לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

התקשרו או השאירו פרטים באתר
  התקשרו: 053-6202089

  חוקר פרטי – איתורים, מיידעים ומידענות.

   

  מעוניינים לאתר מסמכים, להשיג מיידעים וראיות על רכוש וממון של  אנשים פרטיים,  בעלי עסקים, חברות, מוסדות וארגונים, לאתר: חשבונות בנק בארץ ובחו"ל כולל מצב עו"ש, אובליגו, חסכונות, מצב כספי נתון  של השקעות במניות וכספים המושקעים בתי השקעות, זכויות ביטוחיות – ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, ביטוחים אלמנטריים (בית, עסק, חברה וכו') ביטוחי רכב, כלי צמ"ה, כלים ימיים ואוויריים , מיידעים על כספים וחסכונות נזילים  ואבודים,  קופות גמל, קופות פנסיוניות, קרנות השתלמות,  זיקה של אנשים  לחברות, עסקים וארגונים, רשימת לקוחות וספקים, לאתר צוואות ירושות ויורשים ומגוון איתורים  נוספים בנושאים רבים?

  משרד סיקורית חקירות משלב את רוב החקירות הפרטיות בתחומים אלו בחקירות תחת כיסוי ודיבוב, חקירות מחשב וסייבר, חקירות אינטרנטיות, חקירות ברשתות החברתיות, חקירות בעיתונות הדיגיטלית, במעקבים ותצפיות, בדיקות ברשות השופטת, בדיקות ברשויות האכיפה, בדיקות  בבנק ישראל,הרשמים  השונים, טבו,  הוצל"פ, כנ"ר, פש"ר, מנהל מקרקעי ישראל, מכס – סריקה מקיפה בכל בתי המשפט בישראל  לאיתור תיקים משפטיים (תובע -נתבע)   סריקות בכל הבנקים, סריקות בכל בתי ההשקעות  וסריקות בכל חברות הביטוח ועוד.

  *יודגש בהדגש יתר כי משרד סיקורית חקירות פועל אך ורק על פי הוראות החוק האזרחי והפלילי כאחד לפיכך, אפשר לעשות שימוש בדו"ח החקירה ובחומרים הנלווים בבתי המשפט ורשויות האכיפה.

   

  מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים.

  למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות הכלכלית של נחקרים, הן במישור האישי והן במישור העסקי. הן  אפקטיביות גם בשלב ההיערכות לגירושין ומאפשרת לחשוף את היכולת הכלכלית, העסקית והמסחרית האמתית של בני זווג, כמו גם של  אנשי עסקים המסתירים נכסים השקעות וכספים.

  לפיכך, החקירות העסקיות המשלבות מעקבים ותצפיות –  נפוצה מאוד גם במגזר העסקי ובכל הקשור לדיני עבודה,  בעזרתן ניתן לאגור מיידעים עסקיים על לקוחות, שותפים ומתחרים, לאתר חייבים ואת הנכסים שבבעלותם, לאסוף מידע לקראת מתן אשראי מתמשך, וכן  לצורך  ביצוע עיקולים ועוד.

  באמצעות חקירות מעקבים ותצפיות, המשלבות בין השאר  חוקר   פרטי הפועל  בכיסוי ודיבוב וחוקרי סייבר    או אז, תוכלו לדעת האם מועלים בכספיכם, האם מאזינים לכם בסתר, לאתר את אלו שחייבים לכם כספים, לאתר נכסים מוברחים לחברות קש או הברחת הכספים והנכסים בתנועות סיבוביות לצדי   שלישי   ועוד.

  מעבר לכך, במסגרת חקירות מיוחדות  המשתלבות במעקבים ותצפיות  ניתן להבין האם אחד מלקוחותיכם  הנו מוגבל על ידי הבנקים, האם הוא היה מעורב בתביעות אזרחיות ופליליות, האם הוא תובע או נתבע, האם נפתחו נגדו הליכי הוצל"פ,   האם הוא בתהליכי חדלות פירעון או הפטר ועוד.

  על מנת להתחיל ב"חקירת איתורים" ולנהל אותה כראוי, מומלץ לפנות אל משרד סיקורית חקירות.

  המשרד נוסד ומנוהל על ידי יצחק מאיר בשנת 1980. יצחק,  קצין מצ"ח, לשעבר ראש מדור סמים וחקירות מיוחדות, בוגר תואר ראשון  LL.B  במשפטים, מטעם אוניברסיטת בר אילן. ליצחק ניסיון עשיר בניהול ובהפעלת חוקרים פרטיים רשויים: חוקרים כלכליים, עוקבים, תצפיתנים, חוקרי מערכות מידע לצורך שאיבת  מיידעים, חוקרי מחשב וסייבר,  חוקרי איתורים אינטרנטיים ועוד – כל זאת  באמצעות אנשי מודיעין ובלשים, מתשאלים מקצועיים  רובם סמויים תחת כיסוי  ודיבוב  במספר שפות.

  למותר לציין, כי לנוכח היכרותו את השטח, יצחק מאיר מקושר היטב במקורות ובנקודות מפתח, דבר המסייע להפיק עבור לקוחות דוחות חקירה איכותיים ברמה משפטית גבוהה.

  על מנת לוודא כי  השותף העסקי העתידי אכן אדם אמין וכי יכול הוא לעמוד בהתחייבויותיו, או אז, חובה לבצע חקירת רקע  נאותות  עסקית וכלכלית  מקיפה. כך ניתן יהיה לבחון היטב  את חוסנו הכלכלי, כמו גם לבחון  היטב את  המסמכים שהציג.

  איתור כספים אבודים

  כאשר קרוב משפחה נפטר והגדיר אתכם כיורשים, או אז, יש לאתר את מכלול הכספים והנכסים אשר היו בבעלותו – בין אם מדובר בנדל"ן או כספים המושקעים בחסכונות  או פיקדונות, מניות  בחשבונות בנק, בבתי השקעות או חברות ביטוח וכן הלאה.

  לצורך ביצוע חקירת איתור ואיסוף מיידעים ומידענות  יסודית  שורשית  ומקיפה, מומלץ לפנות  אל יצחק מאיר מנהל ובעל  משרד סיקורית  חקירות המחזיק בידע וקשרים בתחמי חקירות רבים.

  יצחק מאיר מחזיק ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות החל משנת 1980. יצחק חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל כמו גם חבר בארגון הבלשים הבינלאומי, מקושר היטב עם בעלי משרדים בארץ ובחו"ל  ועובד עם  חוקרים פרטיים רשויים בלבד –  כולם עצמאיים.

  יודגש כי רוב  חוקרי סיקורית חקירות בעלי השכלה אקדמית, מומחים של ממש בכל תחומי פעילותם, מחזיקים בידע טכנולוגי ודיגיטלי  ברמה גבוהה.

  חקירת איתורים שורשית  מיועדת למגוון גופים וגורמים: החל מלקוחות פרטים, בעלי עסקים, חברות, מוסדות, ארגונים,   משרדי ממשלה, עריות, מועצות מקומיות,  אנשים אשר יש בכוונתם להיכנס לשותפויות, זוגות הנמצאים בהליכי גירושין,  קרובי משפחה מסוכסכים בנושא ירושה ועוד.

  באמצעות חקירת "איתורים שורשית" ניתן יהיה לקבל תמונת מצב מלאה ומדויקת ולפעול בהתאם.        לשם כך, מומלץ  ליצור קשר עם יצחק מאיר בעל משרד סיקורית חקירות.

  בתחילתה של  חקירת איתורים כלכליים טרום גירושין, יש לבחון מספר היבטים מרכזיים:

  מהו מצבם העסקי כלכלי  של בני הזוג? האם מצבם הכלכלי יציב? האם אחד מבני הזוג מסתיר כספים רכוש ונכסים? מה ניתן לעשות  על מנת  להבטיח כי זכויותיכם שתשמרנה  וכי  בבוא  העת  תקבלו  את כל מה  שמגיע לכם?

  בחקירות "איתורים שורשיים" אנו פועלים לאתר אנשים אשר נעלמו  כאילו  בלעה אותם האדמה – הן בארץ והן בחו"ל  כל זאת בשיתופי פעולה עם משרדי חקירות  מקומיים ברחבי תבל –   חברים בארגון הבלשים  הבינלאומי   ב-  100  מדינות.  

  זו אף זו, סיקורית חקירות  מפעילים חוקרי מחשבים וסייבר על פי חוק,  מקושרים היטב בקהילת המודיעין האזרחית העולמית, הפועלים לצורכי איסוף מיידעים ומידענות , באמצעותם אנו אוספים מסמכים וצילומים   המעגנים מקום הימצאותם של חייבים ונמלטים, אנשים הדרושים למתן עדויות, ובעלים שהותירו את נשותיהן עגונות.

  באמצעות "חקירת איתורים שורשית" נאסוף עבורכם  מיידעים קריטיים  בהם תוכלו לעשות שימוש משפטי הן ברשויות  החוק והן ברשות השופטת. נדגיש כי איננו   מותירים את לקוחותינו לבדם לאחר ביצוע החקירות המעקבים והתצפיות, ומלווים אותם שלב אחר שלב הן בדרכים משפטיות  והן בדרכי הגנה נוספים כל זאת על פי דרישת הלקוחות.

   

  כללי:

  *מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות יצחק מאיר,  מחזיק ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות החל משנת 1980. יצחק, חבר בלשכת חוקרים פרטיים בישראל כמו גם חבר בארגון הבלשים הבינלאומי, מקושר היטב עם בעלי משרדים בארץ ובחו"ל  ועובד בשיתופי פעולה עם  חוקרים פרטיים   רשוים בלבד. 

  יצחק כאמור בוגר תואר ראשון LL.B  במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן, מומחה בחקירות אישות וגירושין חקירות נאותות כלכלית מעקבים ותצפיות, הכנת אזורים קשים למעקבים  מורכבים ועוד.

  *חוקרי סיקורית חקירות מחזיקים ברשיון חוקר פרטי, חלקם הגדול מחזיקים ברשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות, חברים בלשכת חוקרים פרטיים, חלקם אף חברים בארגון הבלשים הבינלאומי.

   בעברם שירתו  חוקרי סיקורית במערכות ביטחוניות בארץ ובחו"ל.  עבדו  בין השאר כחוקרים, בלשים, אנשי מודיעין, חוקרים בכיסוי ומדובבים במשטרת ישראל, ראשי  אגפים במודיעין בצה"ל, חוקרי מחשבים וסייבר הגנתי והתקפי, משחזרי מיידעים דיגיטליים,חוקרי מצ"ח,חוקרי שב"כ ועוד.

  זו גם זו, חוקרי סיקורית חקירות  מחזיקים בידע טכנולוגי דיגיטלי ברמה הגבוהה ביותר, רובם אקדמאים בוגרי אוניברסיטאות בארץ ובעלי תארים בקרימינולוגיה, משפטים, ראיית חשבון,  חלקם עורכי דין העובדים כחוקרים פרטיים בתחום האישות וחשיפת  בגידות, חלקם כחוקרים פרטיים  בתחומי משפט – פלילי מסחרי כלכלי נדל"ן וחברות, דבר התורם רבות להפיק דוחות חקירה ומעקבים איכותיים מאוד ובכתיבה משפטית.

  *אזורי פעילות: ישראל וחו"ל ב-100 מדינות.

  *רשיונות: אנו מחזיקים ברשיון חוקר פרטי ורשיון לקיום משרד לחקירות פרטיות.

  *חברויות:  משרד סיקורית חקירות והחוקרים הפרטיים העובדים במשרד חברים בלשכת חוקרים פרטיים בישראל ובארגון הבלשים הבינלאומי.

  *טכנולוגיה מחשבים ודיגיטל: בעל משרד סיקורית חקירות יצחק מאיר וצוות החוקרים מחזיקים בידע טכנולוגי דיגיטל,י חקירות מחשב וסייבר הגנתי והתקפי ברמה גבוהה.

  *שעות פעילות המשרד בימי  א-ה בין השעות 08:00- 22:30 בימיו ו' בין השעות  16:00-08:00, שבת המשרד סגור.

  *זמני פעילות החוקרים –  חוקרי סיקורית חקירות זמינים לביצוע חקירות פרטיות מעקבים ותצפיות וחקירות בינלאומיות כל ימות השנה ופעילים בשטח 7\24.

  לצורך יעוץ, הכוונה ומתן פתרונות ללא כל  התחייבות  כספית בשעה ראשונה, התקשרו למנהל ובעל המשרד יצחק מאיר, או השאירו פרטים באתר, או שלחו הודעת ווטספ או שלחו אימייל itzik167@walla.co.il.

  *התקשרו אל יצחק מאיר מנהל ובעל משרד סיקורית חקירות 053-620-2089 

   

  40

  לייעוץ, שאלות והשגת תוצאות

  מלאו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   חוקר פרטי מחירים

   מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים. למותר לציין, כי מעקבים ותצפיות הם כלים אפקטיביים לאיסוף נתונים, אודות היכולת או ההתנהלות...

   אינדקס חוקרים פרטיים בפריסה ארצית

   יצחק מאיר חוקר פרטי סיקורית חקירות. כתובת משרד: דוד וולפסון 20\48 ראשון לציון. טלפונים: 053-6202089, 03-9646198 אינדקס חוקרים פרטיים: אינדקס חוקרים פרטיים מאגד...

   חוקר פרטי מחירים זולים מומחה בחקירות אישות בפריסה ארצית.

    גילוי וחשיפת בגידות. כאשר עולה חשש אמתי לאמון מצד בן זוג, ישנן שתי שיטות בהן אפשר לנקוט. שיטה אחת היא לפתוח...

   חוקר פרטי מוביל

   חוקר פרטי בגידות בן הזוג מבלה שעות ארוכות בעבודה? בת הזוג מעבירה זמן רב מחוץ לבית? החשודים בבגידה שומרים על הטלפון...

   חוקר פרטי במגזר הדתי לאומי

   חוקר  פרטי - בגידות במגזר הדתי לאומי רבים אינם מודעים לכך, ברם, בגידות במגזר הדתי לאומי הן עובדה קיימת  ובמקרים רבים...

   חוקר פרטי - חקירה כלכלית גירושין

   חקירה כלכלית גירושין במהלך חיים הנישואין, אין זה מפתיע לגלות כי זוגות רבים פותחים חשבונות בנק משותפים ומתחילים את חייהם המשותפים...
   קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים