו, מכשירי צילום והקלטה מוסלקים, מכשירי GPS,  מכשירי האזנה, מכירה והתקנת ציוד בטחון ובטיחות,חקירות חקלאיות, מניעת גניבות חקלאיות, בדיקות מקיפות בכל הרשמים לגווניהם השונים, בדיקות בבנק ישראל, בדיקות ברשויות האכיפה, בדיקות במכס, בדיקות במנהל מקרקעי ישראל, בדיקות בכל בתי המשפט בישראל, בדיקות בהוצל"פ, כנ"ר פש"ר, בדיקות חדלות פירעון, חקירות מקיפות לצורך איתור הברחות כספים ונכסים בתנועות סיבוביות לצד ג' עד מעגל שלישי, חקירות יכולת ואיתנות כלכלית, חקירות בתחום דיני עבודה.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל התחייבות כספית עד שעה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או שלחו הודעת ווטספ, או שלחו SMS, או שלחו אימייל.

  חקירה כלכלית – הדרך היעילה לאיתור מידע כלכלית
  סיקורית – המומחים בחקירות כלכליותהחקירה הכלכלית הפכה בשנים האחרונות לכלי אפקטיבי, המסייע לחברות, לעסקים ולאנשים פרטיים לתבוע סכומים מחייבים, לבטל הליכי פשיטת רגל של חייבים בעלי רכוש ונכסים, לבדוק חשדות למעילה בעסק, לזרז הליכי הוצאה לפועל ולבחון את חוסנו הכלכלי של לקוח או ספק, בטרם ביצוע התקשרות עסקית.
  השימוש בחקירה כלכלית נפוץ מאוד גם בסוגיות משפחתיות רגישות: במקרי בגידה או גירושין בהם קיים חשד שאחד מבני הזוג מסתיר נכסים משותפים, או בעת פטירת קרוב משפחה שעשוי להיות בעל נכסים וכספים שהיקפם ומיקומם לא ידוע.
  מהי מטרת החקירה הכלכלית?
  בתחום העסקי, חקירה כלכלית המתנהלת במקצועיות, תאפשר לכם לדעת האם החייב מסוגל לשלם את חובותיו, מהי העלות והתועלת הצפויה בשכירת עורך דין לצורך הגשת תביעה ומהו התזמון הנכון לפניה לערכאות משפטיות. חקירה כלכלית בתחום האישי, תחשוף בפניכם את כל הרכוש בו מחזיק בן זוגכם ללא ידיעתכם.
  חקירה כלכלית המתנהלת בדיסקרטיות, תאתר את הנכסים ואת מקורות ההכנסה של הנבדק בארץ ובחו"ל ותספק לכם מידע כלכלי יקר ערך אודותיו. עם זאת, חקירה כלכלית היא חקירה מורכבת, רגישה ומסועפת, המחייבת ניסיון עשיר בתחומי החקירות, ידע רחב בתחומי הכלכלה, המיסוי, המשפט והכספים ורשת חוקרים חובקת עולם – וכאן, סיקורית חקירות נכנסת לתמונה.
  סיקורית – המומחים בחקירות כלכליות
  סיקורית חקירות הוקמה בשנת 1980 ע"י יצחק מאיר, קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות ובוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מאוניברסיטת בר אילן. המשרד פועל ברישיון משרד המשפטים, חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל ועוסק בתחומי החקירות הכלכליות, המעקבים והתצפיות בארץ ובחו"ל. בין לקוחות המשרד נמנים לקוחות פרטיים, משרדי עורכי דין, רשויות מקומיות וחברות מכל מגזרי המשק.
  סיקורית חושפת את כל האמת הכלכלית
  חקירה כלכלית המתבצעת ע"י סיקורית חקירות, מתחילה בתכנון לפרטי פרטים, ביצירת סיפורי כיסוי אמינים ובהיערכות קפדנית המאפשרת ניהול חקירה דיסקרטית ואפקטיבית. החקירה כוללת מחקר מעמיק במאגרי מידע, בדיקות שטח, מעקבים, תשאול בכיסוי, דיבוב המקורבים לנבדק ושיחות בכיסוי עם בני המשפחה להשלמת הפרופיל הכלכלי.
  באמצעות חקירה כלכלית סמויה המשלבת מעקבים ותצפיות ונעזרת בטכנולוגיות מעקב מתקדמות, צוות סיקורית מתחקה אחר פעילותו והתנהלותו הכלכלית של הנבדק בארץ ובעולם ואוסף עבורכם מידע אמין וקריטי אודות נכסים ברי-מימוש שיתרמו להצלחת ההליכים המשפטיים, כגון:
  כתובת מגורים עדכנית וכתובות מגורים קודמות
  עיסוק הנבדק ומקורות הכנסותיו
  כלי רכב הרשומים על שמו או נמצאים בשימושו, כולל כלי צמ"ה, כלים ימיים ואוויריים
  נכסי דלא-ניידי שבבעלותו – כולל גוש חלקה ושטרי מכר
  חשבונות בנק פעילים ורדומים בארץ ובחו"ל
  האם הנבדק מוגדר כלקוח מוגבל בבנקים
  היסטוריית צ'קים חוזרים
  חובות לחברות אשראי, לבנקים, לשוק האפור ולאנשים פרטיים
  זכויות כספיות וקצבאות העומדות לרשות הנבדק בחברות ביטוח ובבתי השקעות
  ירושות קיימות או עתידיות
  סריקות לאיתור תיקים בכל בתי המשפט בארץ, בהוצאה לפועל, בכונס הרשמי (כנ"ר) ופשיטות רגל (פש"ר)
  תביעות פליליות
  תביעות אזרחיות בביהמ"ש בהם תבע הנבדק צדי ג' או בהן נתבע הנבדק
  עיקולים
  נכסים מוברחים – העברת זכויות לקרובי משפחה לשם מניעת עיקולים
  מקורות הכנסה נוספים המוסתרים ע"י הנבדק – כולל הרמת מסך מודיעינית
  איתור לקוחות וספקים עימם הנבדק מקיים קשרים עסקיים
  המידע הנאסף ע"י חוקרי סיקורית הינו בהתאם לדיני הראיות ודרישות החוק והוא משמש כראיה קבילה בבית המשפט. בתום החקירה הכלכלית, צוות סיקורית חקירות יגיש לכם דו"ח מפורט ובו המלצות שיסייעו לכם להשיג את מטרתכם, קרי: לחייב את הנבדק לעמוד בחוזה שחתם עמכם, להשיב לעצמכם חובות, לממש המחאות ללא כיסוי ולקיים פסקי דין שנפסקו לטובתכם, או לחילופין, המלצה להימנע מצעדים משפטיים כנגד נבדק חסר אמצעים.
  חקירה כלכלית בתהליך גירושין
  גירושין הוא תהליך מורכב במישור הרגשי ולא פחות מזה, במישור הכלכלי. במקרים מסוימים, בן הזוג האחראי על ההון המשפחתי צופה שהקשר הזוגי עומד להסתיים, מנצל את חוסר המעורבות של בן זוגו בענייני הכספים ו"מבריח" מבעוד מועד רכוש משותף, על מנת להשאיר את החלק הארי של הרכוש ברשותו. כך הוא מונע חלוקה שווה של הרכוש המשותף ואף יוצר מצג שווא של רכוש מועט, המשחק לטובתו בעת קביעת דמי המזונות לבן/בת הזוג ולילדים, משמורת והסדרי ראייה.
  רוצים להבטיח את עתידכם הכלכלי לאחר הפרידה ולדעת כבר היום, האם קיים הון ורכוש ששייך גם לכם? חקירה כלכלית ע"י סיקורית חקירות תאפשר לכם לחשוף את כל התמונה אודות היקף הנכסים שצברתם במהלך שונות נישואיכם ולדעת מהן מקורות ההכנסה של בן הזוג, חסכונות קצרי טווח ופנסיוניים הקיימים ברשותו, נכסי נדל"ן שרכש ללא ידיעתכם ועוד.
  במסגרת החקירה הכללית, מומחי סיקורית יהפכו כל אבן ויאתרו כל הברחת רכוש שבוצעה ע"י בן זוגכם, בארץ ובעולם, יוכיחו את דבר קיומו ויביאו אותו כראיה לבית המשפט אשר דן בתיק הגירושין:
  העברת רכוש כמתנה לבן משפחה או חבר
  רישום נכסים על שם בן הזוג החשוד בהברחה – ללא ידיעתכם
  העברת כספים לחשבונות בחו"ל הרשומים על שם בן זוגכם בלבד
  העברת בעלות לפעילות עסקית והעברת מניות לחשבון נאמנות שבוצעה ע"י בן הזוג
  הפחתת הרווחיות בעסק כתוצאה מפעילות עסקית פיקטיבית של בן הזוג
  יצירת חובות פיקטיביים, המקטינים את שווי הרכוש המוצהר
  חקירה כלכלית יסודית מתחילה בסיקורית
  מעוניינים לפתוח בחקירה כלכלית נגד חייב או נגד בן זוגכם?
  בפגישת ייעוץ בסיקורית חקירות, העוסקת בחקירות כלכליות מורכבות ומורחבות מזה 40 שנה ומקיימת שיתופי פעולה פוריים עם משרדי חקירות בארץ ובחו"ל, נגדיר יחדיו את מטרות החקירה הכלכלית, את היקפה ואת אופייה בהתאמה אישית לצרכים שלכם: החל מחקירה לאיתור חייב,
  או מיפוי הנכסים שבבעלותו ועד חקירה חובקת עולם, בה משולבים גורמים פיננסיים ומשפטיים.
  כללי:
  יצחק מאיר חוקר פרטי סיקורית חקירות.
  טל' נייד 053-6202089.
  טלפקס 03-9646198.
  *אימייל: itzik167@walla.co.il
  *סוגי חקירות: ביצוע כל סוגי החקירות הפרטיות, בילוש, מעקבים ותצפיות,חקירות כלכליות מורחבות ומורכבות, איסוף מודיעין שטח, הפעלת סוכני איסוף,חקירות מודיעין עסקי, חקירות מודיעין תחרותי ועוד..
  *זמני פעילות החוקרים: 7 / 24.
  *זמני פעילות המשרד: א- ה 1900-0900.
  יום ו' 1700-0900.
  *אזורי פעילות: בכל הארץ ובחו"ל.
  *רשיונות: רשיון חוקר פרטי ורשיון ניהול משרד חקירות.
  התאגדויות: חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל.
  חוקרי המשרד: חוקרי משרדנו יוצאי מערכות הבטחון לגווניהם השונים, בעלי ידע וניסין רב שנים בין השאר בתחום הטכנולוגי דיגיטאלי נושאים ברשיון חוקר פרטי ורשיון משרד חקירות פרטיותמטעם משרד המשפטים.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי מעקבים

   הצורך בחוקר פרטי עולה מסיבות שונות. פעמים רבות החקירה כוללת ביצוע מעקבים. מעקב במסגרת חקירה פרטית כולל מגוון פעולות ותהליכים...

   חוקר פרטי - חקירות כלכליות

   חקירות כלכליות הן חקירות המנוהלות על ידי חוקרים ומומחים כלכליים על מנת לאסוף, לנתח ולבחון מידע כלכלי בקשר לאדם או...

   חוקר פרטי בחיפה

   חוקר פרטי הוא מומחה המתמקד באיסוף מידע על אדם או אירוע באופן סמוי ומוסתר. מטרתו העיקרית של החוקר הפרטי היא...

   חוקרים פרטיים בצפון

   צורך בחוקרים פרטיים בצפון קיים בעקבות מגוון מצבים שונים. הצורך בחקירה פרטית יכול לנבוע מחשד לבגידה בין בני הזוג, מהצורך...

   חוקר פרטי מומלץ איתורים: 8 חוקרים פרטיים מומלצים ביותר ב - 2023 - אתר סיקורית

   איתורים ב"סיקורית חקירות"- כך בדיוק כל קצה חוט הופך לראיה חותכת ומנצחת במקרה בו נקלעת לסוגיה משפטית סבוכה, ונדמה כי...

   חקירות אימות גרסאות או הפרכת טענות

   חקירות המשתלבות בחקירות - חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בוגדים ובוגדות, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי,  חקירות כלכליות לעסקים...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים