לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  משרד חקירות – חקירת עובדים שסרחו

  העסק שלכם שוקק חיים, המחזורים גדלים אבל משהו לא מסתדר עם הכספים? יש לכם חוסרים לא מוסברים במלאי? ואולי המתחרים שלכם יודעים בדיוק מה קורה אצלכם בחברה? ייתכן שבקרב העובדים שלכם מסתתר עובד לא אמין, הגונב כסף וציוד או מדליף מידע עסקי יקר ערך. אל תחכו! אתרו עוד היום את העובדים שסרחו -עם סיקורית חקירות. החקירה הסמויה תכלול מעקבים, תצפיות ומכשור טכנולוגי מתקדם ותאפשר לכם לאסוף ראיות, לזהות את העובדים שסרחו ולפעול נגדם במישור המשפטי.

  למותר לציין כי לא מעט  בעלי עסקים, חברות, ארגונים, או מנהלים בכירים ברמת מנכלים,  שמים דגשים רבים  על "צמיחה כלכלית"  ברם, פחות מידי  על מניעת פחת,   או אובדן רווחים או פגיעה במוניטין כתוצאה מגניבות, מעילות והונאות עובדים.  לעתים, נמנעים  הם  אף  מהגנות על  קניין רוחני סמני מסחר ומותגים כמו גם לא עושים  דיו על מנת למנוע   גניבות ופטנטים  מתוך מחשבי החברה והעברתם  ע"י העובדים    לחברות מתחרות.

  זו אף זו, מחלקות  משבי אנוש מסתפקות במבחני אמינות ובדיקות פוליגרף בעת קבלת  עובדים  חדשים, ברם, לאחר שאותם עובדים צברו וותק וניסיון לכאורה, א אז, איתרגו אותם  ומשכך חלקם אינם  חווים כל איום על מעמדם ופרנסתם וקל לפתותם  בקבלת שוחד   וגניבות של ממש תמורת ביצוע פשעים בתוך הארגון, רוצה לומר   שאיבת כספים והעברתם בתנועות  סיבוביות לצדי ג' ומשם העברת הכספים לבנקים בחו"ל.  ישנם אף עובדים בתוך הארגון עצמו  שיושבים על מיידעים ופטנטים של החברה ותמורת כסף טוב וקל, מוכרים הם מיידעים אסטרטגיים ופטנטים  לחברות מתחרות! ישנם לא מעת חורים בתוך מערכות ארגוניות שאינם  מוגנים  כנדרש מבחינת מחשבים וסייבר וקל מאוד לגנוב מהם  כמפורט,  באמצעות תוכנות רוגלה ברם,  לרוב  נושא זה עובד בשיתוף פעולה של עובדים בחברה שהפכו לחפרפרות והם אלו שמעבירים מיידעים אסטרטגיים ופטנטים לחברות מתחרות.

  ישנם לא מעט מקרים בהם עובדים  גונבים ציוד משרדי  כלי עבודה  ולטעמם אלו גניבות קטנות, ממש מש קטנות,  שאף אחד לא שם לב אליהם, אולם, כאשר מחשבים גניבות אלו במצטבר, .או אז , זה כבר נזק מהותי

  יש דרך למנוע גניבות מהסוגים שפורטו  או לפחות להפחיתן   באמצעות שיחות והרצאות תקופתיות על ידי הקבטים או באמצעות חוקר פרטי חיצוני מומחה   למניעת גניבות. רוצה לומר חוקר פרטי בעל עבר עשיר בתחומים  דנן  חוקר פרטי, עם השפעה פסיכולוגית על העובדים, על מנת שיחשבו עשרות פעמים אם שווה להם להיתפס ולשלם מחיר כבד באובדן מקום עבודה ופתיחת תיק פלילי   בעטיים  עלולים הם  להיכנס לכלא  כמו גם  להישרף בשוק העבודה ולהתחיל  את פרנסתם כאילו אין להם כל  צברו רזומה.

  דרכים נוספות על מנת למנוע גניבות הן השתלת חוקר פרטי סמוי – מדובב, כעובד מן המניין אשר לאורך זמן  יצבור יחסי חברויות עם  התפוחים הרקובים בחברה, יתעד את מעשיהם באמצעות מצלמה \ מסרטת וידיאו סמויות. אמצעי הגנה נוספים הם מצלמות גלויות  במעגל  סגור. יש הסוברים כי גנבים מומחים- מדופלמים, יעשו ככל שעולה לאל ידם – לטשטש ראיות  ומצלמות גלויות לא יועילו.

  הפתרון האולטימטיבי הוא הגנות מגוונות  כגון: סייבר הגנתי, השתלת חוקר פרטי- סוכן סמוי מצויד במסרטת וידיאו סמויה,  הרצאות בנושא מניעת גניבות, פוליגרף תקופתי לרוב העובדים  מצלמות גלויות ובוודאי מעקבים ותצפיות אחר ספקים.

  לצורך יעוץ הכוונה ומתן פתרונות התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.

  טל' ישיר  053-6202089

   

   

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מחירון חוקר פרטי

   מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים. למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות...

   אינדקס חוקרים פרטיים בפריסה ארצית

   יצחק מאיר חוקר פרטי סיקורית חקירות. כתובת משרד: דוד וולפסון 20\48 ראשון לציון. טלפונים: 053-6202089, 03-9646198 אינדקס חוקרים פרטיים: אינדקס חוקרים פרטיים מאגד...

   חוקר פרטי מחירים זולים מומחה בחקירות אישות בפריסה ארצית.

    גילוי וחשיפת בגידות. כאשר עולה חשש אמתי לאמון מצד בן זוג, ישנן שתי שיטות בהן אפשר לנקוט. שיטה אחת היא לפתוח...

   חוקר פרטי מוביל

   חוקר פרטי בגידות בן הזוג מבלה שעות ארוכות בעבודה? בת הזוג מעבירה זמן רב מחוץ לבית? החשודים בבגידה שומרים על הטלפון...

   חוקר פרטי במגזר הדתי לאומי

   חוקר  פרטי - בגידות במגזר הדתי לאומי רבים אינם מודעים לכך, ברם, בגידות במגזר הדתי לאומי הן עובדה קיימת  ובמקרים רבים...

   חוקר פרטי - חקירה כלכלית גירושין

   חקירה כלכלית גירושין במהלך חיים הנישואין, אין זה מפתיע לגלות כי זוגות רבים פותחים חשבונות בנק משותפים ומתחילים את חייהם המשותפים...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים