לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי בגידות באשדוד

  חוקר פרטי בצפון בעל ניסיון ומיומנות

  חוקר פרטי בגידות באשדוד – לשקט הנפשי שלכם.

  בן הזוג משנה את יחסו כלפיכם או כלפי המשפחה? האם הוא חוזר הביתה בשעות מאוחרות? האם הוא צמוד לטלפון הנייד ולא  מאפשר  לאף אדם  לגעת  לגעת בו? האם באופן פתאומי שינה את אופיו האמתי? האם נדמה כי מחשבותיו נודדות גם כאשר הוא נמצא בבית?

  כאשר הולכים ונערמים סימני השאלה וישנן פחות מדי תשובות ויותר מידי שאלות פתוחות,  או אז, זו העת  לפנות אל משרד סיקורית חקירות. בעל המשרד יצחק מאיר מומחה  בדיני משפחה וגירושין יכין עבורכם תכנית פעולה למעקב סמוי על מנת לחשוף הבגידה.  למותר לציין כי הזנחה מצדו של  הנבגד לגילוי מהיר וסמוי  של הצד הבוגד וחשיפתו – פוגעת באופן ברור  בנבגד שכן, הצד הבוגד  מרגיש בטוח בעצמו   לעשות כרצונו כאילו אינו נשוי,  לחיות   בשקר  ובהמשך  אף להתמכר לבגידות ולחגוג את החיים בדרך לא הגיונית ולשרוף כספים משותפים  ללא  ללא מוסר ועבירה על חוקי הדת – "לא תנאף"

  חוקר פרטי באשדוד צריך  להכיר היטב את העיר ורחובותיה,  להכיר כל סמטה, חניונים,  מסעדות, ברים, מקומות בילוי  מקומות מסתור למיניהם, בתי הארחה, מלונות,  כמו גם היכן ניתן לשכור חדרים על בסיס  שעתי –  בהם  זוגות בוגדים  נואפים.

  משרד סיקורית חקירות נוסד בשנת 1980 על ידי יצחק מאיר, חוקר פרטי בעל ניסיון רב במגוון רחב של חקירות פרטיות, מעקבים ותצפיות  בילוש סמוי, אחר בוגדים ובוגדות, מומחה  באיסוף  מידעים, חקירות בכיסוי  ודיבוב.

  יצחק  שימש בעבר כקצין מצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, בעל ידע רב  בתחומי משפט מגוונים ביניהם   התדיינות בתחום   דיני משפחה גישור וגירושין.

  יצחק מכשיר בלשים מקצועי, מומחה בהכנת אזור למעקב מורכב, מקפיד על דיסקרטיות ללא פשרות , בעל ידע איתן בתחום הטכנולוגי דיגיטלי  דבר התורם רבות להישמר היטב מאובייקט החקירה.

   

  זו גם זו,יצחק מאיר מנהל ובעל המשרד מספק מענה מקצועי ומתקדם – במגוון  רחב של חקירות פרטיות, תוך שימוש במכשור טכנולוגי דיגיטלי מתקדם, במעקבים ותצפיות, במידענות, בחקירות ברשתות החברתיות ובאינטרנט, בחקירות סייבר ובאיסוף מיידעים  ומידענות.

  לנהל את החקירה במקצועיות ובדיסקרטיות עם חוקר פרטי בגידות באשדוד 

  לעתים, נוח לנו הרבה יותר לטמון את הראש בחול, מאשר להתמודד עם האמת כמו שהיא ולהאמין כי בן או בת הזוג שלנו, מנהלים רומן מחוץ למערכת הנישואין. גם במקרים של רומן  חד פעמי, יכאב לנו לדעת על כך.

  בפועל, כאשר נחזיק בידינו את הראיות לכל החשדות, או אז, נוכל לפעול בהתאם ולנסות לפתוח בחיים חדשים – אם נחליט שזה רצוננו.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד יבצע עבורכם את החקירה בדיסקרטיות ובנחישות רבה

  כאשר חוקר פרטי מאשש את החשד בשלב מוקדם, או אז, הוא למעשה מביא ראיות של זהב לעורך הדין המיצג את הצד הנבגד או הנבגדת ובמהלך הדיונים בבית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני, החוקר הפרטי ידע מתי וכיצד להציגן בפני מי שדן בתיק.

  למעשה, רק חוקר פרטי מקצועי ויצירתי  הוא המומחה  האמתי  בחשיפת בגידות, שכן הוא הגורם האנושי היחיד  שיכול לספק  ראיות חוקיות  לבגידה,  מעשה  ניאוף,מעשה כיעור, מראית עין  ועבירה על חוקי הדת.  החוקר הוא האדם שיש לו את הידע המקצועי,  החוקי  כמו גם את היכולת  להמציא ראיות של ממש, אם נעשה מעשה בגידה וניאוף.

  חושדים שבן/בת הזוג בוגדים בכם? זכרו  כי לכותל יש אוזניים והמידע עלול לדלוף לצד הבוגד. לכן, אסור  לצד הנבגד  לספר על חשדותיהם לאף אדם ובוודאי שלא לחשוף את ביצוע החקירה, המעקבים, התצפיות והחקירות בכיסוי, שכן, השיתוף הוא האויב מספר אחד ליכולתו של החוקר לתפוס את הבוגד או הבוגדת במעשה הבגידה או במעשה ניאוף של ממש.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד הוא מקצוען אמתי, בעל ידע וניסיון רב שנים בחקירות אישות, במעקבים ותצפיות, בחקירות בכיסוי ולעתים בחקירות בדיבוב  כי זו  פרנסתו.

  לכן חוקר פרטי בגידות באשדוד יימנע מפטפטת על מנת שלא לבצע עבירות אזרחיות ופליליות. בנוסף, חוקר פרטי בגידות באשדוד תמיד יהיה צמוד להוראות החוק האזרחי והפלילי כאחד והוא נזהר  מכל משמר שלא לבצע חדירה לצד ג', עבירות על חוק האזנת סתר, עבירות על חוק  הגנת הפרטיות, כבוד האדם וחירותו, חוק חוקרים פרטיים ואתיקה מקצועית.

  חוקר פרטי בגידות באשדוד ממדר את ידיעותיו ותמיד שומר על דיסקרטיות  ללא פשרות! הוא נאמן ללקוחותיו ויעשה הכול על מנת לשמור על האינטרסים  של לקוחותיו  על מנת שלא להזיק  להם  – ולאסוף  והוכחות וראיות של ממש  ולעמוד איתן בהמשך הדרך – בביתי המשפט לענייני משפחה, בביתי הדין הרבניים או בביתי הדין השרעים למאמיני דת האסלם או בבתי הדין הכנסייתיים למאמיני הדת הנוצרית.

  בנוסף, חוקר פרטי ינהל מעקב מקצועי, מוקפד וחשאי ללא פשרות, תוך שימוש בציוד מתקדם  בין אם מדובר בהתקנת מצלמות זעירות נסתרות ומוסלקות  ובין אם מדובר במכשור מסוג אחר, הכל בכפוף להוראות החוק!

  חוקר פרטי בגידות באשדוד לניהול חקירה באחריות, דיסקרטיות ובשקיפות 

  במקרים של חשד לבגידה, מעשה כיעור, מראית עין, עבירה על חוקי  הדת, או ניאוף של ממש, פניה אל חוקר פרטי תוביל לראיות מוחשיות הדרושות לכם. כך תוכלו להתמודד עם ההשלכות של הבגידה הן בהיבט האישי, הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט המשפטי.

  למענה מקצועי בתחום חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות  ניתן ליצור קשר עם משרד סיקורית חקירות.

  משרד סיקורית  ער לרגישות הגבוהה של כל תיק חקירה ובהתאם לכך, הוא מתנהל באחריות, בדיסקרטיות ובשקיפות מלאה כלפי לקוחותיו.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל התחייבות כספית  בשעה ראשונה,  התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר או השאירו פרטים באתר או שלחו הודעת ווטספ או שלחו אימיילitzik167@walla.co.il  .

  טל' 053-6202089

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי מחירים

   מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים. למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות...

   אינדקס חוקרים פרטיים בפריסה ארצית

   יצחק מאיר חוקר פרטי סיקורית חקירות. כתובת משרד: דוד וולפסון 20\48 ראשון לציון. טלפונים: 053-6202089, 03-9646198 אינדקס חוקרים פרטיים: אינדקס חוקרים פרטיים מאגד...

   חוקר פרטי מחירים זולים מומחה בחקירות אישות בפריסה ארצית.

    גילוי וחשיפת בגידות. כאשר עולה חשש אמתי לאמון מצד בן זוג, ישנן שתי שיטות בהן אפשר לנקוט. שיטה אחת היא לפתוח...

   חוקר פרטי מוביל

   חוקר פרטי בגידות בן הזוג מבלה שעות ארוכות בעבודה? בת הזוג מעבירה זמן רב מחוץ לבית? החשודים בבגידה שומרים על הטלפון...

   חוקר פרטי במגזר הדתי לאומי

   חוקר  פרטי - בגידות במגזר הדתי לאומי רבים אינם מודעים לכך, ברם, בגידות במגזר הדתי לאומי הן עובדה קיימת  ובמקרים רבים...

   חוקר פרטי - חקירה כלכלית גירושין

   חקירה כלכלית גירושין במהלך חיים הנישואין, אין זה מפתיע לגלות כי זוגות רבים פותחים חשבונות בנק משותפים ומתחילים את חייהם המשותפים...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים