לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  איתורים ומיידעים

  מעוניינים לאתר מסמכים, להשיג ראיות ומיידעים על רכוש וממון,  לאתר: חשבונות בנק בארץ ובחו"ל כולל מצב עו"ש ואובליגו, זכויות ביטוחיות  ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, ביטוחי רכב וביטוחים אלמנטריים,  כספים וחסכונות נזילים ואבודים, כספים המושקעים בבתי השקעות,  קופות גמל, קופות פנסיוניות, קרנות השתלמות,  זיקה לחברות עסקים וארגונים, רשימת לקוחות וספקים ומגוון איתורים  נוספים בנושאים שונים?

   

   משרד סיקורית חקירות  משלב    את רוב החקירות הפרטיות  במעקבים ותצפיות.

  למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הוא  כלי אפקטיבי לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות הכלכלית של נחקרים, הן במישור האישי והן במישור העסקי. הן  אפקטיביות גם בשלב ההיערכות לגירושין ומאפשרת לחשוף את היכולת הכלכלית, העסקית והמסחרית האמתית של בני זווג, כמו גם של  אנשי עסקים המסתירים נכסים השקעות כספים.

  לפיכך, החקירות העסקיות המשלבות מעקבים ותצפיות  נפוצה מאוד גם במגזר העסקי-דיני עבודה,  בעזרתן ניתן לאגור מיידעים עסקיים על לקוחות, שותפים ומתחרים, לאתר חייבים ואת הנכסים שבבעלותם, לאסוף מידע לקראת מתן אשראי מתמשך, כמו גם  לצורך  ביצוע עיקולים ועוד. באמצעות חקירות מעקבים ותצפיות המשלבות בין השאר  חוקר  סמוי הפועל  בכיסוי ודיבוב, תוכלו לדעת האם מועלים בכספיכם, לאתר את אלו שחייבים לכם כספים, לאתר נכסים מוברחים ועוד. מעבר לכך, במסגרת חקירות מיוחדות  המשתלבות במעקבים ותצפיות  ניתן להבין האם אחד מלקוחותיכם  הנו מוגבל על ידי הבנקים, האם הוא היה מעורב בתביעות אזרחיות ופליליות, האם הוא תובע או נתבע, האם נפתחו נגדו הליכי הוצל"פ,   האם הוא בתהליכי חדלות פירעון ועוד.

  על מנת להתחיל ב"חקירת איתורים" ולנהל אותה כראוי, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות. המשרד נוסד ומנוהל על ידי יצחק מאיר, קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון  LL.B  במשפטים, מטעם אוניברסיטת בר אילן. ליצחק ניסיון עשיר בהפעלת חוקרים פרטיים, עוקבים, תצפיתנים, חוקרי מערכות לצורך שאיבת  מיידעים ואיתורים אינטרנטיים   אנשי מודיעין ובלשים – במגוון רחב של נושאים,  כאמור בין השאר בהפעלת חוקרים בכיסוי ודיבוב, מתשאלים מקצועיים  רובם סמויים תחת כיסוי  ודיבוב  במספר שפות. למותר לציין, כי לנוכח היכרותו את השטח, יצחק מקושר היטב במקורות ובנקודות מפתח, דבר המסייע להפיק עבור הלקוחות דוחות חקירה איכותיים.

  על מנת לוודא כי  השותף העסקי העתידי אכן אדם אמין וכי יכול הוא לעמוד בהתחייבויותיו, או אז, חובה לבצע חקירת רקע  ונאותות  עסקית  מקיפה. כך ניתן יהיה לבחון היטב  את חוסנו הכלכלי, כמו גם לבחון  היטב את  המסמכים שהציג.

  כאשר קרוב משפחה נפטר והגדיר אתכם כיורשים, או אז, יש לאתר את מכלול הכספים והנכסים אשר היו בבעלותו – בין אם מדובר בנדל"ן או כספים המושקעים בחסכונות  או פיקדונות, מניות  בחשבונות בנק, בבתי השקעות או חברות ביטוח וכן הלאה.

  לצורך ביצוע חקירת איתורים שורשית יסודית ומקיפה, מומלץ לפנות  אל משרד סיקורית  חקירות המחזיק בידע וקשרים בתחמי חקירות רבים.

  יצחק מאיר מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות מחזיק ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות החל משנת 1980. יצחק חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל כמו גם חבר בארגון הבלשים הבינלאומי, מקושר היטב עם בעלי משרדים בארץ ובחו"ל  ועובד עם  חוקרים פרטיים כולם עצמאיים.

  חקירת איתורים שורשית  מיועדת למגוון גופים וגורמים: החל מלקוחות פרטים, בעלי חברות עסקים  וארגונים, אנשים אשר יש בכוונתם להיכנס לשותפויות, זוגות הנמצאים בהליכי גירושין,  קרובי משפחה מסוכסכים בנושא ירושה ועוד.

  באמצעות חקירה "איתורים שורשית" ניתן יהיה לקבל תמונת מצב מלאה ומדויקת ולפעול בהתאם. לשם כך, מומלץ  ליצור קשר עם יצחק מאיר בעל משרד סיקורית חקירות.

  בתחילתה של  חקירת איתורים כלכליים טרום גירושין, יש לבחון מספר היבטים מרכזיים:

  מהו מצבם העסקי כלכלי  של בני הזוג? האם מצבם הכלכלי יציב? האם אחד מבני הזוג מסתיר כספים רכוש ונכסים? מה ניתן לעשות  על מנת  להבטיח כי זכויותיכם שתשמרנה  וכי  בבוא  העת  תקבלו  את כל מה  שמגיע לכם?

  בחקירות "איתורים שורשיים" אנו פועלים לאתר אנשים אשר נעלמו  כאילו  בלעה אותם האדמה – הן בארץ והן בחו"ל  כל זאת בשיתופי פעולה עם משרדי חקירות  מקומיים   חברים בארגון הבלשים  הבינלאומי   ב-  100  מדינות  ברחבי תבל.

  זו אף זו, סיקורית חקירות  מפעילים אנשי מחשבים וסייבר על פי חוק,  מקושרים היטב בקהילת המודיעין האזרחית העולמית, הפועלים לצורכי איסוף מיידעים ומידענות , באמצעותם אנו אוספים מסמכים וצילומים   המעגנים מקום הימצאותם של חייבים ונמלטים, אנשים הדרושים למתן עדויות, ובעלים שהותירו את נשותיהן עגונות.

  באמצעות "חקירת איתורים שורשית" נאסוף עבורכם  מיידעים קריטיים  בהם תוכלו לעשות שימוש משפטי, הן ברשויות האכיפה והן  ברשויות  החוק. נדגיש כי איננו   מותירים את לקוחותינו לבדם לאחר ביצוע החקירות המעקבים והתצפיות, ומלווים אותם שלב אחר שלב הן בדרכים משפטיות  והן בדרכי הגנה נוספים כל זאת על פי דרישת הלקוחות.

  לצורך יעוץ הכוונה ומתן פתרונות ללא כל עלות כספית בשעה ראשונה התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר.

  טל' 0536202089.

  אזורי פעילות: ישראל וחול ב-100 מדינות.

  פעילות המשרד: 7\24

  רשיונות: אנו מחזיקים ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות.

  חברויות:  משרד סיקורית חקירות חברים בלשכת חוקרים פרטיים בישראל למן יום היווסדרה כמו גם חברים בארגון הבלשים הבינלאומי.

  שעות פעילות המשרד בימי  א-ה בין השעות 0800- 2330 בימיו ו' בין השעות  1600-0800, שבת המשרד סגור.

  זמני פעילות החוקרים: חוקרי סיקורית חקירות זמינים כל ימות השנה ופעילים בשטח 7\24.

  נשמח לעמוד לרשותכיםבכל עת.

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   בגידות בין בני זוג - כל מה שצריך לדעת

   מה הם הגורמים לבגידות בחיי הנישואין וכיצד לפעול במקרה של חשד לבגידה? "לא תנאף", הציווי שמלווה אותנו משחר ההיסטוריה הפך מזמן...

   מעקבים ותצפיות

   מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי  הם  סוד ההצלחה במגוון רחב של  סוגי החקירות כולנו חיים בעולם טכנולוגי המאפשר לנו לאסוף מידע...

   איתורים מיידעים ומתן פתרונות

   מעוניינים לקבל מיידעים במגוון רחב של תחומים כגון: חקירות אישות וחשיפת בגידות, חקירות כלכליות, חקירות מסחריות, חקירות עסקיות, בדיקות  נאותות,...

   חקירות כלכליות מורכבות

   חוקרים פרטיים המנהלים חקירות כלכליות מסתייעים במגוון נרחב למדי של מתודות ופרקטיקות בעבודתם. מובן שחוקרים מקצועיים משתמשים בשיטות חוקיות בלבד...

   כיצד לזהות סימני בגידה

   כאשר מדובר בתחום הזוגיות ומערכת היחסים הרומנטית, מושג “בגידה” מתייחס לרוב למעשה האהבה הפיזי או אפלטוני (לא ממומש) כלפי אדם...

   מתי כדאי לשכור חוקר פרטי בגידות?

   "תפקידו של חוקר הפרטי" "הוא לאשש חשדות או להפריכם, לאסוף ראיות והוכחות מתועדים בצילומים הסרטות והקלטות סמויות כמפורט בחוק, אשר...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים