לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  משרד חוקר פרטי – ספייפון – תוכנת ריגול לטלפונים מסוג אנדרואיד.

   

  ספייפון – תוכנת ריגול \ תיעוד לטלפונים מסוג אנדרואיד.

  משרדנו משכיר לתקופה של שנה   תוכנת תיעוד (ריגול)    מסוג  ספייפון לטלפונים מסוג אנדרואיד בלבד. למן התקנת התוכנה על הטלפון או אז ישנה שליטה מוחלטת על כל האפליקציות  כגון: ווטספ, פייסבוק, סקייפ, וויבר, SMS, תוכנות ניווט, תוכנות היכרויות, תוכנות רכישת מוצרים מכל סוג, פרטים אישים, שליטה על יומן  אישי, אינסטגרם, טיק טוק, מצלמה, וויז, מפות גוגל, טלפון  – כניסות ויציאות, ערוצי טלוויזיה, אימייל – דואר אלקטרוני, רשמקול, שיחות מוקלטות, הקלטה וצילום של חלל חדר גם כאשר המכשיר כבוי, אינטרנט, אפליקציות מוזיקה, סורק מסך, מסנג'ר, כל  סוגי הצ'אטים, פנגו, סלו, גאט טקסי  ועוד..

  למותר לציין, כי תוכנת התיעוד (ריגול)  ספייפון מיועדת אך ורק לצורכי השגחה על קטינים עד גיל 18.  אנא  מכם אל תעברו על חוק האזנות סתר, עשו בתכנה שימוש מושכל לצורכי הגנה בלבד שאם לא כן אתם צפויים לכל העונשים הקבועים בדין הפלילי ביחס למי שעובר עבירת האזנת סתר!

   

  איך תגלו ומה תעשו אם בני הזוג בוגדים?

  יצחק מאיר, מנהל ובעלים של "סיקורית חקירות", חושף מה הם סימני האזהרה לבגידה, איך שומרים על הזכויות הכלכליות, למה ומתי זה קורה, ואיך בדיוק לנהוג, ברגע שעולה החשד. המדריך המלא:

  חקירות מעמד אישי, המכונות גם "חקירות אישות", התמקדו בעבר בחקירת בגידות של בני זוג שנחשדו בקיום רומן מחוץ לנישואין, או בניהול "חיים כפולים". בשנים האחרונות התרחב השימוש בחקירות מעמד אישי וכיום הן משמשות גם ככלי חקירתי יעיל במישור הכלכלי, במצבים בהם מתעורר חשד כי בן הזוג שמתכנן בסתר לפרק את הנישואין ומבצע "הברחת נכסים". במקרים שכיחים אלו, בן הזוג מסתיר רכוש וכספים, רושם נכסים על שמו בלבד ומבצע פעולות נוספות המפחיתות את היקף הרכוש המשותף – כל זאת לקראת חלוקה עתידית של הרכוש, קביעת דמי מזונות, משמורות והסדרי ראייה.
  סוד ההצלחה
  חקירות אישות, הן במישור האישי והן במישור הכלכלי, הן חקירות רגישות ביותר ורוויות יצרים, המחייבות את בן הזוג שחש פגוע, לפתוח את ליבו, לחשוף את חייו האישיים בפני החוקר ולהכיר בכישלון מערכת היחסים שטיפח מזה שנים. לכן, לניסיון ולאמפתיה שמגלה החוקר, לדיסקרטיות המלאה, לסיפורי הכיסוי היצירתיים שהוא טווה ולטכנולוגיות המעקב והתצפית המתקדמות אותן הוא מיישם, משמעות קריטית להצלחת ההליך החקירתי.
  מי שמנוסה לגלות את האמת בתיקים כאלה הוא יצחק מאיר ששימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן. היום בעלים ומנהל של "סיקורית חקירות".
  בהיותו בשרות סדיר וקבע, יצחק טיפל בתיקים קשים במיוחד: תיקי הטרדות מיניות ואונס, גניבות ומעילות של מיליונים מכספי צה"ל, תיקים סבוכים ומרתקים שזכו להדים רבים בתקשורת, זו אף זו, יצחק טיפל בבעיה שהתעצמה בישראל של שימוש וסחר בסמים בשיתוף ארגוני פשיעה כמו גם בתיקי הרג והתאבדויות במהלך אימונים, תיקי קבלה ומתן שוחד מרמה והפרת אמונים, גניבות אמל"ח על ידי חיילי צה"ל ומכירתו למשפחות פשע ולאויב, גניבות כלי רכב ומכירתם לפירוק בשטחי יהודה ושומרון, הקמה וניהול צוותי חקירה מיוחדים, בחינת תיקים בטרם העברתם לפרקליטות הצבאית, הדרכה והכוונת חוקרי מצ"ח לחקירות בכיסוי ודיבוב, השתלת חוקרי מצ"ח סמויים במערכות צה"ליות מתוך מגמה לשאוב מידע ולמנוע פשעים ועוד..

  תיקים סבוכים ומרתקים שזכו לכיסוי תקשורתי נרחב. יצחק מאיר

  תיקים סבוכים ומרתקים שזכו לכיסוי תקשורתי נרחב. יצחק מאיר
  (באדיבות יצחק מאיר)
  מיד עם שחרורו מצה"ל, ייסד יצחק מאיר את המשרד "סיקורית חקירות" והחל לספק שירותים לחברות ביטוח בתיקי הונאות, הוא ניהל וביצע תיקים כלכליים עבור רוב הבנקים בישראל לאיתור כספים ורכוש של חייבים לצורכי עיקולים, במהלך השנים למד היטב את הדין האזרחי ומאז הוא מטפל במגוון רחב של חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי, תיקי מעקבים ותצפיות – עסקיים מסחריים וכלכליים, תיקי מעקב אישיים, תיקי מעקב ותצפיות בתחום האישות לצורך גילוי וחשיפת בגידות ועוד..
  כיום משרד סיקורית נותן שירותי חקירות פרטיות – מעקבים ותצפיות לאנשים פרטיים, עורכי דין, חברות, עסקים, ארגונים, עיריות, מועצות מקומיות, מוסדות, ועמותות.
  חוקרי סיקורית
  כל החוקרים בחברת "סיקורית חקירות" הם בעלי רישיון חוקר פרטי, רובם אף מחזיקים ברשיון לקיום וניהול משרד לחקירות פרטיות, הם מקצועיים בתחומי פעילותם, שרתו בעבר במערכות ביטחוניות בארץ ובחו"ל בתפקידי: מודיעין קרי, מפעילי מערכות לצורך שאיבת מידעים, חוקרי מצ"ח, חוקרי משטרת ישראל, בתפקידי חקירות הונאה, חוקרים בתחום קבלה ומתן שוחד מרמה והפרת אמונים, חוקרים מתשאלים בעדויות חתומות, חוקרי שב"כ, בלשים מקצועיים, חוקרי איסוף מודיעין שטח, חוקרי סייבר הגנתי והתקפי, חוקרים מומחים בחקירות בכיסוי ודיבוב לצורך שאיבת מידעים ועוד…
  כל נושאי התפקידים ב"סיקורית חקירות" חברים בלשכת החוקרים פרטיים בישראל ופועלים על פי חוק חוקרים פרטיים, בהתאם לאתיקה של המקצוע ומקפידים לשמור על החוק האזרחי והפלילי כאחד!
  חברויות בינלאומיות: מנהל ובעל המשרד יצחק מאיר ורוב החוקרים ב"סיקורית חקירות" חברים בארגון הבלשים הבינלאומי היוקרתי המונה כיום כ- 1000 משרדי חקירות מקומיים ב – 100 מדינות.

  כשיש חשד לבגידה פונים ל"סיקורית חקירות".

  כשיש חשד לבגידה פונים ל"סיקורית חקירות".
  (יח"צ)
  שיתופי פעולה
  משרד סיקורית חקירות עובד בשיתופי פעולה עם משרדי חקירות בישראל כמו גם עם משרדי חקירות מקומיים בחו"ל.
  משרד סיקורית חקירות והבעלים יצחק מאיר הסבירו לנו למה נכון לפנות דווקא אליהם כשיש חשד לבגידה והם אף הסכימו לשתף אותנו בסודות המקצוע, בין היתר כשהם חושפים כאן לראשונה את המדריך המלא לסיבות לבגידות בחיי הנישואים ומה עושים בדיוק אם וכאשר מתעורר החשד.
  סיקורית איתכם, ברגישות ובנחישות
  "סיקורית חקירות" היא מהחברות המנוסות בשוק וכשמדובר בחקירות בנושאים אלה, נדרש שילוב של ניסיון, יכולות ורגישות. חשוב להדגיש שחקירות אישות הן מהחקירות הרגישות ביותר – ולא במקרה. חקירות אלה עוסקות במערכות יחסים ובבגידות בין בני זוג ולכן הן מחייבות ניסיון מקצועי רב ודיסקרטיות מלאה. במהלך חקירות אישות "סיקורית חקירות" מבצעת בנחישות וברגישות מעקבים דיסקרטיים ותצפיות על בן/בת הזוג החשוד/ה בבגידה ומבצעת פעולות בכיסוי – עד להתבררות העובדות ואישוש החשדות, או הפרכתן."
  חשיפת בוגדים ובוגדות
  אם הבחנתם בשינוי התנהגותי אצל בן/בת הזוג, כגון היעדרויות לא מוסברות, שיחות טלפון ממושכות בהסתר או ירידה בחשק המיני, אל תתעמתו איתו. האשמה שאינה מבוססת, עלולה לפגוע באופן בלתי הפיך בקשר ביניכם, לכן פנו אל "סיקורית חקירות", שצברה ניסיון רב בחקירות אישות ובחשיפת בגידות. באמצעות פעולות חקירה דיסקרטיות, מעקבים סמויים ותצפיות על בן/בת הזוג הנחשד בניאוף, סיקורית חקירות תספק לכם את כל ההוכחות בדבר הבגידה או תשלול את קיומה – כל זאת ללא ידיעת בן/בת הזוג.
  חקירה כלכלית בגירושין
  מעקבים ותצפיות לצורך גילוי וחשיפת בגידות
  במהלך חיי הנישואין, אין זה מפתיע לגלות כי זוגות רבים פותחים חשבונות בנק משותפים ומתחילים את חייהם המשותפים באהבה, כבוד וחיבה. זאת, מבלי לחשוד כלל במצב בו בעתיד יתגלו בעיות וקשיים בחיי הנישואין. וכך, כשמגיע הרגע בו מערכת היחסים מסתיימת ואתם מחליטים להתגרש רבים מכם עשויים להיות מופתעים, בין השאר מכיוון שאינם יודעים כמה בן או בת הזוג משתכרים, מה הם הנכסים שאינם בבעלות משותפת וכיצד ניגשים לכל נושא חלוקת הרכוש. פניה אל סיקורית חקירות בנושא "חקירה כלכלית גירושין", תהיה זו אשר תחשוף בפניכם את האמת במלואה ותאתר את נכסיו וחשבונות הבנק – של הצד השני באופן מקצועי, דיסקרטי ובמיומנת מוחלטת.
  חשיפת נכסים מוסתרים
  חלק בלתי נפרד מהליך הגירושין כולל את חלוקת הרכוש של בני הזוג.
  על מנת להבטיח את העובדה כי כל הנכסים והכסף של הצד השני יוצגו בצורה כנה ומוחלטת, מומלץ לבצע "חקירה כלכלית גירושין".
  סוג חקירה זה, יתאר עבורכם את כל ההון והנכסים של הצד השני, על מנת להבטיח את העובדה כי כל הקלפים יהיו מונחים וחשופים בעת חלוקת הרכוש.
  אל תתנו למרמה ושקרים, למנוע מכם מלקבל את מה שמגיע לכם, כל זאת במידה והצד השני מנסה להסתיר את רכושו ונכסיו במהלך טרום הגירושין, או שפועל הוא להבריחו לצד ג'. לפיכך, חשוב יהיה לחשוף את העובדה הזו ולהציגה בפני עורך הדין המייצג אתכם, כמו גם המגשרים ובתי המשפט.
  הבטיחו את הטיפול המקצועי, המהיר והאיכותי בנושא וצרו בהקדם האפשרי קשר עם "סיקורית חקירות" – המומחים בחקירות כלכליות מורכבות – מזה כארבעה עשורים.
  חשוב להבין מה הם הגורמים לבגידות בחיי הנישואין וכיצד לפעול במקרה של חשד לבגידה, מה לעשות, או לא לעשות!
  "לא תנאף" הציווי שמלווה אותנו משחר ההיסטוריה הפך מזמן להמלצה בלבד… סקרים שנערכו בשנים האחרונות בקרב זוגות שנשואים 5 שנים ומעלה, מעידים שכ-85% מהישראלים, נשים וגברים כאחד, שקלו לבגוד או בגדו בפועל בבן זוגם. מה הן הסיבות לבגידה? כיצד עליכם לפעול במקרה בגידה ובאיזה שלב רצוי לשכור חוקר פרטי.
  פגשתם את אהוב/ת ליבכם, נדרתם נדרים תחת החופה בעיניים נוצצות מהתרגשות והנחתם שאתם עומדים לחיות יחד לנצח בעוני ובעושר, בחולי ובבריאות. אך לחיים יש תוכניות משל עצמם וזוגות רבים מגלים שחיי הנישואין הם משימה לא פשוטה ושהמדרון שמוביל לבגידה, חלקלק למדי. יש לציין שבגידות נשים ובגידות גברים: המניעים שונים אבל, התוצאה זהה.

  "נשים וגברים בוגדים מסיבות שונות". מגיש יצחק מאיר

  "נשים וגברים בוגדים מסיבות שונות". מגיש יצחק מאיר
  (יח"צ)
  נשים וגברים בוגדים מסיבות שונות!
  הן שונות ומשונות, אך המניעים שעומדים מאחורי הבגידה הגברית לבגידה הנשית, שונים באופן מהותי. "בעוד שבמרבית המקרים הגברים בוגדים כתוצאה מסקרנות או חסכים מיניים" מסביר יצחק מאיר, חוקר פרטי והבעלים של סיקורית חקירות. "הבגידה בקרב נשים מתחילה לרוב במפגש אקראי בעבודה, בחוג או בטיול ונובעת מסיבות רגשיות, כגון בדידות, חוסר פירגון מצד בן הזוג ודעיכת האהבה. מסיבה זו, נשים נוטות להיקשר רגשית למאהב".
  הסיבות לבגידות
  מאז ימי האדם הקדמון ועד ימינו, נחשב המבנה הזוגי כבסיס לחברה בריאה ובטוחה, המספקת לחבריה מזון, הגנה ואפשרות לריבוי טבעי. עם זאת, למרות שהרומנים והבגידות מחוץ לנישואין נחשבו מאז ומתמיד לחטא, הם מלווים את החברה האנושית מיומה הראשון.
  אז מה מניע אותנו לבגוד?
  ביקשנו מיצחק מאיר ומצוות סיקורית חקירות, שניהלו אינסוף חקירות אישות ומעקבים רבים לגילוי וחשיפת בני זוג המנהלים רומן מחוץ לנישואין או חיים כפולים, לציין מה הם הגורמים המרכזיים לבגידות והרי הם לפניכם:
  1. פתח מילוט מחיי נישואין כושלים
  לעיתים, ניהול רומן מחוץ לנישואין הוא תסמין המעיד על חיי נישואין כושלים ובאמצעותו בן הזוג פועל ל"פירוק החבילה" אחת ולתמיד. במרבית המקרים, הבגידה הראשונה היא "בלון ניסוי" המאפשר לבן הזוג הבוגד "להרגיש את השוק" ולדעת האם הוא עדיין זוכר כיצד לחזר, להתאהב ולכבוש!
  2. בגידה כנקמה בבן הזוג
  חיי נישואין הם מסע אתגרי המציב בפני בני הזוג קשיים רבים. עם זאת, רבים מהזוגות הנשואים אינם יודעים להביע רגשות שליליים, לפרוק אותם בפני בן הזוג ולטפל בהן באמצעות ייעוץ מקצועי. כתוצאה מכך, רמת התסכול מהתנהגות בן הזוג מתעצמת לאורך השנים וחוסר שביעות הרצון מהקשר הזוגי מובילה לנקודת אל חזור: בגידה המהווה פיצוי ומספקת לבוגד מענה לכל החסכים. בחלק מהמקרים, מטרת "בגידת הנקמה" נובעת מחשד אמיתי או מדומיין לבגידה של בן הזוג השני.
  3. בגידה למניעת קירבה
  מתברר שאנשים החוששים מקרבת יתר ומאובדן הזהות שלהם בקשר הזוגי, נוטים להתרחק מבחינה נפשית מבן/בת הזוג, ליזום קונפליקטים ומריבות בתחום מסוים של החיים וכך להכין את הקרקע לבגידה שתרחיק אותם מהקרבה שממנה הם כל כך חוששים.
  4. בגידת הדחף הטבעי
  בגידה האופיינית בעיקר לגברים. לרוב, בגידה זו אינה נובעת מחסכים בחיי הנישואין, אלא ברצון תמידי לכבוש כמה שיותר נשים. נשים לעומת זאת, נוטות לבגידה בבן הזוג דווקא בתקופת הביוץ, בה הפוריות שלהן בשיאה והטבע מעודד אותן למצוא שותף עם גנים טובים יותר מאלה של בן הזוג שלהן.
  5. בגידה כתוצאה מהקן המתרוקן
  לאורך שנות הנישואים, בני הזוג עסוקים בגידול הילדים ובפיתוח קריירה. אך כשהילדים גדלים ועוזבים את הבית, או אז, בני זוג רבים מגלים שהזוגיות והקשר האינטימי התרוקנו מתוכן. במקביל, מתעצם אצלם הצורך לחוות שוב את ההתרגשויות שחוו בנעוריהם ומכאן הדרך לבגידה קצרה מתמיד.
  6. בגידה כתוצאה ממשבר אישי
  השורה "החיים הם לא סרנגה לא הכל חלק…" מהשיר של טונה, משקפת היטב את העליות והמורדות שחווים בני זוג במהלך חיים הנישואין. כשאחד מבני הזוג חווה משבר אישי כתוצאה ממשבר גיל, ריקנות פנימית, חוסר מימוש עצמי, פיטורין, יציאה לגמלאות, לידת ילד ראשון או אבל על הורה שנפטר, הוא עלול למצוא מפלט ברומן מחוץ לנישואין.
  7. בגידה כתוצאה משחיקה בזוגיות
  שנות הנישואין הרבות עושות את שלהן. התשוקה נעלמת, השגרה גוברת ותשומת הלב זה לזה פוחתת. במצב זה, הרצון לחוות ריגושים חדשים ולהרגיש מושכים ונחשקים כמו פעם, עלול להוביל לבגידה. לעיתים, הבגידה נעשית כדי ליצור מראש "רשת ביטחון" מפני תחושת הבדידות שממנה כל כך חוששים – גם אם היא עדיין לא מורגשת בחיי הנישואין ולעיתים מטרתה היא רק לעורר את קנאת בן הזוג.
  איך לנהוג כחושדים?
  חשוב שתזכרו שמרגע זה, כל מה שתעשו ולא פחות חשוב: לכל מה שלא תעשו, תהיינה השלכות מרחיקות לכת על עתידכם האישי והמשפטי.
  הכללים הבאים שנכתבו עבור נשים אך נכונים באותה מידה עבור גברים, יאפשרו לכם לשלוט בסיטואציה ולשמור על כל האפשרויות פתוחות: לעזוב את בן הזוג, או לשמור על מסגרת הנישואין ולפתור יחד את המשבר.
  1. לא להתעלם
  חושדת כי בן הזוג בוגד בך? אל תעצמי עיניים ואל תדחיקי את המצב הבעייתי. התעלמות זו תיצור מצג שווא של הסכמה שבשתיקה וככל שתקופת הבגידה תהיה ארוכה יותר, כך יפחתו הסיכויים לשיקום הקשר ביניכם.
  לכן, היעזרי בחוקר פרטי מקצועי בעל ניסיון עשיר והצלחות בתחום חקירות אישות, עם יכולות מוכחות לגלות באמצעות מעקבים ותצפיות מעשה: בגידה, מעשה כיעור, מראית עין, וניאוף – כדי לדעת בוודאות אם החשד שלך מוצדק, אספי הוכחות והגדירי לעצמך תוכנית פעולה.
  2. לא לאפשר לכעס לנהל אותך
  הלם, כעס ושאיפה לנקמה הן תחושות טבעיות במצב שיש חשד לבגידה של בן הזוג. במקרים רבים תחושות אלו באות לידי ביטוי בדרישה מבן הזוג לצאת מהבית, או בעזיבה מרצון של בן הזוג הנבגד, שלא יכול לשאת את המצב!
  אם את חושדת כי בן זוגך בוגד בך: שמרי על שגרת החיים ושכרי חוקר פרטי שישלים עבורך את המידע החסר באמצעות חקירות ומעקבים שיאששו או יבטלו את החשדות שלך. אם אכן יימצא כי בן זוגך בוגד, או אז, החוקר הפרטי ירכז את כל ההוכחות והראיות לבגידה ואלה ישרתו אותך לצורך קבלת החלטה מושכלת ונקיטת הליכים נכונים ומתוזמנים היטב.
  3. להשאיר את הכביסה המלוכלכת בבית
  הבטן מלאה ואת מרגישה שאת חייבת לספר לחברה קרובה על החשד לבגידה, או לשתף אותה בהוכחות לבגידה? אל תעשי זאת! יש לכך כמה סיבות: לעולם אינך יכולה להיות בטוחה שהחדשות המסעירות לא יודלפו לבן הזוג הבוגד אשר יטשטש את צעדיו. כמו כן, אם בהמשך את ובן זוגך תצליחו להתגבר על המשבר ולהתפייס, "אות הקין" של הבגידה ימשיך לרחף מעליכם בארוחות המשפחתיות ובכל המעגלים החברתיים שלכם.
  4. לתזמן את העימות עם בן הזוג
  רוצה לעמת את בן הזוג הבוגד עם העובדה שאת יודעת על הבגידה? תזמני את מועד השיחה עם בן הזוג הבוגד בתיאום עם החוקר הפרטי המלווה אותך. כך לא תשבשי את החקירה ותגיעי לעימות כשאת מחזיקה בכל ההוכחות וברשותך תוכנית פעולה סדורה ומטרות מוגדרות. הציגי לבן זוגך את ההוכחות שאספת והקשיבי לתגובתו ולתוכניות שלו בנוגע למאהבת וכך תוכלי לקבל החלטה מושכלת לאן פניכם מועדות.
  5. לא לפתח אובססיות
  אל תבזבזי אנרגיה על האישה האחרת ועל מה שקרה בינה לבין בן זוגך אל תזכירי את שמה בשיחות עם בן הזוג, אל תתעמתי איתה ישירות ואל תטרידי אותה. מהלכים אלו עלולים לחזק את הקשר ביניהם וגם להוביל אותה להגשת תלונה נגדך במשטרה. זכרי, כי האישה האחרת היא לא הנושא ושהמטרה שלך היא להחזיר את חייך למסלול הנכון ביותר מבחינתך: שיקום הקשר הזוגי או גירושין.
  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל התחייבות כספית עד שעה ראשונה, התקשרו עוד היום למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר:
  יצחק מאיר חוקר פרטי, סיקורית חקירות
   
   
   
   
   
   
   
   

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות צרו קשר 053-6202089

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים