לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי בגידות באשדוד

  בן הזוג משנה את יחסו כלפיכם או כלפי המשפחה או קרובי המשפחה? האם הוא חוזר הביתה בשעות מאוחרות? האם הוא צמוד לטלפון הנייד ולא נותן לאף אחד לגעת בו? האם באופן פתאומי שינה את אופיו האמתי? האם נדמה כי מחשבותיו נודדות גם כאשר הוא נמצא בבית?

  כאשר הולכים ונערמים סימני השאלה, וישנן פחות מדי תשובות ויותר מידי שאלות פתוחות, זה הזמן לפנות אל משרד סיקורית חקירות מיד  כאשר מתעורר אצלכם החשד למעשה הבגידה.

  המשרד נוסד בשנת 1980 על ידי יצחק מאיר, חוקר פרטי בעל ניסיון רב במגוון רחב של חקירות פרטיות מידענות, מעקבים ותצפיות. יצחק  שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

  משרד סיקורית חקירות מספק מענה מקצועי ומתקדם במגוון  רחב של חקירות, תוך שימוש במכשור טכנולוגי דיגיטלי מתקדם, במעקבים ותצפיות, במידענות, בחקירות ברשתות החברתיות ובאינטרנט, בחקירות סייבר ובאיסוף מיידעים בכיסוי בשטח ובחקירות בכיסוי ודיבוב ועוד.

  לנהל את החקירה במקצועיות ובדיסקרטיות עם חוקר פרטי בגידות באשדוד 

  לעתים, נוח לנו הרבה יותר לטמון את הראש בחול, מאשר להתמודד עם האמת כמו שהיא ולהאמין כי בן או בת הזוג שלנו, מנהלים רומן מחוץ למערכת הנישואין. גם במקרים של רומן  חד פעמי, יכאב לנו לדעת על כך.

  בפועל, כאשר נחזיק בידינו את הראיות לכל החשדות, או אז, נוכל לפעול בהתאם ולנסות לפתוח בחיים חדשים – אם נחליט שזה רצוננו.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד יבצע עבורכם את החקירה בדיסקרטיות ובנחישות רבה. 

  כאשר חוקר פרטי מאשש את החשד בשלב מוקדם, הוא למעשה מביא ראיות של זהב לעורך הדין המיצג את הצד הנבגד או הנבגדת ובמהלך הדיונים בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, החוקר הפרטי ידע מתי וכיצד להציגן בפני מי שדן בתיק.

  למעשה, רק חוקר פרטי הוא המומחה של ממש בחשיפת בגידות והוכחות: למעשה כיעור, מראית עין, עבירה על חוקי הדת  וניאוף. החוקר הוא האדם שיש לו את הידע המקצועי להמציא ראיות של ממש, אם נעשה מעשה בגידה.

  חושדים שבן/בת הזוג בוגדים בכם? זכרו שלכותל יש אוזניים והמידע עלול לדלוף לצד הבוגד. לכן, אסור לכם לספר על חשדותיכם לאף אדם ובוודאי שלא לחשוף את ביצוע החקירה, המעקבים, התצפיות והחקירות בכיסוי, שכן, השיתוף הוא האויב מספר אחד ליכולתו של החוקר לתפוס את הבוגד או הבוגדת במעשה הבגידה או במעשה ניאוף של ממש.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד הוא מקצוען אמתי, בעל ידע וניסיון רב שנים בחקירות אישות, במעקבים ותצפיות, בחקירות בכיסוי ולעתים בחקירות בדיבוב וזו פרנסתו.

  לכן חוקר פרטי בגידות באשדוד יימנע מפטפטת על מנת שלא לבצע עבירות אזרחיות ופליליות. בנוסף, חוקר פרטי בגידות באשדוד תמיד יהיה צמוד להוראות החוק האזרחי והפלילי כאחד והוא נזהר  מכל משמר שלא לבצע חדירה לצד ג', עבירות על חוק האזנת סתר, עבירות על חוק הפרטיות כבוד האדם וחירותו, חוק חוקרים פרטיים ואתיקת המקצוע.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד ממדר את ידיעותיו ותמיד שומר על דיסקרטיות  ללא פשרות! הוא נאמן ללקוחותיו ויעשה הכול על מנת לשמור על האינטרסים שלכם ולא להזיק לכם, כל זאת על מנת לאסוף ראיות והוכחות של ממש ולעמוד איתן בהמשך הדרך בביתי המשפט לענייני משפחה, בביתי הדין הרבניים או בביתי הדין השרעים למאמיני דת האיסלם או בבתי הדין הכנסייתיים למאמיני הדת הנוצרית.

  בנוסף, חוקר פרטי ינהל מעקב מקצועי, מוקפד וחשאי ללא פשרות, תוך שימוש בציוד מתקדם  בין אם מדובר בהתקנת מצלמות נסתרות כפוף לחוק האזנת סתר ובין אם מדובר במכשור מסוג אחר, הכל בכפוף להוראות החוק!

  חוקר פרטי בגידות באשדוד לניהול חקירה באחריות, דיסקרטיות ובשקיפות 

  במקרים של חשד לבגידה, מעשה כיעור, מראית עין, עבירה על חוקי  הדת, או ניאוף של ממש, פניה אל חוקר פרטי תוביל לראיות מוחשיות הדרושות לכם. כך תוכלו להתמודד עם ההשלכות של הבגידה הן בהיבט האישי, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט המשפטי.

  למענה מקצועי בתחום חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות  ניתן ליצור קשר עם משרד סיקורית חקירות.

  משרד סיקורית  ער לרגישות הגבוהה של כל תיק חקירה ובהתאם לכך, הוא מתנהל באחריות, בדיסקרטיות ובשקיפות מלאה כלפי לקוחותיו.

  לצורך יעוץ ופגישת יעוץ ללא התחייבות בפגישה ראשונית התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.

  טל' 053-620-2089,

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   בגידות בין בני זוג - כל מה שצריך לדעת

   מה הם הגורמים לבגידות בחיי הנישואין וכיצד לפעול במקרה של חשד לבגידה? "לא תנאף", הציווי שמלווה אותנו משחר ההיסטוריה הפך מזמן...

   מעקבים ותצפיות

   מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי  הם  סוד ההצלחה במגוון רחב של  סוגי החקירות כולנו חיים בעולם טכנולוגי המאפשר לנו לאסוף מידע...

   איתורים מיידעים ומתן פתרונות

   מעוניינים לקבל מיידעים במגוון רחב של תחומים כגון: חקירות אישות וחשיפת בגידות, חקירות כלכליות, חקירות מסחריות, חקירות עסקיות, בדיקות  נאותות,...

   חקירות כלכליות מורכבות

   חוקרים פרטיים המנהלים חקירות כלכליות מסתייעים במגוון נרחב למדי של מתודות ופרקטיקות בעבודתם. מובן שחוקרים מקצועיים משתמשים בשיטות חוקיות בלבד...

   כיצד לזהות סימני בגידה

   כאשר מדובר בתחום הזוגיות ומערכת היחסים הרומנטית, מושג “בגידה” מתייחס לרוב למעשה האהבה הפיזי או אפלטוני (לא ממומש) כלפי אדם...

   מתי כדאי לשכור חוקר פרטי בגידות?

   "תפקידו של חוקר הפרטי" "הוא לאשש חשדות או להפריכם, לאסוף ראיות והוכחות מתועדים בצילומים הסרטות והקלטות סמויות כמפורט בחוק, אשר...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים