לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי בגידות באשקלון

   

  חוקר פרטי בגידות באשקלון

   

  בן הזוג מבלה שעות ארוכות בעבודה? בת הזוג מעבירה זמן רב מחוץ לבית? החשודים בבגידה שומרים על הטלפון הנייד שלהם- כעל בבת עיניהם ולא מאפשרים לאף אדם לגעת בו? הטלפון נמצא עם סיסמא וטביעת  אצבע? כאשר אתם לבד, נכנסות באופן לא צפוי הודעות: SMS, וואטסאפ, פייסבוק, טלגרם סנפצ'ט ועוד. האם הצלילים שונים מצלילי ההודעה הרגילים? אם כן, או אז  יתכן ובני הזוג בוגדים בכם.

  כאשר נכנסת הודעה לטל' הנייד של החשוד\ חשודה  בבגידה – האם הם נדרכים ומיד אוחזים חזק בטלפון צמוד לחזה או לעיניים על מנת שאף אחד לא יראה מה הוקלד שם? האם בני הזוג החשודים בבגידה מתבשמים יותר מכפי שהתבשמו בעבר? האם הם רוכשים פרטי ביגוד והנעלה יפים יותר מיבעבר?  האם הם מרבים לעשות ספורט מה שלא עשו בעבר?  החשודים בבגידה טוענים שיש להם מפגשים חברתיים – רק לבן זוג אחד בשעות סבירות, ברם, הם חוזרים  הביתה בשעות מאוחרות וחריגות להתנהלותם הרגילה?

  איך אפשר לזהות סימנים לבגידות?

  ריחוק וקרירות בפן המנטלי והפיזי

  מעבר למנגנון ההשלכה (ראו הסבר בהמשך), הריחוק והקרירות נובעים גם מהסיבה הפשוטה שהצד הבוגד אמנם נמצא פיזית בזוגיות, אבל מחשבותיו, תחושותיו ורגשותיו, נמצאים במקום אחר לגמרי וכדי להתמודד עם זה, הוא פשוט מתנתק ומתרחק פיזית ומנטלית.

  "ריבוי שקרים לבנים"

  הצד הבוגד בזוגיות, ישקיע מאמצים רבים להסתיר את בגידתו ויתכנן מעשיו בקפידה (כדוגמת אליבי לזמן הבגידה) לכן, יהיה קשה מאוד לצד הנבגד לגלות שקרים משמעותיים ולמצוא הוכחות לבגידה.

  בהקשר זה חשוב לזכור, כול שקר משמעותי, נתמך ונשען על שקרים קטנים "לבנים". יש גבול למקצועיותו של הצד הבוגד בהסתרת שקרים והוא לא מסוגל להסתיר את השקרים הקטנים עליהם נשענת הבגידה. לכן, במקרים בהם במשך תקופה מסוימת צצים לפתע "שקרים לבנים" בתדירות גבוהה מאוד, או אז, עלול הדבר להעיד על בגידה בזוגיות.

  פרצי קנאה חדשים ומתמשכים

  במקרה בו אחד הצדדים בוגד, הוא עלול להתנהג בחשדנות חריגה ובהתקפי קנאה חדשים ומתמשכים.

  מדוע זה קורה? בהמשך למנגנון ההשלכה הפועל שעות נוספות בקרב הבוגדים, ישליך הבוגד את מעשיו ומחשבותיו על הצד הנבגד. לדוגמה: גבר שבגד בפעם הראשונה עם אישה שגם היא נשואה, המספרת לו שחברותיה הנשואות בוגדות גם הן, מופתע לגלות עד כמה הדבר קל, זמין ונפוץ ולכן ישליך את תחושותיו השליליות אודות נשים בוגדות ולגבי עצמו, על אשתו.

  שקרים בעניינים כספיים

  מעבר לכך שאנשים המשקרים באופן תדיר בעניינים כספיים, מאופיינים בחוסר אמינות כללית, לא מדובר רק על מאפיין זה. שקרים משמעותיים בעניינים כספיים של אחד מבני הזוג כגון: פתיחת חשבון בנק נוסף בסתר, הכנסה נוספת שלא מדווחת לאחד מבני הזוג או הסתרת הוצאות כספיות, עלולים להעיד על בגידה בזוגיות

  וההסתרה נועדה לאפשר לבן הזוג הבוגד לטשטש את השקעותיו במתנות, צימרים ואף מימון קבוע של מושא הבגידה.

  שקרים אודות עיסוק

  בן זוג בוגד, ישקר לעתים אודות תחום עיסוקו ויספר שהוא עובד בעבודה הדורשת ממנו להעדר מביתו לזמן רב או לחלופין לעבוד בשעות לא שגרתיות. דוגמה לשקר נפוץ בקרב בוגדים: עבודה ביטחונית הדורשת היעדרויות רבות והקפצות.

  במידה ומתגלה שקר משמעותי אודות המצאת מקום עבודה הדורש היעדרויות או על היעדרויות חדשות ולא שגרתיות במקום עבודה קיים, עלול הדבר להוות נורת אזהרה משמעותית לבגידה ובמקרים חריגים, לחיים כפולים בזוגיות נוספת.

  קבלת תמיכה רגשית חיצונית

  תמיכה רגשית שניתנת ע"י משפחה או חברים קרובים, הנה חשובה ומומלצת לתקינות הקשר הזוגי.

  לעומת זאת, כשאחד מבני הזוג, מחפש תמיכה רגשית חיצונית אצל ידידים לדוגמה ואף מוצא אותה, התמיכה עלולה עם הזמן להפוך גם לבגידה פיזית, במיוחד במצבים בהם הדבר מתבצע בסתר.

  מה היא הסיבה לכך? כשבן הזוג המקבל תמיכה רגשית אצל אחר, עלולה להתפתח תלות רגשית ואף רגשות חזקים ומכאן, הדרך לבגידה פיזית קצרה.

  פלירטוטים ברשת

  מדובר במקרים בהם אחד מבני הזוג נתפס מפלרטט ברשתות חברתיות בסתר עם אחרים. התגובה הנפוצה לכך היא "אני רק מנסה לברר אם אני עדיין אטרקטיבי"… כמובן שלרוב מדובר בשקר וכשתגיע הזדמנות אטרקטיבית, ברשתות החברתיות, יהיה קשה מאוד לסרב לה. (מזכיר במעט את הביטוי מעולם המשפט של "כניסה למצב בהתנהגות פסולה"…)

  חשדות נסיבתיים

  קיימים סימנים נסיבתיים העלולים לעורר חשד לבגידה, ביניהם: בילויים מרובים עם חברים חדשים, נועזות מינית פתאומית בחדר המיטות שמועות על בגידה ועוד

  סימנים נוספים שצריכים להדליק נורה אדומה שתחייב בדיקה האם בן או בת זוגך בוגדים בכם:

  1. רקע משפחתי

  כאן ישנם שני מצבים בהם עלולה להתעורר אפשרות של בגידה. מצד אחד, אדם שמגיע מחינוך מאד נוקשה ולא פתוח, עלול לרצות לחקור את הגבולות שלו ולבגוד. החינוך הנוקשה, שלא פעם מדחיק את המיניות עלול לדחוף למרד שייגמר בבגידה. מנגד, גם אדם שמגיע ממשפחה הרוסה שיש בה היסטוריה של בגידות, עלול מבחינה סטטיסטית, לבגוד ולא לראות בכך משהו בעייתי. צריך לדעת שסעיף זה לא מספיק, וצריך להעלות חשד רק בהקשר רחב יותר של שאר הסעיפים בהמשך.

  2. ההיסטוריה של ההתנהגות הרומנטית

  האם בן או בת הזוג ניהלו בעברם רומנים במקביל? האם במסגרת החיים הזוגיים שלכם הייתה צפייה בתכנים פורנוגרפיים או שבן או בת הזוג השתמשו באפליקציית דייטינג בעודם איתכם?

  עוד נקודה שכדאי לברר היא מה מצבם הנפשי של החברים, האם הם סלחניים לבגידות, האם חברים שלהם בוגדים? כל הנקודות האלו חשובות כיון שחברים שסלחנים לבגידות הם בעייתיים בהקשר הזה.

  3. המצב הנפשי של בן או בת הזוג שלכם

  הסיבה לבגידה היא כמעט לא בגלל הסקס. בגידה היא ברוב הפעמים התמודדות פנימית של הבוגד או הבוגדת עם עצמו ועם חייו. לכן כל השפעה עולמו של בן או בת הזוג שלכם עלולה להוביל לבגידה. פיטורין לדוגמה מהווים טריגר לבגידה .אחד הטריגרים המשמעותיים לבגידה הוא דווקא מוות. מוות של בן משפחה או של חבר דוחפים את האדם להרגיש שהוא עדיין חי והוא יעשה זאת על ידי רומן

  4. שינוי התנהגותי

  כל שינוי התנהגותי, אובססיה לעבודה, בושם חדש, בגדים צעקניים ולא אופייניים, יכולים להיות ביטוי להתחלת קשר או רומן. באותו אופן, אם פתאום בן או בת הזוג נמצאים יותר ברשתות חברתיות, הולכים עם הטלפון לחדר הסמוך או שהם מנהלים שיחות טלפון מהוססות, זה סימן אפשרי לבגידה.

  מעבר לכך, לעיתים לפני מעשה בגידה בפועל יתקיים קשר רגשי עם האדם שאיתו תתקיים הבגידה בפועל. שימו לב, האם בן או בת הזוג מדברים יותר מידי על מישהו במעגל העבודה?

  5. שינוי בקשר הרגשי

  אדם ששוקל בגידה, ינסה למצוא דרכים להצדיק את עצמו ואת ההחלטה שלו מבחינה רגשית. לכן הוא או היא פתאום יכולים להיות יותר ביקורתיים על ההתנהגות שלכם. יכול להיות שתרגישו שהם מחפשים לריב איתכם.

  לעיתים, הם יהיו יותר פרנואידים וכמובן יהיה שינוי כל שהוא בחיי המין שלכם. הליבידו יכול לעלות או לחלופין, להיעלם לגמרי. לא פעם תקבלו מתנות כפיצוי על רגשי האשמה.

  6. שינויים בחיים שלכם

  בואו נשים את הדברים על השולחן: הנבגד או הנבגדת  לעולם לא אשמים במעשה הבגידה של בן או בת הזוג. אבל שינויים בחיים שלכם עשויים להשפיע על מצב הקשר, ובלי לשים לב להוביל לבגידה.

  למשל, גברים נוטים יותר לבגוד כשהם מרגישים מוזנחים, ניאוף נובע מהרצון להרגיש שוב מיוחד. לכן אם משהו בחייכם לוקח פתאום יותר משאבים, למשל טיפול בילדים, עבודה תובענית יותר או טיפול בהורה קשיש. אתם עלולים להשקיע פחות במערכת היחסים, מה שעלול להוביל לבגידה של בני הזוג – סימנים שצריכים להדליק נורה אדומה שתחייב בדיקה האם בן או בת זוגך בוגדים בכם.

  בהמשך לאמור לעיל, אמון הוא דבר נרכש ולכן עלינו להסתובב עם עיניים פקוחות לרווחה ולשים לב ל"נורות אדומות". אם מתעורר אצלכם החשד שבני זוגכם בוגדים בכם, חוקר פרטי בגידות באשקלון ילווה אתכם שלב אחר שלב בחקר האמת ובהתאם לתשובה שתתקבל, תוכלו להתקדם בחייכם או לפתוח דף חדש.

  על מנת לבצע את הבדיקה בהצלחה, יש לפנות אל משרד סיקורית חקירות. המשרד הוקם על ידי יצחק מאיר קצין מצ"ח לשעבר, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון   LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן. יצחק טיפל ומטפל בתיקי אישות מסובכים במיוחד  ומזה ארבע עשורים מביא תוצאות מצוינות כאשר מתבצעים בגידות ומעשי ניאוף של ממש, כל זאת  מגובה בצילומים והסרטות איכותיות לראיית יום ולילה, דבר התורם רבות לליטיגציה איכותית בבתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, בתי הדין השרעים למאמיני דת האיסלם, בתי הדין הדרוזים ובתי הדין הכנסייתיים למאמיני הדת הנוצרית.

  שירותיו החשובים של חוקר פרטי בגידות באשקלון

  נישואין הם תולדה של אהבה והערכה, אבל לאחר שנים רבות יחדיו, נדמה כי כל זאת נגמר ואיננו. השגרה עושה את שלה, העבודה, הילדים והמשפחה המורחבת – כולם לוקחים את מלוא תשומת הלב ובני הזוג מוצאים את עצמם במקום שני. בשלב כזה או אחר, בן או בת הזוג מתחיל לפזול הצידה ו"לרעות בשדות זרים."

  אם אתם חושדים בבני זוגכם וברצונכם לאשש את החשדות ולפעול בהתאם, או אז, יש ליצור קשר עם חוקר פרטי בגידות באשקלון. במהלך שיתוף הפעולה תחשפו לדרכי הבדיקה והחקירה השונות. שיטות עבודה הכוללות בעיקר  ביצוע מעקבים ותצפיות  חשאיים, באמצעותם יתגלו ראיות שאינן משתמעות לשתי פנים. כמו כן, אם אתם חושדים שבן או בת הזוג מגלה דברים שאמרתם או עשיתם לצד שלישי, אם אין לכם הוכחה לכך ואינכם יודעים כיצד, במצב שכזה,  ניתן לפנות אל החוקר פרטי יצחק מאיר מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות, פשוט התקשרו וקבעו עימו פגישה אישית.

  מומחה זה יציע לבצע בין השאר גם בדיקות ניטור ובדיקות האזנות סתר וחשיפתן – בבית, במשרד או ברכב ויגלה כיצד המידע הפרטי זלג החוצה משיחותיכם עם בן או בת הזוג.

  חוקר בגידות מוסמך – משימה למקצוענים בלבד

  בין אם מדובר בבגידה וירטואלית, בגידה חד-פעמית או שמא מדובר ברומן ממושך, רצוי לבדוק אם בן הזוג אכן מועל באמונכם. על מנת לבצע את הבדיקה בדיסקרטיות ולהשיג ראיות חותכות, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות. צוות המשרד שומר על דיסקרטיות מוחלטת, משתמש במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר ומבצע חקירות מוקפדות ומדויקות.  כל זאת  על מנת לעמוד בדרישותיכם ולסייע לכם ככל שניתן.

  בגידות במגזר החרדי

  איש אינו רוצה להאמין בכך, אבל גם בקרב זוגות חרדים נוכל למצוא בגידות. עבור כל אחד ואחת מאיתנו, הרגע בו אנו מתחילים לחשוד בבן או בבת הזוג הוא ללא ספק רגע של משבר אמיתי. כאשר מדובר במגזר החרדי, אובדן האמון והבגידה בערכים מקבלים משמעות נרחבת הרבה יותר. לכן, בבואכם לבחון את מצבכם הזוגי ואת קיומה של בגידה אצל הצד השני, היו בטוחים כי אתם יודעים את האמת כפי שהיא. כמו כן, עליכם להיות מוכנים לפעול רק כאשר אתם מגובים בממצאים שתומכים בכם, על מנת לשקף את כל האמת.

  בגידות במגזר החרדי  – חקירה בחדרי חדרים

  חקירה בתחום בגידות במגזר החרדי דורשת מיומנות רבה, שימוש בטכניקות עבודה מתקדמות והיכרות עמוקה עם הדת, עם המסורת היהודית, עם קודי ההתנהגות במגזר החרדי ועם השפה האופיינית למגזר זה. מעבר לכך, על החוקר להחזיק בניסיון רב שנים בתחומי חקירות אישות, מעקבים ותצפיות וחשיפת בגידות. אין ספק, החוקר הוא זה שביכולתו להיטמע בקרב האוכלוסייה ולחשוף את סיפור הבגידה, באמצעות מעקבים, תצפיות ושימוש במכשור טכנולוגי מתקדם שיסייע לכם בחשיפת האמת.

  צוות החוקרים של משרד סיקורית חקירות עומד לרשותכם בכל עת עם ניסיון עשיר בחקירות בעולם הדתי והחרדי. בתום החקירה הדיסקרטית הכוללת מעקבים ותצפיות, יוצגו בפניכם ממצאים מדויקים, ראיות חותכות ומלוא העובדות – כדי שלא תאלצו להסתפק יותר בחצאי אמיתות ובשקרים לבנים.

  חקירת בגידות במגזר הדתי לאומי

  רבים אינם מודעים לכך, אבל בגידות במגזר הדתי לאומי הן עובדה קיימת ובמקרים רבים, גילוי הבגידה עלול להוביל לפרידה. מכיוון שאופי המגזר מעט שונה ומסוגר יותר מהעולם החילוני, יש לבצע את החקירה באופן הדיסקרטי והמקצועי ביותר. לשם כך, ניתן לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

  המשרד פועל מזה ארבעה עשורים בהובלתו של יצחק מאיר העוסק בכל תחומי החקירות הפרטיות, בילוש, מעקבים ותצפיות, חשיפת בגידות ועוד. יצחק מאיר מחזיק ברישיון חוקר פרטי בגידות באשקלון ורישיון לקיום משרד לחקירות פרטיות ונמצא בקשריי עבודות ובשיתופי פעולה גם עם משרדי חקירות בארץ ובחו"ל.

  בגידות במגזר הדתי לאומי – חקירה כהלכה

  אם וכאשר מתעורר חשש לבגידה אצל בן או בת הזוג, מדובר במשבר אמון של ממש. עם זאת, כאשר מדובר במגזר הדתי לאומי, נדמה כי ישנו אתגר משמעותי הרבה יותר – בייחוד כאשר מדובר ברצון להגיע אל חקר האמת, בלי לחשוף זאת בפני אף אדם.

  מכיוון שהקודים החברתיים של המגזר הדתי לאומי שונים מאלו של המגזר החילוני. אופייה של הקהילה מחייב לשמר ערכים מסוימים ולכן רצוי לבצע חקירת בגידות רק אצל גורמים מוסמכים לנושא זה.

  באמצעות שיתוף פעולה עם משרד סיקורית חקירות, תוכלו להגיע אל חקר האמת ולבסס את שיטת החקירה כהלכה. בין אם מדובר בבדיקות המתבצעות ביום חול או בשבת, איסוף מידע באופן דיסקרטי וכן הלאה – כל צעד יתנהל תוך מניעת פגיעה בדת, או שיבוש בהליכי  חקירה.

  חושפים את האמת, שומרים על הכבוד

  חקירות אישות במגזר הדתי לאומי באמצעות סיקורית חקירות יתבצעו תמיד כראוי, תוך היכרות מעמיקה עם הקהילה ואופן חשיבתה. במקרים מסוימים, החקירה תימשך זמן רב, שכן ישנם אנשים במגזר זה שינסו לטשטש את עקבותיהם ולהעלים ראיות.

  צוות החוקרים המנוסה של משרד סיקורית חקירות בהובלתו של יצחק מאיר, יודעים היטב כיצד להיטמע בקרב האוכלוסייה הדתית לאומית, שכן הם מכירים היטב את מנהגי ורזי הדת, כמו גם את מנהיגיהם הרוחניים וההלכות עליהם הם מקפידים. צוות מקצועי זה, כולל חוקרים ובלשים פרטיים – רובם ככולם יוצאי מערכות הביטחון, מחזיקים ברישיון חוקר פרטי וחלקם מחזיק גם ברישיון לקיום משרד לחקירות פרטיות. לכולם ידע עמוק בתחום הטכנולוגי-דיגיטלי וניסיון רב בחקירות בתחומי המידענות, איסוף ממקורות, סייבר ומומחיות בחקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות במגזר זה.

  *משרד סיקורית חקירות משכיר תוכנת תיעוד ריגול (לתקופה של שנה) לטלפונים מסוג אנדרואיד בלבד, לצורך הגנה על קטינים! אל תעשו בתכנה שימוש לרעה, בניגוד לחוק הפלילי וחוק האזנת סתר!

  לצורך  יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל  התחייבות כספית בפגישה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או השאירו פרטים באתר, או  שלחו הודעת ווטספ, או שלחו sms או  אימייל itzik167@walla.co.il  ונשוב אליכם בהקדם.

  התקשרו אל מנהל ובעל המשרד יצחק מאיר 053-620-2089

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים