לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  משרד חקירות – חוקר פרטי חושף סודות מקצוע.

  חקירות אישות ודיני משפחה: חוקר חושף סודות מקצוע

  בתחום דיני המשפחה שמקורו במעורבות רגשית גדולה במיוחד, עולה הצורך בהסתייעות באנשי המקצוע חדים ואמפטיים כאחד. יצחק מאיר הוא חוקר אישות מהסוג הזה בדיוק, והיום הוא גם משתף אתנו את סודות המקצוע
  והנקודות החשובות שיש לשים לב אליהן
  הליכים משפטיים בתחום דיני המשפחה הם אינם הליכים נעימים, בייחוד כשאינם מתבצעים בהדדיות. מדובר בהליכים המלווים באמוציות, תחושות מעורבות, בלבול ובעיקר חוסר ודאות. חוסר ודאות שלעיתים מאד קשה להתמודד עמו לבד, ברמה הרגשית בעיקר. לעיתים, לצד הפתיחה בהליך המשפטי בליווי עורך הדין, עדיין קיים הצורך למגר את חוסר הודאות, על מנת לשים סוף לפרק המסוים הזה, ולהתחיל מחדש. התחלה אשר מלווה בחוסר ודאות, ברוב המוחלט של המקרים תהיה לרועץ עבור הצד הנפגע, ותקשה עליו לשים פרק זה מאחוריו, שבין כה וכה לא קל עבורו ברמת המנטלית, הפיזית והחומרית כאחד. כאן בדיוק נכנסות לתמונה חקירות אישות. באמצעות חוקר פרטי המתמחה בדיוק בתחום שלפנינו: תחום דיני המשפחה, ניתן לפתור את הסוגיה, כל סוגיה, בקלות ובמהירות ולהמשיך הלאה. בנוסף, ישנם היתרונות הרבים הנוספים אשר מתאפשרים בזכות תוצרי החקירה, כמו למשל סיוע ראייתי משמעותי (והוא אכן קביל, כפי שנפרט בהמשך), קלף מיקוח או אף רק לשם עימות מול הצד הפוגע ויצירת שקט נפשי אצל הצד הנפגע.
  את הריאיון הכה מעניין של היום, בנושאים המסקרנים הללו ברמת הקונצנזוס, ניהלתי מול מר יצחק מאיר, מנהל ובעל משרד חקירות, וכחלק מפועלו כמובן חוקר בחסד. באמתחתו של יצחק ניסיון בן יותר מ-40 שנים בתחום החקירות ובפרט בדיני משפחה. וכן, ידע רב ונרחב בתחום הכולל בין היתר תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, ידע עשיר בדיני אישות, ביצוע מעקבי אישות רבים ומערובת באלפי תיקים, וניסיון רחב שנים, כאמור. החשיבות שבידע רב בתחום החקירות נעוצה בעובדה כי חוקר טוב, מן השורה הראשונה, הוא חוקר אשר באמתחתו לא רק ניסיון, אלא גם ידע משפטי רחב. שכן, בהליכים בדיני משפחה עולה ברבות הפעמים הצורך במתן עדויות בבתי משפט, בתי הדין הרבניים, הכנסייתיים או השרעים. וכן, נחוץ ביצוע העבודה באופן מקצועי ולפי חקיקת סדרי הדין האזרחיים והפליליים על מנת לאפשר את קבילות הראיות.

  חוקר אישות שהוא גם סופרמן

  בדיני אישות והנושאים שבינו לבינה, עולה לפתע הצורך ביותר מרק איש מקצוע. יש כאן צורך אמתי באיש מקצוע מקצוען למשעי, ומצד שני, אדם שיהווה גם אוזן קשבת. כל סכסוך בדיני משפחה מקורו ברגש, אירוע או מאורעות אשר יצרו את כדור השלג שהתגלגל לו עד כדי מה שהוא כעת. כמובן, שהשילוב בין שני פרמטרים אלו הוא בלתי נפרד, שכן מקצועיות היא חלק מהותי מהשירות ומהתוצאות אשר תתקבלנה, כמו גם הדרך שבה השירות ניתן. אותן תוצאות, בסופו של דבר, אמורות לשרת אתכם, הלקוחות, נאמנה ולהביא איתן ודאות שלא משתמעת לשתי פנים. זאת בדיוק ניתן לראות על פניו ובפועלו של יצחק. הלקוחות חשובים לו, והוא וצוותו שמים לנגד עיניהם בראש ובראשונה את הלקוח. יצחק וצוותו מעניקים שירות לקוחות במתכונת 24/7 בכל ימות השנה, זמינותם היא תמידית, והם ללא ספק שמים את מטרת הלקוח בראש מעייניהם כמו הייתה מטרתם שלהם.
  יצחק וצוות המשרד המוכשר תחתיו מספרים על מעקבי אישות מרתקים, חשיפת בגידות, שימוש בציוד מתקדם במיוחד. הכל לשם השגת המטרה ויצירת הממצאים בצילומים איכותיים, צילומי וידאו והקלטות באופן חוקי וקביל לחלוטין, והיד עוד נטויה. תחת השילוב של אלו עם הצורך המהותי לשמור על פרטיותו המלאה של מושא החקירה, נאותים יצחק וצוותו לביצוע האמור בצורה הטובה והמדויקת ביותר, לא פחות.
  כאיש קבע לשעבר, מעיד יצחק כי תיקים בדיני אישות אמנם אינם פשוטים לחקירה, עקב המעורבות הרגשית שבהם, אך הוא ללא ספק שוחה בחומר, לאור ניסיונו. בין היתר, מספר יצחק כי במהלך שירותו הצבאי טיפל בתיקים קשים ומאתגרים במיוחד, ובהם תיקי הרג והתאבדויות, הטרדות מיניות, אונס, שימוש וסחר בסמים קשים, ועוד נושאים רבים. במהלך עבודתו רבת השנים למד יצחק את הנקודות המדויקות שיש לשים עליהן דגש רחב אם עולה חשד כלשהו למעשה בגידה מכל סוג, וכעת הוא משתף אותנו בכך.
  בגידות, שקרים, מחלוקות וצוות חקירה אחד שמנצח על התזמורת
  לפי יצחק, בדיני אישות, ישנה אבחנה בין מגוון רחב של סיפורים ומעשי בגידה. יצחק וצוותו מודעים ומכירים את ההבדלים בין כל מגוון הסיפורים, מכירים את הניואנסים הקובעים אותם. וכן יודעים במדויק אילו פרמטרים עולים וחשובים בעיני בתי המשפט ובתי הדין על מנת להיות לעזר למי שמבקש להשתמש בהם. מצד שני, הם גם יודעים בדיוק מה לא לעשות בעת ביצוע חקירות האישות, וכך התוצאה המתקבלת היא לא רק ודאית, היא גם מצוינת לשימוש כראיה וניצחון בהליך המשפטי.
  יצחק וצוותו למשרד מצטיינים במתן פתרונות חקירתיים מעשיים, המאפשרים בדיוק זאת- שימוש בחומר שנתקבל בחקירה לשם ראיה של ממש. באמצעות עבודתם של יצחק וצוותו כחוקרים מיומנים ומקצועיים, ניתן להבין וביתר קלות, מהי המציאות המתרחשת ממש מתחת לאפנו, וכיצד ניתן להשתמש בה לטובתנו. בין היתר, באמצעות הידע הרב של צוות החקירה, יכולים הם לבצע את האבחנה החשובה שבין מעשי הבגידות השונים, כאמור, על מאפייניהם. כך למשל, אבחנה בין בגידה למראית עין, מעשה כיעור, עבירות על חוקי הדת וכדומה. בצורה זו לאחר קבלת הממצאים, מכוון צוות החקירה את האפשרויות העומדות בפני הלקוח להמשך הסיפור. כך לדוגמה ניתן לפתור שאלות חשובות כמו האם עולה בענייננו היכולת, או הצורך, לעשות שימוש בנ"ל לשם ההליכים המשפטיים או לשם הוכחת טענות ספציפיות, וכיצד לעשות כן. כך לגבי כל סוגי המקרים בדיני האישות, כגון במקרים של העלמת כספים ונכסים, קרנות השתלמות או פנסיות, השקעות אחרות ועוד. בנוסף, שאלות רבות מקבלות מענה, ובהן, מה הצד השני מסתיר? היכן מצוי הרכוש? האם יש לו חשבונות בנק נוספים וגדושים? האם הוא מסתיר הכנסותיו?
  המענה על כל שאלות אלו, והרבה מעבר לכך, אומר יצחק, נותן יד מעשית ופרקטית בפתרון הסוגיות המשפטיות שלפנינו, וסיוע מהותי בסיומן לטובתכם. כך לדוגמה, בהליכי חלוקת רכוש והצורך באיזון משאבים, בין אם טרום או פוסט הגירושין. כמו כן, לצורך הקטנה או הגדלה של מזונות, ביטול פסקי דין או ערעורים, פסיקת כתובה או מזונות אישה, הוכחות לטענות ניכור הורי ועוד אלפי מונים.

  הישורת האחרונה, קבלת התוצאות ויציאה לדרך חדשה

  לאחר ביצוע החקירה באופן המקצועי ביותר וקבלת התוצאות, מאפשרים יצחק וצוותו ללקוח להחליט מכאן כיצד לפעול. האם לעשות שימוש בחומר לשם ההליך או לשם עימות בלבד? האם להמשיך ולחקור, או להפסיק בעת הזו? צוות המשרד משקף את המציאות העובדתית ללקוח, את ההשלכות המשפטיות הטמונות בכך, ולצד ליוויו, מאפשר לו לבחור.
  והרי, חשבונות הבנק ייחשפו כולם, השקעות, הכנסות, הברחות, מילים קשות והתנהגויות נפשעות. הכול ייחשף ויעלה על השולחן. במקרה בו הורה אשר מסית את ילדיו ומעודד לשנאה יבצעו יצחק וצוותו את החקירה באמצעות סיקורית חקירות בכיסוי ודיבוב. במקרה בו עולה הצורך בפתירת סוגיית מזונות יבוצעו תצפיות, מעקבים וכדומה. במקרה בו מבריח בן הזוג נכסים או מעלים הכנסות יבצע הצוות הרמת מסך מודיעינית. המקרים רבים, האפשרויות מגוונות, והיד עוד לחלוטין נטויה, ועובדת. בכל מקרה כזה, אחר או שונה, חקירות האישות יעשו את העבודה נאמנה ויפתרו את הפלונטר.
  צוותו המיומן של יצחק, בהנהגתו, יודע טוב מאד את העבודה, כך התרשמתי ללא צל של ספק. יצחק וצוותו שמים דגש רחב בעבודתם על עבודה מצוינת, לא פחות. ובאותה המידה כך גם כן על איכויות התוצרים והראיות שיאספו וכן על חוקיותם וקבילותם לפי חוק, בבתי המשפט לענייני משפחה וכן בבתי הדין הרבניים, השרעים והכנסייתיים. יצחק וצוותו רואים בעבודתם שליחות אמתית למען סיוע מלא ומשמעותי ללקוחותיהם, בדגש על יעילות, מהירות ומענה מדויק. בצורה זו מאפשרים הם הכרעת הכף לטובתכם, הלקוחות. מעל הכול מאפשרים שקט נפשי ושלווה אמתית נטולת חוסר ודאות, וכמובן, יצירת הסיפור החדש שלכם: פתיחת פרק חדש וטוב יותר ויציאה לדרך חדשה.
  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל התחייבות כספית התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.
  טלפונים: 03-9646198 נייד 053-6202089.
  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   משרד חקירות מומלץ

   חקירה פרטית היא תהליך שבו החוקר נכנס לתחום המידע האישי של אדם אחר באופן חוקי ומבוקר, במטרה לגלות את האמת....

   משרד חקירות בחולון

   מחפשים משרד חקירות בחולון? המאמר הבא הוא בשבילכם. כאשר בוחרים משרד חקירות יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים במיוחד שיעזרו...

   משרד חקירות בראשון לציון

   כאשר מנהלים חקירה פרטית, או אז,  מעוניינים בחשיפת פרטים מסוימים ובגילוי האמת. לכן, בחירת משרד חקירות בראשון לציון יכולה להיות...

   משרד חקירות בצפון

     הצורך בשירותי חקירה ממשרד חקירות בצפון עשוי להתעורר במגוון מצבים, החל מחששות לגבי אמינות עובדים, חשדות ביטחון, ועד לחקירות פרטיות...

   משרד חקירות פרטי

   משרד חקירות פרטי מחפשים להשתמש בשירותי משרד חקירות פרטי ולא יודעים מאיפה להתחיל? בחירת משרד חקירות היא צעד חשוב כאשר מדובר...

   משרד חקירות - חוקר פרטי - 8 חוקרים פרטיים במרכז, מומלצים בשנת 2023.

   משרד חקירות - חוקרים פרטיים במרכז מומלצים בשנת 2023 כל עולם החקירות כולו גשר צר מאד "סיקורית חקירות"- משרד חקירות שחוקר מעבר תחום...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים