לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי בהרצליה

   

  ידע הוא כוח, אבל בידיים הלא נכונות הוא עלול לעורר בעיות.

  אם אתם חושדים כי מאזינים או מצלמים אתכם בסתר, יש לפנות אל חוקר פרטי בהרצליה. מומחה זה יגיע אל האמת בהצלחה, תוך שימוש בציוד המתקדם ביותר שקיים בענף.

  לסיוע מקצועי בנושא, ניתן לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

  החל מניטור ובדיקת האזנות סתר, איתור מכשירי האזנה ומצלמות נסתרות (אודיו וידיאו), בדיקת תוכנות ריגול במחשבים ובטלפונים ניידים, המשרד יספק לכם דוח בדיקה בהתאם לממצאים.

  למותר לציין, כי  משרד סיקורית חקירות עוסק במגוון רחב של חקירות פרטיות מזה ארבעה עשורים ומומחה בניהול וביצוע חקירות אישות, מעקבים ותצפיות לצורך חשיפת בגידות, מעקבים ותצפיות בכל תחום חקירתי, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות, חקירות מסחריות, בדיקות רקע על אנשים פרטיים חברות עסקים וארגונים, איתורים במגוון רחב של תחומים, איתורי כתובות, איתור מקומות עבודה, איתור זיקה לחברות עסקים וארגונים, איתור חייבים ונמלטים מפירעון חוב, איתור נדל"ן, איתור קרקעות כולל שטרי מכר, איתור ממון ורכוש, איתור חשבונות בנקים בארץ ובחו"ל, איתור מצב חשבונות בנקים כולל עו"ש ואובליגו באמצעות חקירות בכיסוי מדובבים ומדובבות, בדיקות כניסות ויציאות מהארץ, איתור זיקה לחברות ועסקים, איתור הברחות נכסים וכספים לצד ג' בתנועות סיבוביות עד למעגל שלישי, הרמת מסך מודיעינית, חקירות ומעקבים  לצורך איתור מנהג בעלים, איתור כלי רכב, כלי צמ"ה כלים ימיים ואוויריים, חקירות במישור הפלילי,  חקירות רקע על אנשים פרטיים חברות ועסקים, חקירות בתחום הנוער, חקירות לצורך איתור יורשים צוואות וירושות, חקירות לאיתור עובדים שסרחו, חקירות לצורך איתור מדליפי מיידעים בין עובדים לחברות מתחרות, מניעת גניבות ממעביד, התקנת מצלמות במעגל סגור, התקנת מצלמות מוסלקות, חקירות עוקץ והונאה, חקירות מחשב וסייבר, חקירות לאיתור מוציאי דיבה ולשון הרע ברשתות החברתיות ובאינטרנט, איתור מטרידים מטלפון חסוי, איסוף מודיעין עסקי תחרותי-ריגול תעשייתי על פי חוק, ביצוע בדיקות פוליגרף, חקירות פורנזיות-חקירות משפטיות, הכנת עורכי דין לחקירות נגדיות, בחינת תיקים פליליים מתוך מגמה לסתור את טענות התביעה והפרקליטות, הפעלת סוכן סמוי, הפעלת מודיעין שטח, הפעלת סוכני איסוף.

  חוקר פרטי בהרצליה קרי יצחק מאיר, שימש בעבר כקצין במצ"ח, ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל למן יום היוסדה וכן חבר בארגון הבלשים הבינלאומי  המונה כ -1000 בעלי משרדי חקירות ב – 100 מדינות שונות.

  חוקר פרטי בהרצליה – להוכיח את מעשה הבגידה

  רבים מאתנו שואפים, ביום מן הימים, להקים משפחה לתפארת. בדרך אנו נחפש פרטנר לחיים בן או בת זוג אשר ילווה אותנו במסע שלנו. כאשר אנו מוצאים את הפרטנר ונישאים לו, אין מאושרים מאיתנו. עם זאת, המציאות עלולה לטפוח על פנינו, כאשר מתעוררות חשדות על בגידה ומעילה באמון.

  הסיבות לבגידה בין בני הזוג הן רבות ומגוונות. העידן המודרני בו אנו חיים מביא עמו לחצים שונים ושחיקה עצומה. מכיוון שקל לממש את הרצון להפיג מעט את העומס ב"שדות זרים".  מתחוור כי רבים בוחרים לעשות זאת, במקום להתמודד עם בעיותיהם.

  בפועל, בני הזוג החושדים כי בוגדים בהם נותרים עם משבר חמור באמון. כעת, עליהם להתחיל לפעול ולבדוק האם  חשדותיהם נכונים. בשלב זה יש לפנות אל חוקר פרטי בהרצליה. מומחה זה יבצע את הבדיקות המדויקות ביותר, בין אם מדובר בצילום ותיעוד בן הזוג עם המאהב, תיעוד חיובי אשראי או מסמכים אחרים המעידים על ביצוע הבגידה וכן הלאה.

  משרד חקירות בהרצליה לניהול חקירה מוקפד

  לרוב, הופכות ההוכחות על קיום הבגידה לראיות קבילות בבית המשפט. בהתאם, על החוקר הפרטי להשיג את  הראיות החותכות בהתאם לחוקי מדינת  ישראל ולהפגין חשיבה יצירתית. כך או כך, על מנת להתחיל בבדיקה, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות. משרד  זה מנוהל על ידי יצחק מאיר, חוקר פרטי  המחזיק ברישיון חוקר פרטי ורישיון לקיום משרד לחקירות פרטיות מטעם משרד המשפטים. יצחק בעל וותק וניסיון עשיר בכל תחומי החקירות והמעקבים מזה ארבעה עשורים.

  לקוחות המשרד מקבלים דיווח בזמן אמת על התרחשות החקירה, המעקבים והתצפיות כמו גם על תוצאותיה – כל זאת אך ורק על פי בקשתם.

  לצורך יעוץ , הכוונה ומתן פתרות  ללא כל התחייבות כספית בשעה ראשונה, התקשרו  למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או השאירו פרטים באתר, או שלחו הודעת ווטספ, או שלו אימייל   itzik167@walla.co.il .

  התקשרו ישירות למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר 053-620-2089

   

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי מחירים

   מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים. למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות...

   אינדקס חוקרים פרטיים בפריסה ארצית

   יצחק מאיר חוקר פרטי סיקורית חקירות. כתובת משרד: דוד וולפסון 20\48 ראשון לציון. טלפונים: 053-6202089, 03-9646198 אינדקס חוקרים פרטיים: אינדקס חוקרים פרטיים מאגד...

   חוקר פרטי מחירים זולים מומחה בחקירות אישות בפריסה ארצית.

    גילוי וחשיפת בגידות. כאשר עולה חשש אמתי לאמון מצד בן זוג, ישנן שתי שיטות בהן אפשר לנקוט. שיטה אחת היא לפתוח...

   חוקר פרטי מוביל

   חוקר פרטי בגידות בן הזוג מבלה שעות ארוכות בעבודה? בת הזוג מעבירה זמן רב מחוץ לבית? החשודים בבגידה שומרים על הטלפון...

   חוקר פרטי במגזר הדתי לאומי

   חוקר  פרטי - בגידות במגזר הדתי לאומי רבים אינם מודעים לכך, ברם, בגידות במגזר הדתי לאומי הן עובדה קיימת  ובמקרים רבים...

   חוקר פרטי - חקירה כלכלית גירושין

   חקירה כלכלית גירושין במהלך חיים הנישואין, אין זה מפתיע לגלות כי זוגות רבים פותחים חשבונות בנק משותפים ומתחילים את חייהם המשותפים...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים