לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089
  03-9646198

  פרופיל משרד סיקורית חקירות

  משרד  סיקורית חקירות נוסד על ידי מייסדו יצחק מאיר בשנת 1980. יצחק, שימש בעבר  כקצין מצ"ח,  ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן.

  למותר לציין, כי יצחק המשמש  כמנהל ובעל המשרד מחזיק מזה ארבעה עשורים ברשיון חוקר פרטי

  ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות,  חבר בלשכת חוקרים פרטיים ובארגון הבלשים הבינלאומי.

  למשרד  סיקורית חקירות ולמרבית החוקרים הפועלים באמצעותו, רישיון חוקר פרטי ורישיון לקיום משרד חקירות פרטיות. לצוות החוקרים ידע עשיר בתחום הטכנולוגי והדיגיטלי ופעילותם מתבצעת בפיקוחו המקצועי ההדוק של יצחק, בדיסקרטיות מלאה, תוך הקפדה על הוראות החוק האזרחי והפלילי – ללא פשרות.

  חוקרי סיקורית חקירות רובם ככולם יוצאי מערכות הביטחון של מדינת ישראל: צה"ל, מצ"ח, מודיעין,  משטרת ישראל (מודיעין בילוש, סמויה), שב"כ, מערכות אכיפת החוק – ורשות המסים.

  חוקרי סיקורית  חקירות בעלי ידע איתן במגוון רחב של תחומי חקירות פרטיות, מעקבים, תצפיות, איסוף מודיעין, תשאולים פרונטליים בעדויות חתומות – מתועד בסרטי וידאו, מומחי  סייבר הגנתי,  מפעילי סוכני איסוף שטח, איסוף אינטרנטי, מבצעי  חקירות בכיסוי ודיבוב במספר שפות,  חלקם בעלי תארים אקדמיים, משפטנים, עורכי דין,  מחזיקים ברשיון חוקר פרטי כמו גם ברשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות, חברים בלשכת חוקרים פרטיים בישראל,  חלקם אף חברים בארגון הבלשים הבינלאומי.

  משרד סיקורית חקירות עובד כל ימות השנה 7\24,  מעסיק  חוקרים פרטיים עצמאיים קבלני משנה בלבד!

  למותר לציין, כי כל חוקרי סיקורית חקירות  ממודרים, מקפידים לשמור על דיסקרטיות רבה ללא פשרות,  וכן על כל חוקי מדינת ישראל. סיקורית חקירות דוחה על הסף תיקים בהם רומז הלקוח\ה על איסוף חקירתי –  ממנו ניתן להבין כי קיימות דרישות  בלתי חוקיות בעליל!

  נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

  משרדנו נותן שרותי חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות, שרותי בילוש, איסוף מודיעין, בדיקות האזנות סתר, בדיקות פוליגרף ומכירת ציוד חקירות מודיעין  ובילוש.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות   ללא התחייבות כספית בשעה ראשונה התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.

  טל' 053-6202089, 03-9646198.

  ימי פעילות המשרד:  ימי א-ה בין השעות 2330-0800.

  ימיו וערבי חג בין השעות 1630-0800.

  שבת בשבת המשרד אינו פעיל

  חוקרים: כל חוקרי סיקורית חקירות פעילים כל ימות השנה וזמינים 7\24.

   

   

  השירותים אותם אנו מציעים

  למשרד סיקורית חקירות יש את הידע והניסיון משנת 1980 בכל תחומי החקירות הפרטיות, המעקבים והתצפיות בכל תחום חקירתי, ידע איתן בשימוש טכנולוגי דיגיטלי, מידענות, חקירות מחשב וסייבר, חקירות ואיסופים ברשתות החברתיות ובאינטרנט. היכולות שצברנו במהלך 40 שנות עבודה, תורמים רבות ללקוחותינו בקבלת ממצאי חקירה איכותיים מגובים בעובדות, ראיות והוכחות של ממש הבאים לידי ביטוי בצילומי איכות, סרטי וידאו, הקלטות סמויות ועדויות חתומות. בעת הצורך אנו עומדים איתנים במסירת עדויות ובחקירות נגדיות!

  חקירות אישות, מעקבים
  ותצפיות וחשיפת בגידות

  חקירות מורכבות הנעשות ע"י סיקורית חקירות ברגישות רבה. מטרתן היא למזער נזקים כלכליים ורגשיים בתחום הגירושין, בגידות בני זוג, חלוקת רכוש, דמי מזונות, מעמדו של ידוע/ה בציבור צוואות וירושות, בדיקת רקע על בן/בת זוג מיועדים, איזון משאבים, הערכת שווי נכסים של בני זוג ועוד.

  חקירות כלכליות

  חקירות כלכליות מקיפות נפוצות הן במישור העסקי והן במישור האישי. החקירות מאפשרות לכם לחשוף את כל כספו, ממונו ונכסיו של בן הזוג ולאתר נכסים שהוסתרו על ידו. כמו כן, חקירה כלכלית תאפשר לכם לאסוף מידע קריטי על לקוחות פוטנציאלים, שותפים עתידיים, מתחרים ובעלי חוב - כל זאת באמצעות חקירה כלכלית מקיפה המבוצעת במקצועיות ע"י סיקורית חקירות ומשלבת מעקבים ותצפיות ומגוון אמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

  מעקבים ותצפיות

  המעקבים והתצפיות המבוצעים במקצועיות ע"י סיקורית חקירות הם כלי רב-עוצמה לאיסוף מידע יקר ערך. המידע הנאסף בשטח באופן גלוי או סמוי תוך הקפדה על החוק ועל כללי האתיקה, משמש לאישוש או הפרכת חשדות בכל תחומי החקירות ומספק לכם שפע ראיות חוקיות וקבילות לביסוס החקירה ולשימוש אפקטיבי בערכאות המשפטיות.

  חקירות מסחריות

  יש לכם חשדות כלפי עובדים, מועמדים למשרה, ספקים, מפיצים או שותפים? סיקורית חקירות תנהל חקירה דיסקרטית, המשלבת מעקבים, תצפיות, חקירות תשאולים ובדיקות פוליגרף. בתום החקירה המסחרית יהיה בידיכם מידע אפקטיבי ואמין על מהימנותם של הגורמים השונים ונתונים מאומתים וקבילים בבתי המשפט אודות מעילות, גניבות, הונאות, ומעשי מרמה בעסק שלכם.

  איתורים ומיידעים במגוון רחב של תחומים

  מעוניינים לאתר מסמכים, להשיג ראיות ומיידעים על רכוש וממון, איתור חשבונות בנקים בארץ ובחו"ל כולל מצב עו"ש ואובליגו, איתור זכויות ביטוחיות כגון: ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, ביטוחי רכב וביטוחים אלמנטריים, חסכונות, מצב מניות, קופות גמל, פנסיות, קרנות השתלמות, איתור זיקה לחברות עסקים וארגונים, רשימת לקוחות ומגוון איתורים בנושאים נוספים.

  קרא עוד >

  זכויות יוצרים קניין רוחני, סימני
  מסחר ומותגים

  נפגעתם מהפרה של זכויות יוצרים, קניין רוחני, פטנט או סימן מסחרי? סיקורית חקירות תבצע עבורכם חקירה מקיפה לגילוי הפרת זכויות היוצרים ותשיג עבורכם, באמצעות מעקבים, תצפיות ושימוש באמצעים טכנולוגיים נוספים, ראיות חותכות וקבילות במעמד התדיינות בבית המשפט, כנגד הגורמים שהפרו את זכויותיכם.

  חקירות אימות גרסאות והפרכת טענות

  חקירות המשתלבות בחקירות חקירות אישות, חקירת בוגדים ובוגדות, חקירות כלכליות, חקירות מסחריות, חקירות עסקיות, חקירות שוכרים, חקירות בדיני עבודה, חקירות איתורים, חקירות הרמת מסך מודיעינית, חקירות הברחת נכסים וכספים לצד ג' ומגוון חקירות נוספות.

  קראו עוד >

  ניטור האזנות סתר ומניעתן כולל אחריות לשנה

  דברים שאמרתם הגיעו לאנשים שלא היו אמורים לדעת עליהם? מידע עסקי רגיש דלף אל המתחרים שלכם? ייתכן מאוד שמאזינים לכם! סיקורית חקירות תבצע עבורכם ניטור ובדיקת האזנות סתר ברכבים בהם אתם משתמשים, במבנים, בחללי חדרים, בטלפונים הסלולריים, בטלפונים הקווים האלחוטיים והנייחים שלכם, במרכזיות טלפוניה, במחשבים ובטאבלטים ותמצא את מכשירי הציתות שהוטמנו בביתכם ובמשרדכם, באמצעות הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בענף זה.

  חקירות בכיסוי והפעלת מדובבים

  חקירות המבוצעות ע"י סיקורית חקירות ומטרתן לדובב את האדם המחזיק במידע קריטי לחקירה באמצעות מעקבים ותצפיות ושימוש בטכניקות חקירה מתקדמות. סיקורית חקירות רוכשת את אמון הנבדק תוך כיסוי ומאפשרת לכם לקבל מידע איכותי ורלוונטי לביסוס החקירה ולסיומה המוצלח.

  חקירות מגזריות

  לסיקורית חקירות ניסיון עשיר בחקירות מגזריות: במגזר הערבי, במגזר הדרוזי, במגזר החרדי ובמגזר הדתי לאומי. חוקרי סיקורית חקירות יודעים להיטמע בתוך אוכלוסיות אלו, יודעים את קודי ההתנהגויות שלהם ודוברים את שפתם. סיקורית חקירות מפעילה חוקרים פרטים מכל האוכלוסיות בישראל ומתאימה את עצמה לסוגי החקירות והמעקבים הנדרשים בכל מגזר ומגזר.

  מכירת מוצרי חקירות, בילוש ותוכנות תיעוד

  המחלקה הטכנולוגית של סיקורית חקירות מעמידה לרשותכם את ציוד הבילוש הטוב בעולם, כולל מצלמות מעקב, תוכנות ריגול דיגיטלי ומכשירי האזנה שיסייעו לכם לאסוף את כל המידע הדרוש לכם ולחשוף את כל האמת. זכרו להשתמש בו בהתאם לדרישות החוק ותיהנו מראיות תקפות שיקדמו את החקירה שלכם.

  בדיקות פוליגרף

  משרד סיקורית חקירות נמצא בקשרים עסקיים עם מספר מכוני פוליגרף בארץ המבצעים בדיקות פוליגרף אישיות, בדיקות פוליגרף תקופתיות לעובדים, בדיקות פוליגרף במישור הפלילי ובדיקות פוליגרף במגוון נושאים נוספים. באמצעות סיקורית חקירות תגיעו לבודקים הטובים ביותר ובמחירים סבירים.

  מתן שירותי עזר משפטיים והפניות לעורכי דין
  מקצוענים בתחומי פעילותם

  סיקורית חקירות נמצאת בקשרים עסקיים עם כ-400 עורכי דין בכל רחבי הארץ, במגוון רחב של מקצועות המשפט. סיקורית חקירות תכוון אתכם, ללא עלות כספית, למספר עורכי דין ואתם תחליטו עם מי אתם רוצים ומוכנים לעבוד. סיקורית תעשה את המיטב על מנת לעזור לכם לקבל את שכר הטרחה הנוח ביותר.

  שיחזור קבצים ומיידעים דיגיטליים

  סיקורית חקירות נמצאת בקשרים עסקיים עם נותני שירותי שיחזור מידע דיגיטלי עם ניסיון עשיר בתחום, המשרתים לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, ארגונים ומוסדות במגוון תחומים: שחזור מידע מטלפונים ניידים חכמים ומחשבים מכל הסוגים, שיחזור קבצים והצלת מידע מכל סוגי המדיה הדיגיטלית, שחזור דיסקים קשיחים, שחזור מערכות אחסון מידע, שחזור כרטיסי זיכרון של מצלמות דיגיטליות ועוד. סודיות מוחלטת מובטחת, זמינות 24 שעות במקרים דחופים, איסוף חינם מכל הארץ, מחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים.

  חקירות במישור הפלילי - מתן סיוע משפטי לעורכי דין.

  בעברי שימשתי כקצין במצ"ח שימשתי כראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, טיפלתי בתיקים קשים במיוחד כגון: תיקי רצח והתאבדויות, תיקי תאונות במהלך אימונים, קניה ומכירה של סמים מסוכנים, מכירת נשק למשפחות פשע ולאויב, שוחד מרמה והפרת אמונים, גניבות ומעילות מכספי צה"ל והברחתם בתנועות סיבוביות לחשבונות בנקים בחו"ל-חלקם אף פורסמו בתקשורת, חקירות פורנזיות קרי חקירות משפטיות, עבירות מין כולל הטרדות ואונס, תיקי שוד בשיתוף עם משטרת ישראל ועוד. קראו עוד >
  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים