לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  אינדקס חוקרים פרטיים – משרדי חקירות מומלצים לצורך גילוי וחשיפת בגידות – בהרצליה ורמת השרון.

  י

   

  1. חקירות פרטיות בפריסה ארצית
  2. מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי

  סוד ההצלחה בכל סוגי החקירות

  כולנו חיים בעולם טכנולוגי המאפשר לנו לאסוף מידע באמצעים דיגיטליים. עם זאת, עבודתו של חוקר פרטי אינה שלמה ללא נוכחות בשטח וביצוע מעקבים ותצפיות אחר אובייקט החקירה. לכן, אין זה מפתיע שתחום המעקבים והתצפיות הוא חלק בלתי נפרד מכל סוגי החקירות: החל מחקירות בתחום האישות, דרך חקירות כלכליות ועד חקירות בעסקים.

   

  מעקבים גלויים או סמויים מחייבים ניסיון רב, רמת מיומנות גבוהה ויכולת להפעיל בזמן אמת, ציוד טכנולוגי מתקדם לאיסוף מידע ותיעודו באמצעות צילומים, טכנולוגיות  דיגיטליות  והאזנות סמויות וחוקיות. יישום נכון ומקצועי של המעקבים והתצפיות שמבוסס על עבודת הכנה קפדנית ועמידה בכללי האתיקה ובדרישות חוק האזנת סתר, מאפשר לסיקורית חקירות לדלות עבורכם מידע יקר ערך ושפע ראיות קבילות שישרתו אתכם בבית המשפט.

   

  המציאות מוכיחה שחקירות שאינן מצליבות מידע עם מעקבים ותצפיות, עלולות להתמוטט.

  לכן, אם אתם עומדים לפתוח בחקירה, נמצאים בעיצומה או זקוקים להשלמת חקירות לצורך אימות או הפרכת טענות, הקפידו לשלב את יכולות המעקבים והתצפיות של סיקורית חקירות בחקירה שלכם.

   

   

  חקירות אישות

  חקירות אישות הן מהחקירות הרגישות ביותר – ולא במקרה. חקירות אישות עוסקות במערכות יחסים ובבגידות בין בני זוג ולכן הן מחייבות ניסיון מקצועי רב ודיסקרטיות מלאה. במהלך חקירות אישות סיקורית חקירות מבצעת בנחישות וברגישות מעקבים דיסקרטיים ותצפיות על בן/בת הזוג החשוד/ה בבגידה ומבצעת פעולות  בכיסוי  – עד להתבררות העובדות ואישוש החשדות, או הפרכתן.

  בחקירות אישות אנו שמים גדישים על פי מזמין\ מזמינת העבודה  על מספר פרמטרים כגון: הסכמי ממון, הסכמי גירושין, חלוקת רכוש, איזון משאבים, מזונות אישה, מזונות קטינים , משמורת והסדרי ראייה, ניכור הורי, גישור, ידועים בציבור, צוואות וירושות ועוד.

   

  חשיפת בוגדים ובוגדות

  אם הבחנתם בשינוי התנהגותי אצל בן/בת הזוג, כגון היעדרויות לא מוסברות, שיחות טלפון ממושכות בהסתר או ירידה בחשק המיני, אל תתעמתו איתו. האשמה שאינה מבוססת, עלולה לפגוע באופן בלתי הפיך בקשר ביניכם, לכן פנו לסיקורית חקירות שצברה ניסיון רב בחקירות אישות ובחשיפת בגידות. באמצעות פעולות חקירה דיסקרטיות, מעקבים סמויים ותצפיות על בן/בת הזוג הנחשד בניאוף, סיקורית חקירות תספק לכם את כל ההוכחות בדבר הבגידה או תשלול את קיומה – כל זאת ללא ידיעת בן/בת הזוג.

   

  חקירה כלכלית

  חקירה כלכלית המבוצעת ע"י סיקורית חקירות ומשולבת במעקבים ותצפיות, היא כלי אפקטיבי לאיסוף נתונים אודות היכולת או ההתנהלות הכלכלית של הנחקר במישור האישי והעסקי.

  החקירה הכלכלית אפקטיבית בשלב ההיערכות לגירושין. היא מאפשרת לחשוף את היכולת הכלכלית האמיתית של בן הזוג, הסתרת נכסים ועוד. החקירה הכלכלית נפוצה מאוד גם במגזר העסקי ובעזרתה ניתן לאגור מידע עסקי על לקוחות, שותפים ומתחרים, לאתר חייבים ואת הנכסים שבבעלותם, לאסוף מידע לקראת ביצוע עיקולים ועוד.

   

  חקירה מסחרית

  חקירות מסחריות עוסקות באישוש ובהפרכת חשדות כלפי עובדים, מועמדים למשרה, ספקים, מפיצים ושותפים. חקירה מסחרית המנוהלת בדיסקרטיות ע"י סיקורית חקירות, תאפשר לכם "לישון בשקט" ולהיות בטוחים שהעסק שלכם אינו חשוף לגניבות סחורה, מעילות בכספים או דליפת מידע עסקי רגיש. באמצעות חקירה המשלבת מעקבים ותצפיות, חקירות לקוח סמוי ותשאולים, סיקורית חקירות תבדוק את הרקע או ההתנהלות של השותף המיועד ושל המועמדים לעבודה, את מהימנות העובדים והמנהלים ואת התנהלותם, תחשוף גניבות, תאתר סחורות שנגנבו מכם ותביא לידיעתכם מעשי מרמה של מפיצים וספקים שעובדים איתכם.

   

   

  איתור חייבים ונמלטים

  חייבים לכם כסף ומתחמקים מתשלום? אל תרימו ידיים. גם אם החייב בעייתי ועושה הכול כדי שלא תמצאו אותו וגם אם הוא מסתתר מעבר לים, סיקורית חקירות תעמיד לרשותכם את כל הידע, היכולות והקשרים הבינלאומיים לאיתור חייבים ונמלטים.

  לשם כך, סיקורית חקירות תיזום חקירה פרטית המשלבת מעקבים ותצפיות בארץ ובחו"ל, תוך הפעלת שותפיה העסקיים – משרדי חקירות מובילים בכל רחבי תבל, עימם היא מנהלת קשרים הדוקים. בתום החקירה, סיקורית תספק לכם דוח מהימן וקביל שישמש אתכם בבית המשפט. 

   

   

  חקירות עסקיות

  בשוק התחרותי בו אתם פועלים, אין תחליף למודיעין עסקי מהימן ועדכני על המתחרים שלכם ועל חברות ומיזמים בהם אתם מעוניינים להשקיע, להיכנס כשותפים או לבצע עסקת מיזוג או רכישה. באמצעות חקירות, מעקבים ותצפיות, סיקורית חקירות "תוציא את החתול מהשק" ותספק לכם מידע יקר ערך על מאפייני החברה: החל ממצבה הפיננסי, רווחיותה והשקעותיה השונות, דרך מידע על מוצרים הנמצאים במחקר ופיתוח ועד מידע הנוגע להון האנושי של החברה.

   

  איתורים שאינם אינטרנטיים

  היכולת לבצע איתורים שאינם אינטרנטיים, היא מיומנות הנרכשת עם השנים ומאפשרת לכם לשים את ידכם על מסמכים, מידע, ראיות, חשבונות בנק סודיים, נכסים שונים ואפילו בני אדם – החל מקרובי משפחה שאבד עימם הקשר ועד עבריינים נמלטים, מטרידנים או חייבים. באמצעות עבודת חקירות קלאסית בשטח המשלבת מעקבים ותצפיות בארץ ובעולם, סיקורית חקירות תצרף את פיסות המידע, עד לאיתור המבוקש.

   

  ידע הוא כוח, אבל בידיים הלא נכונות הוא עלול לעורר בעיות.

  אם אתם חושדים כי מאזינים או מצלמים אתכם בסתר, יש לפנות אל חוקר פרטי בהרצליה. מומחה זה יגיע אל האמת בהצלחה, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר שקיים בענף.

  לסיוע מקצועי בנושא, ניתן לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

  החל מניטור ובדיקת האזנות סתר, איתור מכשירי האזנה ומצלמות נסתרות (אודיו וידיאו), בדיקת תוכנות ריגול במחשבים ובטלפונים ניידים, המשרד יספק לכם דוח בדיקה בהתאם לממצאים.

  למותר לציין, כי  משרד סיקורית חקירות עוסק במגוון רחב של חקירות פרטיות מזה ארבעה עשורים ומומחה בניהול וביצוע חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות, חקירות מסחריות, בדיקות רקע על אנשים פרטיים חברות עסקים וארגונים, איתורים במגוון רחב של תחומים, איתורי כתובות, איתור מקומות עבודה, איתור זיקה לחברות עסקים וארגונים, איתור חייבים ונמלטים מפירעון חוב, איתור נדל"ן, איתור קרקעות כולל שטרי מכר, איתור ממון ורכוש, איתור חשבונות בנקים בארץ ובחו"ל, איתור מצב חשבונות בנקים כולל עו"ש ואובליגו באמצעות חקירות בכיסוי מדובבים ומדובבות, בדיקות כניסות ויציאות מהארץ, איתור זיקה לחברות ועסקים, איתור הברחות נכסים וכספים לצד ג' בתנועות סיבוביות עד למעגל שלישי, הרמת מסך מודיעינית, חקירות ומעקבים  לצורך איתור מנהג בעלים, איתור כלי רכב, כלי צמ"ה כלים ימיים ואוויריים, חקירות במישור הפלילי,  חקירות רקע על אנשים פרטיים חברות ועסקים, חקירות בתחום הנוער, חקירות לצורך איתור יורשים צוואות וירושות, חקירות לאיתור עובדים שסרחו, חקירות לצורך איתור מדליפי מיידעים בין עובדים לחברות מתחרות, מניעת גניבות ממעביד, התקנת מצלמות במעגל סגור, התקנת מצלמות מוסלקות, חקירות עוקץ והונאה, חקירות מחשב וסייבר, חקירות לאיתור מוציאי דיבה ולשון הרע ברשתות החברתיות ובאינטרנט, איתור מטרידים מטלפון חסוי, איסוף מודיעין עסקי תחרותי-ריגול תעשייתי על פי חוק, ביצוע בדיקות פוליגרף, חקירות פורנזיות-חקירות משפטיות, הכנת עורכי דין לחקירות נגדיות, בחינת תיקים פליליים מתוך מגמה לסתור את טענות התביעה והפרקליטות, הפעלת סוכן סמוי, הפעלת מודיעין שטח, הפעלת סוכני איסוף.

  חוקר פרטי בהרצליה קרי יצחק מאיר, שימש בעבר כקצין במצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל למן יום היוסדה וכן חבר בארגון הבלשים הבינלאומי  המונה כ -1000 בעלי משרדי חקירות ב – 100 מדינות שונות.

  חוקר פרטי בהרצליה – להוכיח את מעשה הבגידה

  רבים מאתנו שואפים, ביום מן הימים, להקים משפחה לתפארת. בדרך אנו נחפש פרטנר לחיים בן או בת זוג אשר ילווה אותנו במסע שלנו. כאשר אנו מוצאים את הפרטנר ונישאים לו, אין מאושרים מאיתנו. עם זאת, המציאות עלולה לטפוח על פנינו, כאשר מתעוררות חשדות על בגידה ומעילה באמון.

  הסיבות לבגידה בין בני הזוג הן רבות ומגוונות. העידן המודרני בו אנו חיים מביא עמו לחצים שונים ושחיקה עצומה. מכיוון שקל לממש את הרצון להפיג מעט את העומס ב"שדות זרים".  מתחוור כי רבים בוחרים לעשות זאת, במקום להתמודד עם בעיותיהם.

  בפועל, בני הזוג החושדים כי בוגדים בהם נותרים עם משבר חמור באמון. כעת, עליהם להתחיל לפעול ולבדוק האם  חשדותיהם נכונים. בשלב זה יש לפנות אל חוקר פרטי בהרצליה. מומחה זה יבצע את הבדיקות המדויקות ביותר, בין אם מדובר בצילום ותיעוד בן הזוג עם המאהב, תיעוד חיובי אשראי או מסמכים אחרים המעידים על ביצוע הבגידה וכן הלאה.

  משרד חקירות בהרצליה לניהול חקירה מוקפד

  לרוב, הופכות ההוכחות על קיום הבגידה לראיות קבילות בבית המשפט. בהתאם, על החוקר הפרטי להשיג את  הראיות החותכות בהתאם לחוקי מדינת  ישראל ולהפגין חשיבה יצירתית. כך או כך, על מנת להתחיל בבדיקה, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות. משרד  זה מנוהל על ידי יצחק מאיר, חוקר פרטי  המחזיק ברישיון חוקר פרטי ורישיון לקיום משרד לחקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים. יצחק בעל וותק וניסיון עשיר בכל תחומי החקירות והמעקבים מזה ארבעה עשורים.

  לקוחות המשרד מקבלים דיווח בזמן אמת על התרחשות החקירה, המעקבים והתצפיות כמו גם על תוצאותיה – כל זאת אך ורק על פי בקשתם.

  לצורך יעוץ , הכוונה ומתן פתרות  ללא כל התחייבות כספית בשעה ראשונה, התקשרו  למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או השאירו פרטים באתר, או שלחו הודעת ווטספ, או שלו אימייל   itzik167@walla.co.il .

  התקשרו ישירות למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר 053-620-2089

   

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   סוגי-חקירות-פרטיות-מעקבים-ותצפיות-בכל

   חוקר פרטי בגידות בראשון לציון

     משרד סיקורית חקירות נוסד על  ידי מייסדו יצחק  מאיר בשנת 1980.  יצחק קצין  מצ"ח, לשעבר   ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות,...

   חוקר פרטי בגידות בפתח תקווה

   פרופיל חברה משרד סיקורית חקירות נוסד על  ידי מייסדו יצחק  מאיר בשנת 1980.יצחק קצין  מצ"ח, לשעבר   ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות,...

   חוקר פרטי מומלץ בראשון לציון

     משרד סיקורית חקירות נוסד על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980. בעבר, יצחק שימש  כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות....

   חוקר פרטי - חוקרים פרטיים רשויים - 8 חוקרים פרטיים מומלצים לשנת 2022

   אינדקס חוקרים פרטיים מאגד בתוכו מאות חוקרים פרטיים בארץ ובחו"ל.   כל שעלכם לעשות הוא לפנות למשרד סיקורית חקירות לתאם פגישה או שיחה...

   חוקר פרטי - חקירות בינלאומיות

   "סיקורית חקירות" מעבר לים- הכל אודות המבצעים הסודיים ביותר של משרד החקירות בזירה הבינלאומית תחום החקירות תמיד נדמה כאחד התחומים היותר...

   אינדקס משרדי חקירות בתל אביב וגוש דן.

   מחפשים חוקר פרטי לבדיקת אירוע בעסק, במשפחה, בזוגיות או בכל הקשר אחר, צר או רחב ככל שיהיה? חוקר פרטי  או...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים